منصوريان دستيار سابق کي‌روش را مي‌خواهد اما نه به صورت تمام وقت!
شماره خبر : 138516
مديرعامل باشگاه استقلال گفت: بعد از بازي با الاهلي و گزارش منصوريان درباره تمديد قرارداد بازيکنان ورود مي‌کنيم اما جباري در ليست استقلال نيست و منتظري هم در قطر مي‌ماند.

سيد رضا افتخاري بعد از نشست هيات مديره استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما اولين نشست را در سال 96 برگزار کرديم و مقداري درگير مسابقات بوديم. موضوع نشست امروز آيين نامه مالي بود که مورد ارزيابي قرار گرفت. بحث اصلي هم بحث تمديد قرارداد بازيکنان بود که قرار شد بعد از بازي با الاهلي به آن ورود کنيم ضمن آنکه منتظر گزارش منصوريان هستيم.

وي افزود: مورد بعد بحث برگزاري مجمع بود و خوشبختانه سازمان بازرسي عملکرد مالي باشگاه را قبول کرده و قرار است در نشست آينده دو نفر از کساني که از هيات مديره خارج شدند جايگزين‌هايشان مشخص شود. پورحيدري که ديگر در بين ما نيست و استعفاي جهانيان باعث شده تا بعد از پايان بازي‌هاي ليگ يا بازي با التعاون نشست آينده مجمع استقلال برگزار شود.

وي در خصوص اينکه تغييرات ديگري هم وجود دارد يا خير گفت: نمي‌دانم!آن را بايد وزير ورزش تصميم بگيرد.

افتخاري در خصوص بحث تمديد قرارداد ابراهيمي و رضايي گفت: اين دو بازيکن هم مثل بازيکنان ديگر براي ما اهميت دارند. ما تبعيضي بين بازيکنانمان قائل نمي‌شويم. منصوريان چند وقت پيش ليستي به من داد ولي در تماسي که گرفت از من خواست تا دست نگه دارم!

وي افزود: او گفت شايد يکي دو تغيير داشته باشد و من هم صبر کردم، اگر بازيکن خارجي بخواهد که قطعا يکي از خارجي‌ها بايد از ليست خارج شود و اگر هم داخلي باشد بايد منصوريان روي آن فکر کند چون سرمربي دوست دارد همه جوانب تيمش را در نظر بگيرد. نمي‌گويم از بازيکنان مد نظر وي خبر ندارم اما اجازه بدهيد او همه بررسي ها را انجام بهد و بعد به ما اسامي بدهد.

افتخاري در خصوص شايعه جدايي فرشيد باقري گفت: باقري در نيم فصل اول هم همين شرايط را داشت، منصوريان هنوز رسما چيزي به ما اعلام نکرده و ليست فروشي هم به ما اعلام نکرده است. تکليف همه بازيکنان طي يکي دو هفته اينده مشخص خواهد شد.

مديرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به اين سوال که آيا قرار است منصوريان خودش با بازيکنان مذاکره کند گفت: خير، سرمربي که با بازيکنان مذاکره نمي‌کند. او به ما اسامي را اعلام مي‌کند و بازيکن با حضور در دفتر باشگاه با ما صحبت خواهد کرد.

وي در خصوص زمان تمديد قرارداد منصوريان گفت: او هم مثل همه بازيکنان قراردادش تمديد خواهد شد.

افتخاري در خصوص مربي بدنساز استقلال در فصل آتي گفت: منصوريان از ما يک مربي خواسته که دستيار کي‌روش است. البته اين آقا(مک در مورت) قرار نيست به صورت دائم به ايران بيايد و ظاهرا در جاي ديگري مثل کشور قطر در حال کار کردن است! فکر مي‌کنم بعد از بازي با التعاون در قطر با او صحبت شود که از او دعوت کنيم به ايران بيايد. ظاهرا منصوريان مي‌خواهد اين مربي در يک ماه و نيم ابتداي فصل به ايران بيايد و دوره بدنسازي را برگزار کند و به تيم خودش برگردد! بعد از رفتن جونز از استقلال تيم نيازي به بدنساز نداشت چون در کوران بازي‌ها بود اما براي ابتداي فصل قطعا بايد بدنساز به تيم ما اضافه شود.

مديرعامل استقلال در خصوص اينکه آيا تبليغ بازيکنان براي يک سامانه مورد تائيد باشگاه است يا خير گفت: ما از آنها خواستيم که براي باشگاه تبليغ کنند. هوادار از باشگاه انتظار دارد و يا به تنهايي نمي‌توانيم خواسته‌هاي آنها را تامين کنيم.

وي افزود: اگر از بين هواداران ميليوني استقلال به ما کمک شود قطعا کار ما راحت تر خواهد بود. استقلال بايد بازيکن بزرگ داشته باشد و شرايط گذشته باشگاه کاري کرده که اصلا نمي‌توانيم پولي داشته باشيم. ما بايد بازيکن بزرگ داشته باشيم تا با تيم‌هاي ديگر رقابت کنيم و قطعا بازيکن بزرگ هم جذب مي‌کنيم.

افتخاري افزود: نه 10 هزار تومان، بلکه هر چه به ما کمک کنند دستشان درد نکند،ما کاري کاملاً قانوني انجام مي‌دهيم و البته با پرسپوليس هم کاري نداريم که آنها چه کاري انجام مي‌دهند، اگر هواداران در موسسه مالي اعتباري مد نظر ما حساب باز کنند هم سود بيشتري مي‌گيرند و هم به باشگاه کمک مي‌شود.

وي در خصوص برنامه استقلال بعد از صعود به مرحله بعد ليگ قهرمانان گفت: اگر ما وارد 8 تيم شويم قطعاً تيم تقويت مي‌شود و بازيکنان جديد به ما اضافه مي‌شوند. جباروف هم بر مي‌گردد چون الان قرارداد او را نگاه کردم و مشخص شد اين بازيکن بعد از پايان قراردادش قطعا بايد به استقلال برگردد. ضمن آنکه چشمي هم به تيم ما اضافه مي‌شود.

افتخاري در خصوص جباري و منتظري گفت: بعيد مي‌دانم قطري‌ها دست از سر منتظري بردارند ضمن انکه جباري مصدوم شده و تا آنجا که مي‌دانم در ليست منصوريان نام جباري نيست.

وي در خصوص برنامه استقلال براي تقدير از برهاني گفت: برهاني از باشگاه دلخور نيست و دو روز پيش اينجا بيش از 2 ساعت براي ما درد و دل کرد. ما مي‌خواستيم در بين دو نيمه بازي با الهلي از وي تقدير کنيم اما سازمان ليگ اعلام کرد اين موضوع امکانپذير نيست. حالا هم آماده هستيم در يکي از بازي هاي داخلي اين کار را انجام دهيم.شايد در همين بازي با سپاهان براي وي مراسمي داشته باشيم.

ارسال در: دوشنبه 11 ارديبهشت ساعت 19:46 (1396/2/11)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن