آخرين وضعيت تيم فوتبال پرسپوليس از زبان علي دايي
شماره خبر : 80524
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: شايد عده‌اي دوست ندارند پرسپوليس نتيجه بگيرد اما ما طبق برنامه کار خودمان را انجام مي‌دهيم.

علي دايي در گفت‌وگو با فارس در مورد شرايط پرسپوليس و بازي تيم ملي صحبت هاي زير را مطرح کرد:

- از شرايط پرسپوليس راضي هستيد؟

با توجه به شروع بازي‌هاي ليگ و تلاش تيم‌ها براي گرفتن نتيجه مطمئن هستم که بازي بسيار سخت و حساسي براي پرسپوليس در روز جمعه برگزار مي‌شود. متأسفانه بازيکنان خودمان را در چند مدت اخير به دليل همراهي تيم ملي نداشتيم و با ساير بازيکنان فقط تمرين کرديم.همين کار ما را سخت و مشکل ايجاد مي‌کند.

- نبود اين بازيکنان واقعا تا اين اندازه تاثيرگذار است؟

به هر حال در نحوه تمرينات تاکتيکي و گروهي اين موضوع تأثيرگذار است اما خدا را شکر بچه‌ها با روحيه خوب به تمرينات اضافه شدند تا ناهماهنگي‌هاي اين چند مدت را در دو روز تا آنجايي که بتوانيم حل کنيم و از بين ببريم.اميدوارم که با همکاري بچه‌ها و روحيه‌اي که آنها دارند اين موضوع را حل کنيم تا روز جمعه براي ما دردسرساز نشود.

- از تيم داماش شناخت داريد؟

بازي سختي است چون داماش بازيکن ملي‌پوش نداشته و در اين مدت با خيال راحت تمرينات خود را دنبال کرده و کادر فني‌ آنها همه بازيکنان را در اختيار داشته است. از طرف ديگر ما 8 ملي‌پوش داشتيم و اين کمي امکان دارد مشکل‌ساز شود. ما در زمين خودمان بازي مي‌کنيم و حريف را دست کم نمي‌گيريم. بايد هماهنگي را بين بچه‌ها بيشتر کنيم تا راحت‌تر در زمين بازي کنيم. من بايد وضعيت ملي‌پوشان را ببينم تا در مورد بازي جمعه تصميم بگيرم. قطعا بچه ها هم نمي خواهند در زمين خودمان 3 امتياز را از دست بدهند و بي ترديد براي پيروزي همه تلاش مي کنيم.

فارس: اين روزها براي خيلي ها اين سوال ايجاد شده که آيا با توجه به بحث هاي اخير در مورد تباني تمام تمرکز دايي روي پرسپوليس هست يا خير؟

بله عزيزم! براي من هر کاري و هر اتفاقي سر جاي خودش است و سپس درباره آن تصميم گرفته و عمل مي‌کنم. تمام فکر و ذکرم الان پيروزي مقابل داماش است و به چيز ديگري فکر نمي‌کنم. منتظر هستم تا وضعيت ملي‌پوشانمان را بررسي کنم تا ببينم از کدام آنها مي‌توانم جمعه استفاده کنم. البته بازي کردن ملي‌پوشان در ديدار روز جمعه بستگي به بازي تايلند هم داشت و برايم مهم بود که چه بازيکناني در برابر تايلند بازي مي کنند يا چه بازيکناني بازي نمي‌کنند. سعي مي‌کنم تمام شرايط را کنار همديگر بگذارم و يک تصميم خوب براي جمعه بگيريم.

- کادرفني شما هم در اين مورد کم ديگر اين مسائل تباني در فوتبال نبودند.

کادر فني من کاملا از اتفاقات پيش آمده جدا است و تمام فکر و ذکرم به پرسپوليس و بازي‌هاي آن است و خداي ناکرده اجازه نمي‌دهم کوچکترين مسئله اي تمرکزم را به هم بزند. برخي مسائل را خيلي‌ها براي پرسپوليس به وجود آوردند و شايد دوست دارند تيم ما نتيجه نگيرد اما ما همه کارهاي خودمان را طبق برنامه انجام داديم و آماده‌ايم که روز جمعه بازي را با يک نتيجه خوب به پايان برسانيم البته خدا را شکر تيم ملي هم توانست به 3 امتياز بازي با تايلند برسد و من هميشه براي تيم ملي آرزوي موفقيت مي‌کنم.

- اين روزها برخي بازيکنان پرسپوليس در مصاحبه هاي خود از نيمکت نشيني ناراحتي خود را نشان داده اند و عده اي هم از جدايي صحبت کرده اند.

ببخشيد تا من و باشگاه پرسپوليس نخواهيم کسي مي‌تواند از تيم جدا شود يا کسي اضافه شود؟ مطمئن باشيد سعي مي‌کنيم نقاط ضعف خودمان را در نيم‌ فصل با تصميمات لازم پوشش دهيم؛ تا الان هيچ بازيکني از ما جدا نخواهد شد خيال همه راحت. البته طبق جا خالي‌هايي که داريم امکان دارد بازيکن به ما اضافه شود آن هم اگر دوست داشته باشيم و خواسته‌هاي ما را يک بازيکن پياده کند اين کار را انجام مي‌دهيم اما دنبال اينکه بازيکنان را از دست بدهيم نيستيم و اميدوارم که بتوانيم با رفع نقاط ضعف در نيم‌فصل دوم بهتر و پرقدرت‌تر ظاهر شويم.

- نظرتان در مورد بازي ايران و تايلند و صحبت هاي کي‌روش مبني بر اينکه به وي کمک شود، چيست؟

من هميشه براي تيم ملي کشورم آرزوي موفقيت مي‌کنم و مثل دوراني که بازي مي کردم سعي مي‌کنم به تيم ملي کشورم هر طوري که شده کمک کنم اما حالا بايد ببينيم اين موضوع چيست که انشاء‌الله بعدا درباره‌اش بيشتر صحبت مي‌کنيم. اميدوارم که تيم ملي ما بتواند با يک برنامه‌ريزي خوب در آينده و برگزاري بازي‌هاي دوستانه با قدرت به جام جهاني برود.

erotic stories images violent sex tamil sex stories en antharangam sex change stories
walgreens coupon photo code poddracimkamenem.cz photo deals walgreens
my wife cheated on me now what blacktomflint.ca unfaithful spouse
walgreens prints wrightcontractingsi.com walgreens transfer prescription coupon
ارسال در: چهارشنبه 24 مهر ساعت 22:47 (1392/7/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن