90/ چند خبر کوتاه از باشگاه پرسپوليس
شماره خبر : 138292
اميدي به بازگشت رامين رضاييان تا پايان سال 95 وجود ندارد و اين بازيکن بايد خودش را براي سال ديگر آماده کند.در چند روز اخير، اعلام شده بود فردا جلسه کميته انضباطي باشگاه با حضور برانکو ايوانکوويچ و رضاييان جهت رسيدگي به مشکل اين بازيکن تشکيل مي شود.

رامين رفت تا سال 96

اميدي به بازگشت رامين رضاييان تا پايان سال 95 وجود ندارد و اين بازيکن بايد خودش را براي سال ديگر آماده کند.در چند روز اخير، اعلام شده بود فردا جلسه کميته انضباطي باشگاه با حضور برانکو ايوانکوويچ و رضاييان جهت رسيدگي به مشکل اين بازيکن تشکيل مي شود. حتي پيش بيني شد اين موضوع با يک جريمه مالي 15 يا 20 درصدي کسر قرارداد حل شود ولي مديران پرسپوليس به دليل برگزاري بازي مهم برابر الريان، برگزاري جلسه را کنسل کردند. امکان برگزاري اين جلسه بعد از بازي با الريان هم وجود ندارد چون برانکو ديگر راهي تهران نمي شود و در تعطيلات ليگ به دليل عيد نوروز به کشورش مي رود و بدون حضور او هم جلسه کميته انضباطي برگزار نخواهد شد.

 

چوک جانشين برانکو در پرسپوليس؟!

شنيده مي شود در صورتي که روزي برانکو از پرسپوليس برود دستيارش جانشين او خواهد شد.  چوک سابقه و عقبه درخشاني دارد و حتي در تيم ب دينامو زاگرب به عنوان سرمربي کار کرده و برانکو اعتماد زيادي به دستيارش دارد به طوري که در نبود برانکو اين چوک است که همه کاره تمرينات پرسپوليس مي شود. در اين باره شنيده مي شود برخي از مسئولان پرسپوليس در جلسات دوستانه اي که داشتند عنوان کرده اند در صورتي که به هر دليل برانکو از پرسپوليس برود مي توانند روي چوک به عنوان جانشين برانکو حساب ويژه اي باز کنند. اين در حالي است که شايعاتي مبني بر حضور برانکو در تيم ملي فوتبال بعد از جام جهاني 2018 شنيده مي شود.

 

شوخي عجيب کريم باقري

اسپانسر  باشگاه با دوربين عنکبوتي از تمرين سرخپوشان فيلم مي‌گرفت. در اين فيلمبرداري،سرخپوشان سال جديد را به هواداران تبريک گفتند. جالب  بود کريم باقري چند بار قصد داشت به شوخي با توپ دوربين هلي شات را مورد هدف قرار دهد.

 

پشت پرده تمديد پرسپوليسي‌ها

 اين روزها پرسپوليسي ها هم نگران آينده هستند. فيفا اخيرا محروميت‌هايي را براي باشگاه‌هاي ايراني در نظر گرفته است و با توجه به شکايت چند بازيکن و مربي خارجي پرسپوليس، آنها هم به شدت نگران فصل بعد هستند. به همين خاطر باشگاه پرسپوليسي ها پيش از صدور هر رأيي از سوي فيفا، تلاش کردند تا قرارداد بازيکنان‌شان را تمديد کنند. گويا مسئولان سازمان ليگ هم به مسئولان باشگاه پرسپوليس گفته بودند براي جلوگيري از بروز هر مشکلي سريعا براي تمديد قرارداد بازيکنان‌شان اقدام کنند. در اين بين استقلالي‌ها هم تلاش خود را براي تمديد قرارداد بازيکنان‌شان شروع کرده‌اند.

 

پرسپوليسي ها شاکي از کادر پزشکي

 برخي از بازيکنان بزرگتر پرسپوليس حتي گلايه هاي خود را به برانکو در همين زمينه اعلام کرده اند و معتقد هستند که تيم پزشکي در يکسري موارد خيلي همسو با کادرفني پرسپوليس حرکت نمي کند. اين بازيکنان معتقد هستند که تيم پزشکي براي رسيدگي به مصدوميت بازيکنان خيلي وقت نمي گذارد به طوري که يک کشيدگي ساده عضله شايد آن ها را چند جلسه از تمرينات دور کند و به دنبال آن از ترکيب اصلي دور خواهند شد. اين نارضايتي ها همين چندي پيش باعث شد تا محسن مسلمان با پزشک پرسپوليس درگيري لفظي داشته باشد و فريادهاي او بر سر دکتر تيم تا مدت ها سوژه رسانه ها شده بود.

 

روياي غيرممکن پرسپوليس!

پرسپوليس در 20هفته اول ليگ شانزدهم فقط پنج گل دريافت كرده بود كه آماري عجيب و غريب در سطح جهان به شمار مي‌رفت. با اين وجود استقلال و سپاهان چهار گل به اين تيم زدند تا آمار رويايي قرمزها را مخدوش كنند. برابر نفت تهران، بيرانوند بالاخره توانست دروازه‌اش را بسته نگه دارد. به اين ترتيب گل‌هاي خورده سرخپوشان همچنان تك‌رقمي باقي ماند و بايد ديد چه تيمي گل دهم را به پرسپوليس مي‌زند. در شرايط فعلي بسيار بعيد است كه پرسپوليس بتواند ليگ شانزدهم را با تعداد گل‌هاي خورده يك رقمي به پايان ببرد. به اين منظور آنها به هفت كلين‌شيت پياپي نياز دارند. آيا اين ماموريت، شدني است؟

 

رقيب پرسپوليس به دنبال بازي تدارکاتي

 سرمربي تيم الهلال عربستان تصميم گرفته است تا بعد از بازي با الوحده امارت يک ديدار تدارکاتي با يکي از تيم‌هاي اماراتي برگزار کند. روزنامه الرياض عربستان اعلام کرد رامون دياز، سرمربي الهلال عربستان درحال آماده کردن شاگردانش براي بازي با الوحده امارات است و قرار است کاروان تيم الهلال امروز عازم ابوظبي شود.دياز پس از بازي با الوحده امارات تصميم گرفته است که در فيفا دي اردويي را در امارات برپا کند و يک ديدار دوستانه با يکي از تيم‌هاي اماراتي برگزار کند.

 

جدول دور برگشت؛ جنگ سرخابي ها

 نتايج درخشان استقلال و پرسپوليس در دور برگشت ليگ برتر ادامه دارد. سرخابي‌هاي تهران که پيش از هفته بيست و چهارم هم بهترين تيم‌هاي دور برگشت بودند اين هفته هم بردند. کارنامه پرسپوليس، صدرنشين نيم فصل دوم کسب هشت برد در ? بازي دور برگشت است. استقلال هم در نيم فصل دوم عالي کار کرده و در ? بازي، هفت برد و يک تساوي کسب کرده است. صبا، استقلال خوزستان، سايپا و پديده ديگر تيم‌هاي موفق دور برگشت‌اند. پديده با اين سه برد متوالي‌اش خود را تا پله ششم دور برگشت رسانده است. در آنسو هم بايد به افت فاحش تيم‌هايي همچون سياه‌جامگان، پيکان، فولاد، ذوب آهن، سپاهان و نفت تهران در دور برگشت اشاره کرد. ذوب آهن تيم سوم نيم فصل اول در جدول دور برگشت يازدهم است. پيکان تيم چهارم دور رفت در نيم فصل دوم پانزدهم است. نفت تهران تيم پنجم نيم فصل اول در دور برگشت نهم است. فولاد تيم ششم دور رفت در دور برگشت چهاردهم است

 

جزئيات قرارداد پرسپوليس و بيمه ايران

مديرعامل بيمه ايران گفت : براساس اين قرارداد، هر بيمه‌گذار يکي از خدمات بيمه ايران غير از بيمه‌هاي شخص ثالث و تکميلي درمان را دريافت کند، مي‌تواند يک کد هواداري مربوط به اين سه باشگاه را دريافت نمايد و با ثبت آن در سامانه بيمه هوادار جزو مشتريان تيم ثبت مي‌شود. در پي اين اقدام سندي براي اين هوادار صادر مي‌شود که بر اساس آن از پوشش بيمه آتش‌سوزي و حوادث به شکل رايگان بهره‌مند خواهد شد. به اين ترتيب با ثبت‌نام، اين بيمه‌گذار به عنوان مشتري باشگاه محبوبش، هم خود فرد بيمه مي‌شود و هم اميدواريم با کمک به اقتصاد ورزش کشور، در مسير بيمه شدن اين باشگاه‌ها در مسير مواجهه با مشکلات کمک کنيم.

 

 

ارسال در: يکشنبه 22 اسفند ساعت 20:45 (1395/12/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن