90/ استعفاي کي‌روش بچگانه بود!
شماره خبر : 137247
با مدافع قلدر و توانمند پرسپوليس در دهه 60 به گفت و گو نشستيم تا نظرات او را در مورد اتفاقات اخير جويا شويم. اين شما و اين آخرين حرف‌هاي محمد پنجعلي.

ملي‌پوشان پرسپوليس از خط خوردن مي‌ترسند

پنجعلي: استعفاي کي‌روش بچگانه بود!

با مدافع قلدر و توانمند پرسپوليس در دهه 60 به گفت و گو نشستيم تا نظرات او را در مورد اتفاقات اخير جويا شويم. اين شما و اين آخرين حرف‌هاي محمد پنجعلي.

* از نزديک شاهد شکست برانکو مقابل پاراگ بوديد، توضيح مي‌دهيد؟

مشخصا نتايج بازي دوستانه اهميتي ندارد اما با اين حال هر تيمي که با نام پرسپوليس به زمين مي رود نبايد به اين راحتي بازنده شود. برانکو در نيمه دوم بيشتر از بازيکنان جوانش استفاده کرد اما در هر صورت هيچ کدام از بازيکنان در فرم خوب خود قرار نداشتند. فکر مي کنم اتفاقات حاشيه اي اخير روي روحيه بازيکنان تاثير گذاشته بود و از طرفي آنها تيم حريف را دست کم گرفته بودند.

* اتفاقات اخير تاثيري در روحيه ملي‌پوشان داشته؟

7 بازيکن ملي پوش پرسپوليس که چند روز قبل از اردوي تيم ملي کنار گذاشته شدند فکرشان شديدا درگير است. مي ترسند که از تيم ملي خط بخورند.

* به نظرشما کي‌روش آنها را کنار مي‌گذارد؟

من بعيد مي دانم چنين تصميمي بگيرد. قطعا اين مربي در تيم ملي مي ماند و از تمام پتانسيل تيمش استفاده مي کند. اگر غير از اين باشد متوجه مي شويم که کي‌روش مي خواهد به کارهاي بچه گانه خود ادامه دهد.

*خيلي‌ها معتقدند برانکو عامل استعفاي کي‌روش است؟

اين موضوع اصلا قابل قبول نيست و استعفاي کي‌روش هيچ ربطي به برانکو ندارد. اين طور نمي شود که هر کسي انتقاد کند آقاي کي‌روش تصميم به خداحافظي بگيرد. در تمام دنيا انتقادات زيادي به مربيان تيم هاي ملي مي شود اما هيچ کس چنين برخوردي نمي کند.

* نظرتان در رابطه با استعفاي کي‌روش چيست؟

کي‌روش براي استعفا عجله کرده و با اين وضعيت سرنوشت تيم ملي را تحت تاثير تصميم خود قرار مي دهد. از طرفي اتفاقاتي که در تيم ملي مي افتد در تمام کشورهاي دنيا بازتاب دارد و به آبروي کشور گره خورده است. نمي دانم دليل اصلي کار کي‌روش چه بوده اما مي توان کارش را غيرحرفه اي و توهين آميز عنوان کرد.

* پيشنهاد شما چيست؟

کي‌روش بايد قبول کند که در فيفادي بازيکنان پرسپوليس را براي چند روز خواسته اما سرمربي پرسپوليس درخواست منطقي داشته و نبايد با او چنين رفتاري شود. هيچ تيمي در ليگ ايران شرايط پرسپوليس را ندارد. چون برانکو بايد 7 بازيکن اصلي تيمش را از دست بدهد و منتظر بازگشت آنها چند روز قبل از بازي باشد. بايد درک کنيم که پرسپوليس به عنوان نماينده ايران خودش را براي ليگ قهرمانان آسيا آماده مي کند و براي صدمه نخوردن بايد با اين تيم تعامل ايجاد شود.

ارسال در: سه شنبه 21 دي ساعت 11:50 (1395/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن