????? : ?? ???? ??????? ???????? ???
شماره خبر : 12993
«???? ?????» ?????? ??? ????? ?? ????? ?? ???? ??????? ???? ??? ??????????? ????? ?? ???? ?? ???.

وى گفت: اردوى تركيه خيلى خوب بود چراكه باعث شد بچه ها با يكديگر هماهنگى پيدا كنند. در اين اردو يكسرى ديرتر به ما ملحق شدند و چند تا از بچه ها هم نتوانستند همراه ما باشند اما در كل اردوى خوبى بود.

هافبك تراكتورسازى ادامه داد: چون تازه دوران بدنسازى را پشت سر گذاشته ايم فعلا بدنهايمان كمى سنگين است و كادر فنى طورى برنامه ريزى كرده است كه تا شروع رقابتهاى ليگ آماده شويم.

منيعى ضمن اشاره به اين موضوع كه كار كردن با تيم تراكتورسازى كار چندان آسانى نيست، خاطرنشان كرد: تراكتورسازى تيمى است كه هواداران متعصب وخوبى دارد و همين مسأله كار كردن در اين تيم را مشكل مى كند. هر چند كه من تجربه بازى در تيم بزرگى مثل استقلال را دارم واميدوارم كه درتراكتورسازى هم مانند استقلال موفق شوم.

بازيكن تراكتورسازى در ادامه افزود: من به خاطر كمالوند تراكتورسازى را انتخاب كردم. از تيمهاى ديگر نيز پيشنهاد داشتم اما به خاطر علاقه اى كه به كمالوند داشتم ترجيح دادم به تراكتورسازى بپيوندم.منيعى با اشاره به اينكه تغيير و تحولات زيادى در تراكتورسازى به وجود آمده، گفت: امسال مديريت قوى ترى مسئوليت هدايت تراكتورسازى را برعهده گرفته است به علاوه اينكه بازيكنان خوبى را نيز جذب كرده اند. ما امسال به عنوان يك تيم مدعى مسابقات ليگ را شروع خواهيم كرد و به دنبال اين هستيم كه سهميه حضور در آسيا را بدست بياوريم.

وى در پايان با اشاره به بازى تداركاتى مقابل ملوان اظهارداشت: بازى ديروز محك نسبت جدى براى بازيكنان ما بود هرچند كه ما تعدادى از بازيكنان اصلى خود را در اختيار نداشتيم و بعضى ها نيز مصدوم بودند با اين حال نتيجه بدى نگرفتيم و عيار واقعى خود را در مسابقات ليگ به نمايش خواهيم گذاشت.
 

women who cheat on husband wifes that cheat why women cheat on men
my wife cheated on me now what do i do link i cheated on my wife now what
what to do when your wife cheated on you tracyawheeler.com how to cheat on your wife
cephalexin 500mg mostefaiamine.com renova tube
acyclovir 800mg link thyroxine 100mcg
ارسال در: دوشنبه 28 تير ساعت 18:53 (1389/4/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن