90/ چه خبر از خوزستان
شماره خبر : 137246
به دنبال تغيير سرمربي تيم نفت آبادان اين روزها شاهد رد و بدل شدن پيام‌هايي در فضاي مجازي و مطبوعات ورزشي هستيم که نوع تکلم آن بيشتر به سمت سلب آسايش و تخريب و تضعيف فضاي تيمي است.

چه خبر از خوزستان

حسين اهوازي- اهواز

توصيه به اهالي فوتبال آبادان

آرامش را به تيم تزريق کنيد

به دنبال تغيير سرمربي تيم نفت آبادان اين روزها شاهد رد و بدل شدن پيام‌هايي در فضاي مجازي و مطبوعات ورزشي هستيم که نوع تکلم آن بيشتر به سمت سلب آسايش و تخريب و تضعيف فضاي تيمي است. قلم ورزش به اهالي فوتبال آبادان توصيه مي‌کند آرامش را به تيم شهرشان تزريق کنند و از بروز ناهنجاري جلوگيري کنند آباداني‌ها بايد تلاش کنند. تيمشان در مسير موفقيت قرار بگيرد. از طرفي مديران تيم هم مراقب وضعيت تيم‌شان باشند و سرگرم حواشي تخريبي و تضعيفي که براي فوتبال آبادان در حال رقم خوردن است توجهي نکنند.

مراسم چهلم کمائي اين بار در تهران

بنا به اعلام کانون پيشکسوتان ورزش خوزستان با هماهنگي صورت گرفته با مسئولين کانون پيشکسوتان خوزستاني‌هاي مقيم تهران و کرج و موافقت خانواده مرحوم حسين کمائي قرار است مراسم چهلم اسطوره فوتبال اهواز اين بار در جوار مزار حسين کمائي در تهران برگزار شود و نمايندگاني از ورزش خوزستان در اين مراسم شرکت نمايند اين مراسم روز پنجشنبه در بهشت زهرا (س) تهران برگزار مي‌گردد.

مديران فولاد

مثل قبلي‌ها ريخت و پاش نکرديم

يکي از مديران فعلي باشگاه فولاد خوزستان مي‌گويد: عده‌اي در تلاش هستند موفقيت‌هاي اخير تيم را لوث کنند و شايعاتي مبني بر ريخت و پاش کردن مطرح مي‌کنند اما  در پاسخ به اين افراد تنگ نظر که ديگر جايگاهي در باشگاه ندارند بايد گفت ريخت و پاش واقعي در زمان همان مديراني صورت گرفت که فولاد را به قهقرا کشيده و در پناه تبليغ و سازندگي به دلال‌ها باج دادند و عاقبت فولاد را گرفتار حواشي کردند اما اينک فولاد خوزستان مسير پاک فوتبال ورزشي را طي مي‌کند و هيچگونه ريخت و پاش ندارد. ما اگر ريخت و پاش داشتيم افراد دلال صفت هم اکنون درون باشگاه بودند اما مديريت فعلي اجازه نفوذ جاسوسان و دلال‌هاي فوتبال را نمي‌دهد.

استقلال خوزستان پولدار شد

يکي از اطرافيان تيم استقلال خوزستان اعلام کرد بعد از ورود استاندار خوزستان جهت رفع مشکلات اين تيم و تامين اعتبارات مالي که طي دو فقره چک به حساب باشگاه استقلال واريز شد کلي از طلب بازيکنان و کادرفني تيم پرداخت شد. روز گذشته مقرر گرديد 12 درصد از قرارداد زهيوي طي چند روز آينده به حساب استقلال خوزستان واريز شود.

ارسال در: سه شنبه 21 دي ساعت 11:49 (1395/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن