90/ آقاي نريمان جهان ! اتهام شما انتخاب زود هنگام حاشيه است
شماره خبر : 137239
اولين و بهترين خريد پرسپوليس در نيم‌فصل دوم کسي نيست جز سامان نريمان‌جهان مهاجم آذري ماشين‌سازي تبريز که بدون سروصدا به پرسپوليس پيوست اما به محض قرار گرفتن نامش در ليست پرسپوليس خيلي سريع جذب حاشيه شد.

دادگاه 90

اين شماره :‌ سامان نريمان جهان

 

نام :‌ سامان

نام خانوادگي:  نريمان جهان

شغل :  فوتباليست

شهرت :‌-

اولين و بهترين خريد پرسپوليس در نيم‌فصل دوم کسي نيست جز سامان نريمان‌جهان مهاجم آذري ماشين‌سازي تبريز که بدون سروصدا به پرسپوليس پيوست اما به محض قرار گرفتن نامش در ليست پرسپوليس خيلي سريع جذب حاشيه شد. سامان به محض اين که به عنوان بازيکن تازه وارد پرسپوليس مصاحبه کرد ترجيح داد به جاي هر چيزي از نوع شادي کردن پس از گل زدن به استقلال و همچنين عشق و علاقه اش به  شماره 8 بگويد. حاشيه هايي که بدون شک براي يک بازيکن تازه وارد و شهرستاني مي‌تواند سم و خانمان سوز باشد. نريمان جهاني که همه مي‌گويند اگر اسير حاشيه ها نشود مي‌تواند حتي به تيم‌ملي راه پيدا کند به دليل انتخاب حاشيه از مسير موفقيت دور شد و حال بايد تلاش کند تا طناب حاشيه را از دور خود جدا کرده تا حداقل به آنچه که استحقاق آن را دارد دست پيدا کند.

به اعتقاد ما بزرگترها نريمان جهان و آنهايي که حکم مشاور را براي اين بازيکن دارند بايد هر چه سريع‌تر هشدارهاي لازم را به او بدهند تا در ابتداي راه از وارد شدن به جنجال و حاشيه پرهيز کند.

ما اين بازيکن محبوب را براي اداي پاره اي از توضيحات لازم به دادگاه 90 احضار مي‌کنيم و در صورت نياز راهنمايي هاي لازم را به وي ارائه خواهيم نمود.

آقاي نريمان جهان ! اتهام شما انتخاب زودهنگام حاشيه است و اين بدترين راه ممکن پيش پاي يک ورزشکار است.

 

 

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن