90/ هواداران استقلال حسرت اين «بختيار» را نمي‌خورند
شماره خبر : 138290
فولاد خوزستان حريف تيم ده نفره تراکتور سازي هم نشد تا در خانه متوقف شود. اين تساوي نه به درد تراکتور سازي خورد که براي رسيدن به پرسپوليس صدر جدولي تلاش مي‌کند و نه به کار فولاد آمد که مي‌خواهد خودش را از تيم هاي پايين جدولي جدا کند.

رحماني بازيکن تعويضي فولاد شد !

 

فولاد خوزستان حريف تيم ده نفره تراکتور سازي هم نشد تا در خانه متوقف شود. اين تساوي نه به درد تراکتور سازي  خورد که براي رسيدن به پرسپوليس صدر جدولي تلاش مي‌کند و نه به کار فولاد آمد که مي‌خواهد خودش را از تيم هاي پايين جدولي جدا کند. شاگردان نعيم سعداوي در روزي که ساسان انصاري کم فروغ ظاهر شد و گل نزد  و  ديگران هم کار خاصي نکردند  ،‌ بدون گل زمين را ترک کردند . فولاد در روزي مقابل تراکتور سازي نصف و نيمه پيروز نشد که همه نفرات را در اختيار داشت و تنها از وحيد طالب‌لو بهره نبرد. دوازده تساوي از بيست و چهار مسابقه براي نعيم سعداوي آمار خوبي نيست و نشان مي‌دهد او در اکثر بازي ها تيمش را براي نباختن به زمين مي‌فرستد. فولاد پس از گسترش فولاد رکورددار تساوي در ليگ شانزدهم محسوب مي‌شود. وقتي تيمي تا پايان هفته بيست و چهارم نيمي از  بازي هايش را با مساوي تمام مي‌کند بايد فکري به حال بازي هاي باقي مانده اش کند. اگر فولادي ها همين روند را ادامه دهند چه بسادر پايان فصل رتبه خوبي به دست نياورند.

 

انتقاد نرم سعداوي از انصاري گل نزن !

مصاحبه پايان بازي نعيم سعداوي نشان مي‌دهد از مهاجمانش رضايت ندارد. او در نشست مطبوعاتي اعلام کرد بعداز علي دايي گلزن نيامده است. وقتي سعداوي اين حرف را مي‌زند حکايت از آن دارد که از مهاجمانش حتي ساسان انصاري راضي نيست و بايد فکري به حال خط حمله تيمش کند. ساسان انصاري از روزي که به برنامه نود دعوت شد خيلي ها مثل هميشه گفتند بايد منتظر افت او باشيم ولي خودش چنين نظري نداشت ،‌اما گذشت زمان نشان داد برنامه نود روي انصاري هم تاثيرگذار شد و پس از آن فقط توانست يک گل به ثمر برساند.

اين يعني تاثيرگذاري عکس برنامه‌اي که خيلي از بازيکنان پس از رفتن به آن يا محو شده اند يا اين که افت فاحشي پيدا کرده‌اند. مثل مرتضي تبريزي که پس از رفتن به برنامه عادل فردوسي‌پور نه پاس گل داده و نه گلي به ثمر رسانده است.

 

کاري کن تا حسرت جدايي ات را بخورند

اما برسيم به بختيار رحماني که قرار بود در فولاد خودش را احيا کند. او که در استقلال نيم‌فصل بسيار ضعيفي را گذرانده بود نيم‌فصل دوم نيز بازي ضعيفش را در تيم سابقش تکميل کرد تا مشخص شود مشکل کاپيتان دوم فولاد فني است و ربطي به مسائل روحي و رواني ندارد. رحماني در بازي اخيرش مقابل تراکتور سازي آنقدر بد کار کرد تا نعيم سعداوي مجبور شود او را  از زمين بيرون بکشد.

با  اين شرايط بايد قبول کرد اگر عليرضا منصوريان او را در ليست خروجي قرار داد حق داشت چون اميد نورافکن 19 ساله به راحتي توانست استقلال را به هدف برساند. اين که رحماني هر روز طي مصاحبه‌اي از منصوريان يا ساير کادر فني استقلال انتقاد مي‌کند اصلاً قابل پذيرش نيست،  به اين دليل که فوتبالش را همه در فولاد مي‌بينند!  او بايد طوري بازي کند که هواداران حسرت جدايي‌اش را بخورند نه خوشحال باشند  که خوب شد رفت تا امثال نورافکن و اسماعيلي چهره شوند.

 

ارسال در: يکشنبه 22 اسفند ساعت 20:44 (1395/12/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن