90/ به ياد ناصر آزرده
شماره خبر : 137249
امثال مهندس حسين کلاني در فوتبال ما کم هستند. که اگر زياد بودند اين فوتبال حال و روز بهتري داشت. افراد تحصيلکرده، وطن‌دوست و کاملا فوتبالي همچون حسين آقا کلاني بايد در اين فوتبال پست و مقام داشته باشند نه اين که بيرون از گود فقط تماشا کنند.

به ياد ناصر آزرده

حرف حساب

امثال مهندس حسين کلاني در فوتبال ما کم هستند. که اگر زياد بودند اين فوتبال حال و روز بهتري داشت. افراد تحصيلکرده، وطن‌دوست و کاملا فوتبالي همچون حسين آقا کلاني بايد در اين فوتبال پست و مقام داشته باشند نه اين که بيرون از گود فقط تماشا کنند. با اين حال وقتي يکي مثل کلاني حرف مي‌زند بايد حرف‌هاي او را براي هميشه در آرشيو ذهن‌تان ثبت کنيد. مهندس کلاني به عنوان يک پرسپوليسي قديم در ماجراي ايجاد شده ميان برانکو و کي‌روش از تصميم سرمربي تيم ملي حمايت کرد و گفت: لجبازي نه کار کي‌روش عقلاني بود. اين حرف يعني که نبايد بي‌دليل به چيزي و يا شخصي تعصب داشت.

 

عشق به توان دو

سامان نريمان جهان بدون اين که بداند در پرسپوليس بزرگان ديگري همچون ناصر محمّد خاني و مجتبي محرمي شماره 8 پوشيده‌اند مي‌گويد به عشق علي کريمي شماره 8 را خواهم پوشيد که گويا قرار است به دلايلي شماره 88 را به تن کند. يعني عشق به توان دو!

اما جالب است بدانيد عشق به علي کريمي همه‌گير شده چرا که حامد لک دروازه‌بان جديد سايپا هم گفته که به عشق کريمي شماره 88 مي‌پوشم. حالا بايد صبر کرد و ديد که نفر بعدي از کدام تيم پيدا مي‌شود که اين همه عشق به کريمي داشته باشد؟ شايد هم از عشقش خيلي بيشتر باشد و مثلا ناچار بايد شماره 888 بپوشد.

 

جواب تلفن

افشين خان پيرواني چرا جواب علي آقا پروين را نمي‌دهي؟ آيا در بزرگ بودن، سلطان بودن و بي‌همتا بودن علي آقا در فوتبال ايران شک داري که مي‌دانيم چنين نيست. اما انصافا خودت را براي يک لحظه جاي پروين بگذار که چگونه اين بي‌اعتنايي را تحمل مي‌کند؟ صد البته مي‌دانيم که چون به دليل ماجرا‌هاي اخير تحت فشار هستي از صحبت کردن با ديگران و به ويژه رسانه‌ها دلخور شدي، اما آيا انصافا مي‌توان پروين را با ديگران قياس کرد و اصلا روي دو کفه ترازو قرار داد، پس دليل جواب ندادن به مربي و بزرگتر و البته بزرگ فوتبال ايران چيست؟

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن