خبرهاي مهم در تراکتور: رسول با توني مي آيد
شماره خبر : 87159
بخاطر امضا نشدن قرارداد هنوز صد در صد نميگويم که به تيم اضافه شده ولي منتظريم تا در چند روز آينده اوبه تبريز بيايد.

حميد زيني زاده مدير تراکتورسازي در مصاحبه با برنامه موج فوتبال تبريز از احتمال دستياري رسول خطيبي در تيم فني جديد تراکتورسازي گفت .

زيني زاده در مورد بررسي استعفاي جليلي در هيات مديره گفت: امروز به اين نتيجه رسيديم که با استعفاي جلالي موافقت نمائيم تا وي از تيم برود.ما با توني مذاکرات را شروع کرده ايم و قرارداد هم تنظيم شده ولي منتظر پرداخت بدهي پانصد ميليوني فصل قبل وي هستيم و با توجه به آشنايي توني با تيم فکر ميکنيم وي ميتواند براي تيم مفيد باشد و هواداران را راضي نگه داريم تا در ورزشگاه حضور داشته باشند و بتوانيم در سه جبهه بازي کنيم.
وي در مورد قطعي بودن قرارداد توني گفت بخاطر امضا نشدن قرارداد هنوز صد در صد نميگويم که به تيم اضافه شده ولي منتظريم تا در چند روز آينده تصميم بگيريم.


کرار فردا يا پس فردا رضايتنامه ميگيرد

به گفته زيني زاده ، جاسم کرار بازيکن عراقي در آخرين تماس گفته که امروز مدير عامل الطلبه در باشگاه نبوده که رضايت وي را صادر کند تا در دو سه روز آينده به تيم بپيوندد.وي در مورد استعفاي پورغلامي هم گفت تا به امروز وي هيچ استعفايي نداده ولي در صورت عدم رضايت به حضور در تبريز باغ آبادي تيم را تمرين ميدهد.

رسول دستيار احتمالي توني

وي گفت مايليم از مربيان بومي همچون رسول خطيبي در کنار توني استفاده کنيم ولي بايد توني در مورد دستيارانش نظر دهد و اگر وي نخواهد ما نميتوانيم مربيان بومي يا دستياران را به وي تحميل کنيم.

why do guys cheat on their girlfriends i cheated on my girlfriend and i want her back i want my girlfriend to cheat on me
walgreens printing coupons blogs.visendo.com coupon codes for walgreens photo
diprolene 0.05% blog.tgworkshop.net amoxicillin
ارسال در: دوشنبه 16 دي ساعت 11:34 (1392/10/16)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن