کي‌روش:ليست نهايي بازيکنان تيم ملي هفته آينده اعلام خواهد شد
شماره خبر : 119987
سرمربي تيم ملي فوتبال گفت: درهاي تيم ملي هميشه به روي همه باز بوده و افرادي که به تمرين نيامدند مطمئناً نظرشان اين است که چيزي براي ياد گرفتن در تيم ملي وجود ندارد.

فارس، کارلوس کي‌روش در نشست خبري با بيان اينکه با ابراز تشکر بابت دغدغه‌هاي تيم ملي مورد توجه خبرنگاران است و همچنين عذرخواهي به خاطر سوءتفاهم‌هايي که قبل از اين نشست خبري به وجود آمد در پاسخ به اين سؤال که نظرش در مورد صحبت‌هايي که وزير ورزش کرده بود و اين موضوع که امروز به خاطر همين انتقادات در جلسه‌اي با کفاشيان حضور به هم رسانده بود گفت: ما فکر مي‌کرديم بعد از صحبت‌هاي کفاشيان ديگر لزومي براي صحبت‌هاي من نيست و به کارمان ادامه داديم.

در قسمت اول جلسه امروز صحبت‌هايي مطرح شد که در اين مورد آقاي کفاشيان در نشستي که داشتند موارد لازم را بيان کردند که اين صحبت‌ها از طرف من و همچنين افشين پيرواني بود و ديگر در اين مورد صحبتي ندارم.

وي ادامه داد: کفاشيان رئيس است و صحبت‌ها و تصميم‌هاي او چيزي است که بايد انجام شود.

وي افزود: در قسمت دوم جلسه به دنبال راهکار بوديم براي تيم ملي و اردويي که پيش رو داريم. در ابتدا دو ميني‌کمپ در ماه خرداد خواهيم داشت که در آن از بازيکناني که در ليگ قهرمانان آسيا و فينال جام حذفي هستند استفاده نمي‌کنيم ضمن اينکه در اين دو ميني‌کمپ که در تهران برگزار مي‌شود به بازيکنان جوان و جديدي فرصت مي‌دهيم تا بتوانند براي حضور در تيم ملي بجنگند و متوجه شوند تا چه اندازه توجه به بازيکنان در ليگ وجود داشته و هدف اين است که آنها در تيم ملي فرصت براي جنگندگي و ابراز وجود داشته باشند.

سرمربي تيم ملي گفت: مطمئناً پس از اعلام اسامي تيم ملي چند سورپرايز خوب براي همگان در اين اسامي خواهد بود فراتر از آن اين که اين يک اعلام احترام خواهد بود به عملکرد آنها در ليگ برتر فوتبال.

کي‌روش گفت: بعد از هفته اول ماه ژوئن اردوي نهايي خود را اجرا خواهيم کرد و تقريباً مطمئنم اردوي نهايي ما در استانبول ترکيه برگزار خواهد شد. امروز با همديگر سخت کار کرديم و مي‌توانم در اين لحظه اعلام کنم که بازي با ازبکستان در يازده ژوئن 2015 در تاشکند قطعي شده و پس از چهار پنج روز اسکان در ازبکستان براي اولين بازي خود در مقدماتي جام جهاني راهي عشق‌آباد خواهيم شد. ضمن اينکه سعي مي‌کنيم بعد از بازي با عمان در تهران به مصاف ژاپن برويم که هنوز اين ديدار قطعي نشده است.

کي‌روش ادامه داد: در نتيجه بايد خدمتتان عرض کنم که جزئيات جلسه دوم همين هايي بود که الآن اعلام کردم که خروجي آن از جلسه با افشين پيرواني به دست آمد. ضمن اينکه هيچ صحبتي در مورد مطالبي که در ابتدا بيان کرديد ندارم و رئيس فدراسيون فوتبال بايد در مورد آنها توضيح دهد.

سرمربي تيم ملي فوتبال در مورد اينکه آيا حضور نکونام به عنوان دستيار او در تيم ملي قطعي شده است يا خير، گفت: همانطور که کفاشيان اعلام کرد اين گزينه را هم بررسي کرديم و همانطور که او گفت اين پيشنهاد داده شده البته در مورد ماندگاري مارکار بحثي نيست و او به کارش ادامه مي‌دهد. اما من پيشنهاد دادم و علاقه دارم که نکونام به عنوان دستيار در تيم ملي کار کند.

وي در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر اينکه با توجه به غيبت چند هفته‌ايش در ورزشگاه آزادي براي تماشاي بازي‌هاي ليگ چطور از وجود چند سورپرايز در تيم ملي صحبت مي‌کند، گفت:‌ سؤال خوبي بود بسيار زياد و از نزديک عملکرد بازيکنان را مورد بررسي قرار دادم و حتي قبل از اينکه رفتنم به استاديوم را قطع کنم بعضي از اين بازيکنان را در طول فصل زير نظر داشتم. بايد در نظر داشته باشيم کادر فوق‌العاده‌اي دارم و اعتماد خود را به آنها ابراز مي‌کنم و هميشه رابطه نزديکي با آنها داشته‌ام. به طور مثال مهرداد خانبان هميشه سردردهاي زيادي به من مي‌دهد چرا که تمام بازي‌ها را به صورت ضبط شده به من ارائه کرده و ما حتي اطلاعات خود را با تمام سرمربيان ليگ رد و بدل مي‌کنيم.

وي افزود: بعد از سه و نيم سال که از نزديک عملکرد بازيکنان را ديده‌ام اطمينان دارم که هفته آينده تصميمات فوق‌العاده خوبي خواهيم گرفت.

سرمربي تيم ملي يادآور شد: طبق مقررات AFC بايد ليست اوليه بازيکنان که شامل 50 بازيکن خواهد بود را تا دوشنبه اعلام کنيم و البته ليست نهايي هفته آينده اعلام خواهد شد.

وي بار ديگر در پاسخ به اين سؤال که در مورد انتقادات روز چهارشنبه گذشته وزير چه صحبتي دارد، گفت: هفته گذشته بسيار مشغول بودم و به خاطر تماشاي ديدارهاي يوونتوس و رئال مادريد و همچنين بارسلونا و بايرن مونيخ سرم بسيار شلوغ بود.

کي‌روش در پاسخ به اين سؤال که آيا در برنامه‌اش برگزاري جلسه با سرمربيان تيم‌هاي باشگاهي گنجانده شده است يا خير، گفت: آقاي پيرواني توضيحات را داده اما خود دوستان حضور دارند و مي‌توانند شهادت دهند که در چهار سال گذشته درهاي تيم ملي هميشه باز بوده و از حضور کسي هيچگاه در تمرين تيم ملي جلوگيري نشده است. افرادي که نيامده‌اند مطمئناً نظرشان اين بوده چيزي براي ياد گرفتن در تيم ملي وجود نداشته است.
 

why did my husband cheat site just found out my husband cheated on me
erotic stories images violent sex stories explicit sex change stories
medication discount coupons walgreens print coupon code pharmacy discount code
walgreens coupon photo code poddracimkamenem.cz photo deals walgreens
rx prescription coupons canada pharmacy coupon code new prescription coupons
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: شنبه 19 ارديبهشت ساعت 18:51 (1394/2/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن