ماشين سازي تبريز يک قدم ديگر به سقوط نزديک تر شد
شماره خبر : 138503
تيم پديده مشهد درچارچوب رقابت هاي هفته بيست و ششم ليگ برتر فوتبال امروز(جمعه) تيم ماشين سازي را شکست داده و موقتا به رده هفتم صعود کرد.

دراين ديدار که درورزشگاه يادگارامام (ره) تبريز برگزار شد، شاگردان رضا مهاجري با نتيجه دو بر صفر برابر شاگردان فرهاد کاظمي درتيم ماشين سازي به پيروزي رسيدند تا کار اين تيم براي بقا در ليگ برتر به اما و اگر کشيده شود.
حسين زامهران که دردقيقه 33 به عنوان بازيکن جانشين براي تيم پديده به ميدان آمد هردو گل اين ديدار را دردقايق 73 و 79 درون دروازه مهدي اسلامي دروازه بان ماشين سازي جاي داد و شادماني را به اردوي تيمش به ارمغان آورد.
با کسب اين نتيجه تيم ماشين سازي قعر نشين رقابت هاي ليگ برتر با 16امتياز همچنان نامزد اصلي سقوط به ليگ دست يک باقي ماند.
تيم پديده نيز با برتري در اين ديدار 34 امتيازي شد و به طور موقت به رده هفتم جدول رده بندي ليگ برتر صعود کرد.
درنيمه نخست تعداد فرصت و موقعيت هاي تيم ماشين سازي که براي بقا درليگ برتر نياز به کسب هر سه امتياز اين ديدار همانند ديدارهاي بعدي خود در ليگ برتر دارد بيش از حريف بود اما هيچ کدام حاصلي را براي آن ها نداشت.
اين روند در نيمه دوم به سود تيم پديده بود و آن ها از ميزبان به دفعات موقعيت هاي بيشتري براي گلزني داشتند و تلاش آن ها سرانجام در دقيقه 73 و 79 نتيجه داد و اين تيم با گل هاي حسين زامهران گلزني نتيجه اين ديدار را به سود خود تمام کرد.
به طوريقين کسب اين نتيجه به هيچ وجه مطلوب تيم ماشين سازي نبود و مشکلات اين تيم که براي بقا درليگ برتر با رقباي خود مي جنگد را بيشتر کرد.
اين تيم درهفته بيست و هفتم با تيم پرسپوليس صدرنشين رقابت هاي ليگ برتر ديدار دارد.
ترکيب ماشين سازي تبريز:
مهدي اسلامي، ادسون هنريکه، امين حاج محمدي، سعيد مهدي پور، حميدعلي عسگري، کاخبر کاکاشويلي، حامد پاکدل، احمد کامدار، محمد رحمتي، پيام صادقيان و امين قاسمي نژاد(حسين ابراهيمي 57 ).
ترکيب تيم پديده مشهد:
مجتبي روشنگر، محمدحسين مرادمند، آرازدات هارويان، رضا ناصحي، حسن جعفري، کريم احمدي، اکبر ايماني، ميلاد کمنداني، معين عباسيان، محمد عليمرداني(يونس شاکري دردقيقه 59 ) و حسين مهربان(حسين زامهران دردقيقه 33).
سيد وحيد کاظمي قضاوت اين ديدار را برعهده داشت و به پيام صادقيان هافبک تهاجمي ماشين سازي تبريز و حميدرضا علي عسگري کارت زرد نشان داد و اين بازيکنان را جريمه کرد.

ارسال در: جمعه 18 فروردين ساعت 15:55 (1396/1/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن