90/ آقاي پورموسوي ! اتهام شما مقصر دانستن داور پرسپوليس – استقلال خوزستان است
شماره خبر : 138286
تيم استقلال خوزستان را بايد يکي از قدرت‌هاي بي‌چون و چراي فوتبال ايران ناميد که به رغم بضاعت اندک مالي توانست هم در ليگ‌‌برتر و هم ليگ قهرمانان عملکردي در خور تحسين داشته باشد.

دادگاه 90

اين شماره :‌ سيروس پورموسوي

 

نام : سيد سيروس

نام خانوادگي:  پورموسوي

شغل :‌ مربي فوتبال

شهرت :  سيد

تيم استقلال خوزستان را بايد يکي از قدرت‌هاي بي‌چون و چراي فوتبال ايران ناميد که به رغم بضاعت اندک مالي توانست هم در ليگ‌‌برتر و هم ليگ قهرمانان عملکردي در خور تحسين داشته باشد. استقلال خوزستان اما در ليگ امسال نتوانسته همچون فصل پيش عملکردي تحسين انگيز داشته باشد و مي‌بينيم که برخلاف فصل قبل،‌حالا فقط در صدد کسب سهميه است. کاري که به اعتبار اين تيم خدشه وارد نموده است . با اين حال تيم خوب اهوازي همچنان به دنبال زيبا بازي کردن و جلب نظر تماشاگران اهوازي و خوزستاني است . تيمي که درتهران با يک گل مغلوب پرسپوليس شد و مزد بازي زيبايش را نتوانست با غلبه به تيم پرطرفدار تهراني بگيرد.

البته سيروس پورموسوي معتقد است که اگر داور مسابقه کمي در تصميمات خود منصفانه قضاوت مي‌کرد قطعاً پرسپوليس را شکست مي‌داديم، ادعايي که با توجه به وقايع رخ داده در اين مسابقه نمي‌‌تواند داراي منطق باشد چرا که پرسپوليس به گونه اي بازي کرد و پيروز شد که از تاثير داوري براي اين برد هيچ سودي نکرد و اگر قرار باشد عملکرد استقلال خوزستان را مورد تمجيد قرار بدهيم فقط مي‌توانيم بگوييم اين تيم مغلوب بدشانسي خود شد وگرنه داور هيچ کاري براي بازنده کردن خوزستاني‌ها انجام نداد.

آقاي پورموسوي ! اتهام شما محکوم کردن داوران بازي تيمتان برابر پرسپوليس و متهم نمودن آنان به انجام قضاوتي يکطرفه به سود پرسپوليس است. اتهامي که مورد تاييد هيچ کدام از کارشناسان داوري نيست و نخواهد بود و شما بايد با حضور در دادگاه 90 دلايل اين گونه حرف زدن و بيان اتهام فوق را بازگو کنيد. شما بايد با مستندات و دلايل محکمه پسند از حق تيمتان دفاع کرده وگرنه با اين روش خيلي ها حمايت خود را از استقلال خوزستان پس مي‌گيرند.

 

ارسال در: يکشنبه 22 اسفند ساعت 20:40 (1395/12/22)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن