90/ کريمي اگر جاي فرگوسن بود چه مي‌گفت؟‌
شماره خبر : 137240
اظهارنظر و مصاحبه‌هاي برخي از مربيان آنقدر سوژه دست رسانه ها مي‌دهد که مي‌شود از آنها کتاب نوشت.

وقتي آقاي «خاص» 26 جام رو مي‌کند

 

اظهارنظر و مصاحبه‌هاي برخي از مربيان آنقدر سوژه دست رسانه ها مي‌دهد که مي‌شود  از آنها کتاب نوشت.

يکي مثل علي دايي سرمربي نفت تهران هيچ موقع شکست تيمش را در اين چند سال مربيگري اش قبول نکرده و حتي شده بازي را سه بر صفر واگذار کرده اما مدعي شده تيم حريف موقعيت گل نداشته و حقش باخت نبوده است. او همين چند وقت پيش وقتي سه بر صفر مقابل پرسپوليس مغلوب شد نتيجه را عادلانه ندانست و ...

يا همين بازي با استقلال در جام‌حذفي وقتي سه بر دو به برتري رسيد در مصاحبه پايان مسابقه گفت استقلال حرفي براي گفتن نداشت و بايد با اختلاف پنج، شش گل پيروز مي‌شدند. اگر کسي يادش هست علي دايي در يکي از مسابقه هاي تيمش شکست يا پيروزي حريف را قبول کرده و به حق دانسته مي‌توانيد حرف هاي ما را نقض کنيد و ايراد بگيريد. امير قلعه‌نوعي نيز هر موقع از او انتقاد کرده‌اند خيلي زود تعداد جام هايي که به دست آورده به رخ همه کشيده است. البته چند برابر ! او هميشه مدعي شده که براي استقلال بيست جام به دست آورده که هر چقدر حساب مي‌کنيم به اين تعداد نمي‌رسيم!

ساير مربيان نيز اين خصلت يا ادعاهاي ديگري دارند که وقتي خوب درباره اظهارنظرهايشان فکر مي‌کنيم متوجه مي‌شويم حرف هايشان با عملکردشان کاملاً متفاوت است.

 

همه تيم ها را قهرمان کرده باشد 26 جام نمي‌شود !

اما فيروز کريمي از اين حيث دست همه را از پشت بسته و به جز اين که اکثر مصاحبه‌هايش همراه با طنز بوده جام هايش را نيز به رخ ديگران کشيده است. او اخيراً مصاحبه کرده و گفته 26 جام گرفته که براي خودش يک رکورد است . در خصوص اظهارنظر فيروز کريمي آقاي خاص فوتبال ايران هر چه گوگل و ساير آرشيو رسانه‌ها را گشتيم خبري از 26 جام کريمي نبود. کريمي که استاد تيم عوض کردن است تاکنون با بيست تيم سابقه همکاري داشته که تعداد جام‌هايش به ده تا هم نمي‌رسد چه برسد 26 تا که  فرگوسن هم با منچستر يونايتد نتوانست کسب کند ! اگر فرض کنيم فيروز کريمي در هر بيست تيمي که کار کرده با آنها قهرمان هم شده باز هم از 26 جام فاصله دارد و مصاحبه‌اش را نقض مي‌کند. تا جايي که ما يادمان مي‌آيد و آمار نشان مي‌دهد او با پاس قهرمان جام آزادگان و آسيا شده و با بهمن کرج هم جام‌حذفي را کسب کرده است. چند تيم از جمله استقلال اهواز و راه‌آهن را نيز به ليگ‌‌برتر آورده که اگر همه آنها را روي هم بگذاريم شايد به ده جام برسد.

البته ما هنوز به ياد نداريم تيم هايي که از ليگ يک به ليگ‌‌برتر صعودکرده باشند به آنها جام بدهند و   بگويند فلان تيم جام قهرماني را به دست آورد .  به اين دليل که وقتي سه تيم يا دو تيم سهميه مي‌گيرند چه جامي بايد به آنها داد؟

در هر حال اگر کريمي جاي فرگوسن بود قطعاً مي‌گفت من بيش از پنجاه جام براي منچستر کسب کرد‌ه‌ام.

 

 

ارسال در: سه شنبه 21 دي ساعت 11:44 (1395/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن