به فکر موفقيت در دو جام ديگر هستم
شماره خبر : 120514
بازيکن ملي‎پوش نفت تهران، قهرماني ليگ برتر را حق تيمش مي‎داند و معتقد است که نفت مستحق‎ترين تيم براي قهرماني بوده است.

وحيد اميري در گفت‎وگو با ايسنا، درباره بازي نفت- تراکتورسازي اظهار کرد: با اينکه بيشتر بازي‎هاي حساس خوب از آب در نمي‎آيند اما اين ديدار خيلي خوب بود و همه چيز داشت که متأسفانه در دقايق پاياني شرايط عادي را طي نکرد.


وي تصريح کرد: نمي‎خواهم خودم را مديون کنم و بگويم آن اشتباه عمدي يا سهوي بود اما همان اتفاق در دقايق پاياني بازي را تحت‎الشعاع قرار داده بود. در دقايق پاياني با خودم مي‎گفتم چرا تراکتوري‎ها که به گل نياز دارند تعويض دفاعي و وقت‎کشي مي‎کنند و از اين رفتار تعجب کردم و بعد شنيدم که بازي سپاهان مساوي شده و آن اتفاقات تلخ رخ داد.


اميري يادآور شد: آن اشتباه خيلي به ما لطمه زد و اگر تراکتوري‎ها مي‎دانستند که به گل نياز دارند شايد نتيجه‎ي بازي تغيير مي‎کرد و جشن قهرماني در تبريز برگزار مي‎شد.


اين فوتباليست ملي‎پوش درباره کسب مقام سومي نفت، گفت: تيم ما لياقت قهرماني را داشت و خودمان را قهرمان مي‎دانيم. در سه جام همزمان مي‎جنگيديم و هفت بازي در ليگ قهرمانان آسيا به‎ويژه ديدار پلي‎آف براي حضور در مرحله گروهي، خيلي ما را اذيت کرد. اختلاف خوبي با تيم‎ها در صدر جدول ليگ برتر داشتيم که خستگي مانع ادامه صدرنشيني و قهرماني شد.


وي تأکيد کرد: نفت بهترين تيم ليگ ايران است و با بودجه کم و تعداد بازيکنان اندک نتايج خوبي در هر سه جام گرفتيم و چون تيم بزرگي هستيم به اين شرايط دست پيدا کرديم و اميدواريم در جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا روند موفقيت‎آميز را ادامه دهيم.


اميري در پاسخ به پرسش که چرا از موقعيت‎هاي گلزني در ديدار با تراکتور استفاده نکرد؟ گفت: نيمه اول روي کرنرهاي ايمان مبعلي دو موقعيت خوب داشتم که مدافعان حريف کمي شارژ ‎کردند و نتوانستم ضربات آخر را خوب بزنم. در نيمه دوم نيز يکي، دو موقعيت مناسب داشتم که متأسفانه گل نشدند.


بازيکن نفت تهران درباره شرايط روحي‎اش بعد از پايان ليگ، بيان کرد: از لحاظ روحي شرايط خوبي نداشتم و خيلي از تماس‎هاي تلفني را نتوانستم پاسخ بدهم اما الان شرايطم خوب شده و ليگ را فراموش کرده‎ام و به فکر موفقيت در دو جام ديگر هستم.


وي که بازهم به تيم ملي دعوت شده در اين مورد اظهار کرد: کارلوس کي‎روش شناخت خوبي از فوتبال کشورمان دارد و خيلي خوب است که به کارش در تيم ملي ادامه مي‎دهد.
 

cheat on your wife website site married and wanting to cheat
women looking to cheat link married men having affairs
walgreens prints walgreens in store photo coupons walgreens transfer prescription coupon
ارسال در: سه شنبه 29 ارديبهشت ساعت 20:31 (1394/2/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن