توقف استقلال تهران مقابل گسترش فولاد تبريز
شماره خبر : 138492
تيم هاي فوتبال گسترش فولاد تبريز و استقلال تهران از ساعت 17:30 امروز (پنج شنبه) در ورزشگاه بنيان ديزل تبريز با قضاوت رضا کرمانشاهي به مصاف هم رفتند و در پايان به تساوي يک بر يک رضايت دادند.

تيم هاي فوتبال گسترش فولاد تبريز و استقلال تهران از ساعت 17:30 امروز (پنج شنبه) در ورزشگاه بنيان ديزل تبريز با قضاوت رضا کرمانشاهي به مصاف هم رفتند و در پايان به تساوي يک بر يک رضايت دادند.

گل هاي اين بازي را عليرضا نقي زاده براي گسترش فولاد و اميد ابراهيمي براي استقلال به ثمر رساندند.

نيمه نخست:

در 10 دقيقه نخست بازي موقعيت خاصي روي دروازه ها خلق نشد و مهم ترين اتفاق بازي مصدوميت مسعود ابراهيم زاده و تعويض اجباري کمالوند بود.

اما در دقيقه 14 سانتر داريوش شجاعيان دروازه استقلال را تهديد کرد اما رحمتي مانع از فروپاشي دروازه اش شد.

در ادامه و در حالي که گسترشي ها توپ و ميدان را در دست گرفته بودند، ضربه بازيکن گسترش فولاد از داخل محوطه جريمه با برخورد به مدافع استقلال به کرنر رفت.

در دقيقه 27 پريرا روي سانتر شجاعيان، اثر کوچکي گذاشت اما ضربه اش با فاصله اندک از کنار دروازه استقلال به بيرون رفت.

شوت محسن کريمي در دقيقه 33 با فاصله زياد از کنار دروازه گسترش فولاد به بيرون رفت.

در ادامه اما موقعيت خاصي روي دروازه ها ايجاد نشد و نيمه اول با تساوي بدون گل پايان يافت.

نيمه دوم:

استقلالي‌ها در دقيقه 50 داخل محوطه جريمه حريف نفوذ کردند اما در حالي که معتقد به خطاي پنالتي بودند، داور خطاي بازيکن استقلال را گرفت.

باتيستا در دقيقه 55 روي پرتاب اوت در موقعيت گلزني قرار گرفت اما ضربه سر او با فاصله اندک از کنار دروازه به بيرون رفت.

شروع مجدد اشتباه مهدي رحمتي در دقيقه ?? باعث شد توپ پشت محوطه جريمه به خالقي فر برسد و ضربه اين بازيکن نيز با فاصله ميلي متري به بيرون رفت.

در ادامه بازي و در حالي که استقلالي‌ها در لاک دفاعي فرو رفته بودند، ضربه فني اما کم دقت پريرا در دقيقه 63 توسط رحمتي مهار شد.

اولين موقعيت جدي استقلال در نيمه دوم توسط علي قرباني خلق شد. اين بازيکن شوتي سرکش را از پشت محوطه جريمه راهي دروازه گسترش کرد اما توپ راهي به دروازه پيدا نکرد.

گسترش فولاد بالاخره در دقيقه 74 روي کار فردي زيبا توسط عليرضا نقي زاده به گل رسيد و اين بازيکن بعد از جا گذاشتن سه مدافع استقلال با ضربه اي دقيق قفل دروازه رحمتي را شکست.

بعد از اين گل استقلالي‌ها رو به جلو بازي کردند و قرباني اين موقعيت را داشت تا در دقيقه 78 با ضربه سر بازي را به تساوي بکشاند اما ضربه اش با فاصله اندک به بيرون رفت.

شاگردان علي منصوريان در ادامه فشار حملات خود را افزايش دادند و بالاخره موفق شدند در دقيقه 80 روي کار تيمي زيبا که از نيمه خودي شروع شده بود به گل برسند. گل اول استقلال را اميد ابراهيمي با شوتي دقيق از داخل محوطه جريمه گسترش فولاد به ثمر رساند.

فرشيد باقري نيز در دقيقه 85 اين فرصت را داشت تا روي سانتر حيدري گل پيروزي بخش استقلال را بزند اما ضربه سر او با فاصله اندک به بيرون رفت.

ترکيب گسترش فولاد: کوروش ملکي، مرتضي اسدي، محسن حسيني، مسعود ابراهيم زاده، بابک حاتمي، عليرضا نقي زاده، مگنو باتيستا، داريوش شجاعيان، امين درويشي، رضا خالقي فر و لوسيانو پريرا

ترکيب استقلال: مهدي رحمتي، رابسون، ميلاد زکي پور، مجيد حسيني، خسرو حيدري، اميد ابراهيمي، فرشيد باقري، فرشيد اسماعيلي، بهنام برزاي، محسن کريمي و علي قرباني

ارسال در: پنجشنبه 17 فروردين ساعت 19:32 (1396/1/17)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن