90/ کرار اين ياغي سرکش؟!
شماره خبر : 137254
از بازي مقابل همين تراکتور شروع شد. جاسم کرار انگار دنبال کارت قرمز مي‌گشت از ابتداي ديدار استقلال – تراکتور روي بازيکنان حريف به عمد خطا کرد و خطا کرد و خطا کرد تا... اخراج شد و داربي را از دست داد و شروع حرف و حديث‌هايي که يکي از موانع بزرگ در راه پسرفت تيم امير قلعه‌نوعي بود.

 

ژنرال جلوي تکرار تاريخ مي‌ايستد؟!

از بازي مقابل همين تراکتور شروع شد. جاسم کرار انگار دنبال کارت قرمز مي‌گشت از ابتداي ديدار استقلال تراکتور روي بازيکنان حريف به عمد خطا کرد و خطا کرد و خطا کرد تا... اخراج شد و داربي را از دست داد و شروع حرف و حديث‌هايي که يکي از موانع بزرگ در راه پسرفت تيم امير قلعه‌نوعي بود.

کرار در آن فصل چه‌ها که نکرد. براي دريافت مطالباتش هزار بار اردوي تيم را ترک کرد و هزار بار خط و نشان کشيد و گم شد. حتي به ياد داريم اتومبيل سبک دست اسپانسر آبي‌پوشان را براي يک مدت کوتاهي به کرار دادند تا صدايش قطع شود و اجازه دهد استقلال بدون حاشيه پيش برود اما آنقدر به اين راه اشتباه اصرار کرد تا داستان به محروميت و کميته اخلاق و...

 

 

اين ياغي سرکش...

نزديکان ژنرال مي‌گويند امير قلعه‌نوعي به چند بازيکن اعتقاد عجيبي دارد و در هر شرايطي ترجيح مي‌دهد از وجود اين نفرات در تيمش سود ببرد بازيکناني مثل محمد نوري، اميد ابراهيمي، جاسم کرار و...؟!

بله جاسم کرار جزو بازيکنان مورد علاقه ژنرال است که اعتقاد دارد اگر نصف توانايي‌هايش را به معرض نمايش بگذارد براي موفقيت هر تيمي در ليگ ايران کفايت مي‌کند و همين اعتقاد هم باعث شد با وجود همه اين حرف و حديث‌ها اين ياغي سرکش را به جمع نفرات تراکتور اضافه کند و در تيمي که براي قهرماني بسته از وجود وي هم سود ببرد.

 

 

ژنرال جلوي تکرار تاريخ مي‌ايستد؟!

ژنرال جلوي تکرار تاريخ مي‌ايستد؟! يا بهتر بگوييم اگر قلعه‌نوعي دوست دارد با اين تراکتور عاقبت به خير شود و پس از سال‌ها اين تيم را به مقام قهرماني برساند بايد جلوي اين اتفاق بايستد.

کرار نبايد ترمز تراکتور شود و با حواشي پردرسر تيم شايسته قلعه‌نوعي را به هرز ببرد و مقدمه اين کار هم همين عدم پرداخت مطالبات معوقه کرار است. در واقع اميرخان اقدام اخيرش در خصوص جلوگيري از پرداخت حقوق کرار جلوي تکرار تاريخ ايستاده و اگر تا آخر بازي اين حرف بايستد آن وقت است که مي‌توان به تيم تراکتور و سرمربي مقتدرش احسنت گفت و باور کرد که در قاموس قلعه‌نوعي بازيکن سالاري جايي ندارد و ژنرال در هر شرايطي جلوي حرف زور مي‌ايستد. براي اين که قضاوت درستي از ماجراي کرار داشته باشيد بد نيست به آخرين گفته‌هاي امير قلعه‌نوعي و جاسم کرار در خصوص مشکلات اخيرشان رجوع کنيد و سپس پيش‌بيني کنيد پايان اين ماجرا چه مي‌شود. اين شما و اين آخرين گفته‌هاي کرار، قضاوت هم با خود شما.

 

 

امير قلعه‌نوعي: جلوي حقوق کرار را گرفتم تا فکر نکنه خبريه؟!

امير قلعه‌نوعي در آخرين اظهارات خود پيرامون کرار به بي‌انضباطي‌هاي اين بازيکن در ديدار مقابل ذوب‌آهن اشاره داشت و در اين باره تاکيد کرد وي در اين بازي مرتکب اشتباهاتي شد که بايد به خاطر آنها توضيح بدهد. من خودم جلوي حقوق اين بابا را گرفتم تا يک وقت فکر نکند خبريه. در تيم من حرف اول و آخر را خودم مي‌زنم و حاضر نيستم در اين مورد يک گام هم پس بکشم. من کسي که بخواهد مشکل تراشي کند را کنار مي‌گذارم حتي اگر نزديک‌ترين فرد به من باشد. حالا حساب کنيد با کرار چه خواهم کرد. او بايد توضيح بدهد وگرنه او را نمي‌خواهم...؟!

نکته: البته اين حرف‌ها در اوج عصبانيت از زبان امير قلعه‌نوعي بيرون آمد. راستي خوب شد تراکتور برد وگرنه قلعه‌نوعي چه‌ها که نمي‌گفت؟!

 

 

جاسم کرار: اميرخان را دوست دارم ولي مي‌روم

جاسم کرار درباره آخرين وضعيت خود گفت: من اين چند روز در کشورم عراق و در شهر خودم نجف بودم . بعد از بازي با ذوب آهن به اميرخان گفتم مشکل خانوادگي دارم و بايد به نجف برگردم. گفتم نمي دانم دوشنبه برمي گردم يا سه شنبه. زمان مشخصي را نگفتم. اميرخان هم گفت انشاالله مشکل تو حل شود اما طي اين چند روز برخي رسانه ها در ايران حرف هايي زده اند که درست نيست. من اميرخان را خيلي دوست دارم. آمدم تراکتورسازي تا کمک کنم اما از دست برخي خبرنگاران ناراحتم زيرا حرف هايي را زده اند که درست نيست.

وي افزود: متاسفانه خبرنگاران در ايران چيزهايي را مي نويسند که من را خسته کرده است. خيلي خسته ام. عده اي مي خواهند من را خراب کنند. هر روز مي نويسند کرار بازيکن بداخلاقي است اما نمي دانند بازيکن حريف در بازي با ذوب آهن چه چيزهايي به من گفت. او به من گفت عرب ... آيا نبايد ناراحت شوم. به خدا شرمنده ام که اين حرف را مي زنم اما دليل عصبانيت من اين بود که به عرب توهين کرد. شما ايراني هستيد و به نجف مي آييد و زيارت مي کنيد آيا اگر در کشور ما کسي به شما توهين کند ناراحت نمي شويد؟ امام علي (ع) که همه ما شيعيان ايران و عراق به ايشان ارادت و اعتقاد داريم عرب است. امام حسين(ع) عرب است. اگر آن بازيکن به پدر و مادر و همسر من فحاشي مي کرد اينقدر عصباني نمي شدم اما جاسم کرار اعتقاد دارد و افتخار مي کند که عرب است و خادم اهل بيت (س).

هافبک تراکتورسازي تبريز در ادامه خاطرنشان کرد: شما اگر آن روز آن توهين ها را مي شنيديد مثل من ناراحت و عصباني مي شديد. به داور گفتم دروازه بان آنها به من توهين مي کند. اين حرفها به فوتبال ربطي ندارد. داور گفت: من نشنيده ام. او هم مي خواست من را خراب کند چون وقتي رفتم روي نيمکت بنشينم به من کارت قرمز نشان داد. همان روز به باشگاه گفتم که خسته شده ام و نمي توانم ادامه دهم چون مي بينم که حقم را مي خورند.

کرار درباره ناراحتي قلعه نوعي از خودش بيان داشت: من اميرخان را دوست دارم. تراکتورسازي را هم دوست دارم. اميرخان هم از من حمايت کند. به آقاي آجورلو هم گفتم اگر پول ندارند رضايتنامه من را بدهند. قول مي دهم در هيچ تيم ايراني اي بازي نکنم. مي روم عراق و در کشور خودم بازي مي کنم. آنها مي گويند امسال مي خواهيم قهرمان شويم و تو بايد  خوب بازي کني و به ما کمک کني. خب من هم مي گويم شما هم حق و حقوق من را همانطور که قول داده ايد پرداخت کنيد. من هم زن و بچه دارم. زن و بچه من چه چيزي بخورند وقتي پولم را نگرفته ام. به خدا من مشکل دارم. دوست دارم در تراکتورسازي بمانم اما حقوقم را هم مي خواهم.

وي در ادامه عنوان کرد: باشگاه به من قول داده بود که حقوقم را بدهد . الان سه ماه است که حقوق نگرفتم. به همه پول دادند ولي نمي دانم چرا حقوق من را نمي دهند.

 

کرار در پايان درباره اين موضوع که مسئولان تراکتورسازي وي را به کميته انضباطي باشگاه احضار کرده اند گفت: براي چه بايد احضار شوم؟ مگر حرف بدي زده ام. احتمالا امروز يا فردا حضوري با آنها صحبت مي کنم. اين چند روز هم مشکل داشتم و به خود اميرخان هم گفته بودم که زمان برگشتم مشخص نيست.

 

ارسال در: سه شنبه 21 دي ساعت 12:29 (1395/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن