قلعه نوعي: نبايد کار به اينجا مي‌کشيد
شماره خبر : 137238
امير قلعه‌نوعي در آخرين اظهاراتش عنوان کرد :‌ هميشه آدمي بودم که واقعيت را گفتم و غير از خدا و اهل بيت(ع) از کسي و چيزي نمي‌ترسم؛ جايي که برنامه و مديريت نباشد اين مسائل اتفاق مي‌افتد

قلعه نوعي:  نبايد کار به اينجا مي‌کشيد

نظر خواهي از باشگاه‌ها خنده دار است

امير قلعه‌نوعي در آخرين اظهاراتش عنوان کرد :‌ هميشه آدمي بودم که واقعيت را گفتم و غير از خدا و اهل بيت(ع) از کسي و چيزي نمي‌ترسم؛ جايي که برنامه و مديريت نباشد اين مسائل اتفاق مي‌افتد.

او ادامه داد: يادم مي‌آيد در سال 2006 که سرمربي تيم ملي بودم و با آقاي دکتر معيني به اجلاسي در هلسينکي رفته بوديم که آنها براي سال2020 برنامه‌ريزي مي‌کردند؛ حالا ببينيد ما کجاي قضيه هستيم؛ وقتي مشخص شود براي دو، چهار و ... سال آينده برنامه‌ريزي کنيد همه چيز روي روال پيش مي‌رود.

او با اشاره به دوران سرمربيگري‌اش در تيم ملي گفت: من آن زمان تا دو سال آينده برنامه دادم تا تمام فيفا دي‌هاي را رزرو کنند و با تيم‌هاي رنکينگ اول تا بيستم بازي بگذارند؛ بالاخره تعداد زيادي کارشناس تاريخ‌هاي فيفا دي را درآورده‌اند؛ بعضي مواقع بين فيفا دي‌ها يک هفته فاصله است.

سرمربي تراکتورسازي با تاکيد بر اينکه بحث من اعتماد به ليگ است، ابراز کرد: آن سالي که تيم ملي به جام جهاني رفت، استقلال بهترين شرايط را داشت و روز بازي با کره جنوبي و لحظه ورود فرزاد حاتمي به زمين 7 بازيکن استقلالي در زمين بودند؛ به نظرم بهترين شرايط براي تيم ملي استفاده از فيفا دي‌ها و مسابقات منظم ليگ برتر است.

قلعه‌نوعي يادآور شد: امسال در 6 هفته‌اي که بازي‌ها ادامه داشت و باوجود اينکه زمين‌ها به دليل بارندگي‌ها نامطلوب بود، کيفيت مسابقات بالا رفت؛ بهترين برنامه براي تيم ملي مسابقات ليگ برتر است.

او عنوان کرد: سردار آزمون و عليرضا جهانبخش و درگذشته آقايان علي دايي، مهدي مهدوي‌کيا و ... از دل ليگ لژيونر شدند و از تيم ملي به اين مهم نرسيدند؛ بحث من اهميت و توجه به ليگ برتر است تا مسابقات مرتب باشد و از فيفا دي‌ها استفاده کنيم چراکه در همه جاي دنيا اين اتفاق مي‌افتد.

سرمربي تراکتورسازي با انتقاد از نحوه پاسخگويي مسئولان در سازمان ليگ اظهار کرد: الان سازمان ليگ مي‌گويد برنامه را داده بوديم تا باشگاه‌ها نظرات‌شان را بگويند که اصلا اين موضوع خنده‌دار است؛ مگر ترکيه، کره جنوبي، قطر و ... اين کار را مي‌کنند؟؛ آنها يک برنامه داخلي دارند که با برنامه خارجي تطبيق مي‌دهند و به باشگاه‌ها برنامه مي‌دهند و تيم ملي نيز بايد آن را اجرا کند.

قلعه‌نوعي درخصوص وعده‌اش که گفته بود در يک مهماني کي‌روش و برانکو را آشتي مي‌دهد، گفت: يک بار با آقاي آرين قاسمي تماس گرفتم که تلفن ايشان خاموش بود؛ آقايان مهاجراني، پروين، دايي و ديگر بزرگان فوتبال ايران بنشينند صحبت کنند و اگر از ما هم خواستند حرف خواهيم زد تا آقاي برانکو بيايد و تعاملي داشته باشيم و اين مسئله را حل و فصل کنيم.

او با بيان اينکه بايد نگاه ما ملي باشد، ابراز کرد: خودِ من هم اين دوران را گذراندم ولي يک هفته نيز ليگ را تعطيل نکردم.

قلعه‌نوعي درمورد استعفاي کارلوس کي‌روش از سرمربيگري تيم ملي گفت: اينکه آقاي کي‌روش استعفا بدهند درست نيست چون تيم ملي ما به ايشان نياز دارد؛ بعد از چهار، پنج سال افکار ايشان در تيم ملي نهادينه شده و بازيکنان و آقاي کي‌روش با رفتار يکديگر آشنا شدند و حيف است اين چند ماه اين اتفاقات  بيفتد؛ تيم ملي ايران مي‌تواند به جام جهاني برود.

پيشکسوت فوتبال ايران و سرمربي تراکتورسازي تاکيد کرد: سقف آرزوي ما نبايد صعود به جام جهاني باشد؛ ايراني مي‌تواند جزء 20 تيم برتر دنيا باشد؛ آقاي کي‌روش کارش را ادامه دهد و آقايان نيز ورود کنند تا اين قضيه حل شود ولي نبايد کار به اين جاها مي‌کشيد؛ آقاي تاج زحمتش را مي‌کشد ولي اگر آقايان دادکان، صفايي و مصطفوي بودند هيچوقت کار به اين جا کشيده نمي‌شد.

ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن