??????????: ?? ???? ?? ????? ????? ??? ??? ?? ?? ???
شماره خبر : 12991
??? ??? ?????? ?????????? ?????? ????? ???? ???? ?????? ??? ?? ?? ??? ????????? ????? ??? ????? ???? ???? ? ??????? ??????? ????????? ????? ?? ??.

لوبيسا تومباکوويچ، پرافتخارترين مربي باشگاهي تاريخ يوگسلاوي که اين فصل سکان هدايت استيل آذين را به دست گرفته در نخستين کنفرانس مطبوعاتي اين باشگاه در هتل المپيک با ابراز خرسندي از حضور در ايران و پيوستن به استيل آذين به گفت : «خوشحالم از اينکه با باشگاهي قرارداد امضا کرده ام که خواسته هاي بالايي از تيمشان و از من دارند.» وي در ادامه خواسته و هدف باشگاه استيل آذين و خودش را در اين امر کاملا يکسان و همسو دانست. تومباکوويچ گفت : من کمي دير به استيل آذين پيوستم يعني زماني که کار بدنسازي تيم رو به پايان بود. اين در حالي است که بايد 6 هفته براي آماده سازي يک تيم کار و تلاش کرد. با اين وجود با برنامه ريزي خوبي که در اردوي اتريش صورت گرفت تا حدود زيادي اين کمبود جبران شد و حالا هم من به کمک ساير اعضاي کادر فني بايد به بهترين شکل راه را ادامه دهيم تا به هدفمان برسيم.

هيچ وقت حتي به مقام سومي هم فکر نکرده ام

پيش از آمدن به ايران و پيوستن به استيل آذين اطلاعاتي در خصوص فوتبال ايران، ليگ اين کشور و باشگاه استيل آذين تهيه کردم. بعد از صحبت هاي اوليه با مسئولان اين باشگاه متوجه شدم که خوشبختانه خواسته ها و اهداف من با مديران باشگاه استيل آذين کاملا مشترک است. من با يک تيم 14 مقام قهرماني کسب کردم و هيچ وقت حتي به مقام سومي هم فکر نکردم. اين بار هم صددرصد خواسته و هدف من و باشگاه اين است که به موفقيتهاي بزرگ برسيم و در اين راه نهايت تلاشمان را خواهيم کرد تا به اين هدف بزرگ و مشترک برسيم.

با ستاره هاي استيل آذين به مشکل نمي خورم

سرمربي استيل آذين در خصوص تعداد دستيارانش و مقابله با حاشيه هاي احتمالي ناشي از حضور ستاره ها در اين تيم گفت : در مورد استفاده از دستيارانم با مشکل بزرگي مواجه نيستم. دستياران من حرفه اي هستند و قطعا با صحبتهايي که با هم خواهيم داشت، طي چند روز آينده هماهنگي کامل و لازم ميان ما به وجود خواهد آمد. از سوي ديگر ما بازيکنان خوبي داريم. در جمع آنان ستاره هايي نيز حضور دارند اما من با آنها هيچ مشکلي نخواهم داشت. نظم وانضباط لازمه فوتبال است و ما نمي توانيم نظم را کنار بگذاريم . در مدت کوتاهي که در تمرينات تيم حضور داشتم با مشکلي برخورد نکردم و دليلي وجود ندارد در آينده هم با مشکلي مواجه شوم.

مي دانم که در ايران، نتيجه حرف اول را مي زند

لوبيسا تومباکوويچ در مورد بردباري و آستانه تحمل مسئولان فوتبال براي موفقيت و کسب قهرماني مي گويد: قبل از هر چيز بايد بگويم براي هر کاري صبر و حوصله لازم است. اطلاعاتي در مورد فوتبال ايران کسب کردم و مي دانم نتيجه، حرف اول را مي زند. به اين امر نيز به خوبي واقفم اگر فوتبالي هجومي و زيبا بازي کنيم اما نتيجه نگيريم تحت فشار قرار مي گيريم و بايد از آن تيم کنار برويم.

نتايج خوب و نمايش باکيفيت، کار حرفه اي را مي طلبد و براي رسيدن به اين مقوله بايد صبر وحوصله داشت. من در پنج باشگاهي که کار کردم سعي داشتم اين اصل مهم را به خوبي رعايت کنم. در تيم پارتيزان بلگراد 10 سال و در فوتبال چين 6 سال حضور داشتم. مطمئنا براي رسيدن به نتيجه تمام سعي وتلاشمان را انجام خواهيم داد اما کسب موفقيت و رسيدن به عنوان قهرماني به حوصله و صبر افراد باشگاه بستگي دارد چون هر کسي مسئوليت خاص خود را دارد. به هر حال مديران باشگاه هم وظايف و مسئوليت هايي دارند و بايد پاسخو باشند.

 

روي همين بازيکناني که دارم تمرکز مي کنم


تومباکوويچ در رابطه با نيازهاي احتمالي خود در پستهاي مختلف مي گويد : بعد از اردوي خوبي که در اتريش پشت سر گذاشتيم، براي موفقيت و رسيدن به خواسته ها و اهدافي که داريم در برخي پست ها نيازهايي را احساس مي کنم اما در حال حاضر سعي مي کنيم با همين نفرات به بهترين نتايج برسيم به همين دليل نيز من تمام تمرکزم به تيم فعلي و بازيکناني که در اختيار دارم خواهد بود. از سويي ديگر من سرمربي تيم هستم و قطعا تمام نظراتم را در بعد فني به مسئولان و مديران باشگاه ارائه خواهم داد و مذاکره و جذب بازيکن جديد به عهده باشگاه است.

هدف بالايي را در استيل آذين دنبال مي کنم

سرمربي استيل آذين در رابطه با شناخت قبلي از تيمش مي گويد: مطالعات وشناخت قبلي از فوتبال ايران داشتم و قطعا به مرور زمان اطلاعات و شناختم بيشتر خواهد شد. اين شناخت قطعا من را به نتيجه گيري مطلوبتر خواهد رساند. من حداکثر کار حرفه اي خود را انجام مي د هم و هدف بالايي را با استيل آذين دنبال مي کنم. در اين راه در صددم بالاترين کيفيت را از تيمم بگيرم اين امر البته حمايت همه جانبه را مي طلبد. ضمن آنکه صددرصد خواسته من و باشگاه در کسب موفقيت وقهرماني يکي و همسو است.

 

 

سعي مي کنيم مشکلات کوچک مان را در خط دفاع برطرف کنيم

سرمربي يوگسلاو استيل آذين در رابطه با جذب بازيکن جديد براي تقويت خط دفاع استيل آذين

مي گويد: در طول اردوي اتريش و پس از آن از بازيکنان متعدد اروپايي، آفريقايي و حتي در بازگشت به ايران از بازيکنان داخلي ديگري تست گرفته شد که نتوانستند رضايت من را به لحاظ فني جلب کنند. شايد تا اين لحظه مشکل کوچکي در دفاع داشته باشيم اما سعي مي کنيم آن مشکلات را نيز حل کنيم ضمن آنکه فکر مي کنم در حال حاضر بهترينها را تيم استيل آذين در اختيار داريم.

women who cheat on husband go why women cheat on men
did my girlfriend cheated on me open my girlfriend cheated on me what do i do
how to cheat your wife link how to cheat your wife
medication discount coupons walgreens print coupon code pharmacy discount code
ارسال در: دوشنبه 28 تير ساعت 18:46 (1389/4/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن