نفت آبادان تنها به دنبال گل نخوردن بود
شماره خبر : 138496
سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: ذوب‌آهن از هر 10 موقعيت، يکي را گل مي‌کند و اميدوار هستم که مشکلات تيم ما در گلزني، بهبود پيدا کند.

سيدمجتبي حسيني شامگاه پنجشنبه پس از تساوي تيمش مقابل صنعت نفت آبادان در جمع خبرنگاران رسانه‌هاي گروهي با بيان اينکه ذوب‌آهن در اين مسابقه همه بازي را در اختيار داشت، اظهار داشت: به نظرم نفت تنها به دنبال گل نخوردن در اين مسابقه بود و تيم ما در شرايطي نتوانست پيروز مسابقه باشد که تيم برتر ميدان بود و موقعيت‌هاي بسياري روي دروازه خلق کرد.

وي با بيان اينکه ذوب‌آهن گل بدي در اين مسابقه دريافت کرد، افزود: در شرايطي که ما موقعيت‌هاي خود را از دست مي‌داديم، يک باره گلي دريافت کرديم و به نظرم امروز روز بد فوتبالي ما بود.

سرمربي ذوب‌آهن اصفهان در پاسخ به سئوالي پيرامون اينکه چرا تيمش براي پيروزي تلاش نمي‌کند، ادامه داد: به نظرم اين ديدگاه صحيح نيست زيرا تيم ما موقعيت‌هايي ايجاد مي‌کند و فرصت‌هاي بسياري از دست داد که اگر اين فرصت‌ها به گل تبديل مي‌شد، نتيجه چيز ديگري بود.

وي با بيان اينکه ذوب‌آهن از هر 10 موقعيت، يکي را تبديل به گل مي‌کند، خاطرنشان کرد: اميدوار هستم که اين موضوع در ادامه برطرف شود و تلاش ما افزايش پيدا کند.

حسيني پيرامون ناراحتي رجب‌زاده بعد از تعويض افزود: اطلاعي از اين موضوع ندارم زيرا صحنه ناراحتي مهدي رجب‌زاده را نديدم و تمرکز من بر مسابقه بود.

وي اضافه کرد: اميدوار هستم که در روزهاي باقيمانده بهترين عملکرد را از خود به نمايش بگذاريم و به آينده اميدوار باشيم.

ارسال در: پنجشنبه 17 فروردين ساعت 20:00 (1396/1/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن