????????: ??????? ????? ?? ?? ??? ??? ??? ??????
شماره خبر : 12986
????? ???????? ?????? ???? ?? ???? ?????? ??????? ?????.?? ?????: ???????? ????? ??? ????????? ?? ????? ????? ????? ???????. ????? ???? ?? ????? ?????? ????? ?????? ? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ????? ? ??? ???? ????? ???? ?? ???? ????? ???.

نصور پورحيدري پيرامون آخرين وضعيت تيم فوتبال استقلال گفت: مشكل هماهنگي در حال حاضر بزرگترين دغدغه ماست. با گذشت زمان شرايط تيم هر روز بهتر مي‌شود. اميدوارم هواداران صبر و حوصله به خرج دهند و مثل هميشه از استقلال حمايت كنند. معتقدم در طي نيم فصل اول استقلال بازي به بازي هماهنگي‌اش بيشتر خواهد شد و اميدوارم در نيم فصل دوم استقلال شكل واقعي خود را به دست آورد و بتواند حرف‌هاي زيادي براي گفتن داشته باشد. زمان به استقلال كمك خواهد كرد و با گذشت زمان تيم آماده‌تر خواهد شد.

وي افزود: بازيكنان خارجي تيم آرام‌آرام به شرايط مطلوب نزديك مي‌شوند. فيليپ آلوز با شرايط فوتبال ايران آشناست و حضور او در فصل قبل در ملوان و ليگ برتر بسيار براي ما مفيد خواهد بود. آندرسون دوسانتوز با مشكل اضافه‌ وزن روبرو است و تمرينات اختصاصي را انجام مي‌دهد و توانسته بسيار خوب وزن كم كند و پيشرفت قابل ملاحظه‌اي داشته است. در اردوي سرعين كادرفني از او در كارهاي گروهي هم استفاده كرده و به نظر من با توجه به قابليت‌هايي كه دارد مي‌تواند در خط حمله به استقلال كمك كند.

آندروه لوئيز هم بازيكن بسيار توانمندي است. او علاوه بر جناح راست قابليت بازي در جناح چپ را هم دارد و مي‌تواند بسياري از مشكلات استقلال را حل كند. البته او 10 روز از شرايط تمرين دور بوده و علاوه بر آن بايد با شرايط آب و هوايي و زماني تهران خود را وفق دهد.

مدير فني استقلال ادامه داد: در بازي اول جام ولايت عملكرد خوبي داشتيم هرچند بازي مساوي تمام شد اما اميدوارم در بازي دوم با تيم نفت تهران شرايط بهتري داشته باشيم. از تيم نفت هيچ شناختي نداريم اما سرمربي جديد اين تيم يعني حسين فركي كاملا شناخته شده است و نيازي نيست كه درباره سوابق ايشان بيشتر صحبت كرد. در بازي دوم ممكن است از دوسانتوز و يا لوئيز هم استفاده شود كه البته بستگي به نظر كادرفني دارد.

پورحيدري خاطرنشان كرد: علي‌رغم صحبت‌هايي كه مبني بر عدم حضور تيم استقلال در ديدار فينال جام ولايت در صورت صعود اين تيم مطرح مي‌شود معتقدم به هر حال بايد در آن مسابقه حضور پيدا كنيم هرچند به لحاظ زماني دچار مشكلاتي مي‌شويم. بازي فينال روز اول مردادماه است و بايد روز سوم مرداد عازم تبريز شويم تا در روز چهارم همين ماه با شهرداري تبريز بازي كنيم.

در اين اثناء هر تيم ليگ برتري كه به فينال جام ولايت صعود كند به لحاظ زماني دچار مشكل مي‌شود. قبلا هم گفتم نفس برگزاري چنين جامي بسيار خوب است اما زمانبندي و برنامه‌ريزي آن اشكالات عديده‌اي دارد. در هر صورت با عدم حضور در ادامه مسابقات موافق نيستم و بايد اين جام را تا آخر ادامه دهيم. درباره بازي آخر هم بايد با كادرفني به شكلي برنامه‌ريزي كنيم تا هم در آن ديدار حضور داشته باشيم و هم بتوانيم با تمام نيرو در برابر شهرداري تبريز حاضر شويم.

پورحيدري در انتها افزود: قبلا هم به عنوان مديرفني استقلال حضور داشتم و با اين سمت غريبه نيستم اما بايد اين مهم در فوتبال ما جا بيفتد كه مثلث مديرعامل، مديرفني و كادرفني در تمام دنيا امور باشگاه را انجام مي‌دهند و اين مساله‌اي است كه در فوتبال ايران چندان به آن پرداخته نمي‌شود. در مورد سرپرستي تيم هنوز هم معتقدم آقاي نظري جويباري بهتر مي‌توانند به تيم كمك كنند چرا كه تجربه اين كار را كاملا دارند. در هر صورت اميدوارم در هر جايگاهي كه در استقلال حضور داشته باشم بتوانم آنچه را كه از من ساخته است را به نحو احسن انجام دهم.
 

women who cheat with married men reason why husband cheat how to tell if wife has cheated
i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
my wife cheated on me now what blacktomflint.ca unfaithful spouse
ارسال در: دوشنبه 28 تير ساعت 18:33 (1389/4/28)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن