کمک داور دربي 69 صحبت‌هايش را تکذيب کرد
شماره خبر : 80523
کمک داور سابق فوتبال ايران گفت: اين جنگي است که پس از برنامه 90 آقاياني که قبلا دوستم بودند و امروز دشمنم شده‌‌اند عليه من راه انداخته و هدفشان خراب کردن وجهه من و برخي افراد است.

مرتضي کريمي در گفت‌وگو با فارس در خصوص صحبت‌هايي که در چند روز اخير به نقل از وي در سايت‌هاي خبري مبني بر اينکه قبل از ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس از دوستان پرويز مظلومي پول دريافت کرده است تا دربي را به سود آبي‌ها دربياورد، گفت: در شهرستان هستم و متأسفانه من هم چنين صحبت‌هايي را شنيده‌ام و فهميده‌ام که اين مصاحبه در سايت‌هايي که معتبر نيستند درج شده است و اين در حالي است که چنين مصاحبه‌اي را نه در گذشته و نه حتي در اين يکي دو روز اخير انجام داده‌ام.

وي ادامه داد: چنين حرف‌‌هايي را نزده‌ام و تمام آن را تکذيب مي‌کنم. نه به شوخي و نه جدي و نه به طور رسمي اين صحبت‌ها را مطرح نکرده‌ام و چون در تهران نيستم تا به امروز از متن اين مطالب خبر نداشتم.

کريمي تأکيد کرد: به محض بازگشت به تهران از سايتي که ابتدا اين خبر را درج کرده شکايت کرده و تا آخر پاي شکايتم خواهم ايستاد چرا که اين مطالب صد در صد کذب است.

کمک داور سابق فوتبال ايران گفت: اين جنگي است که پس از برنامه 90 آقاياني که قبلا دوست من بودند و امروز دشمنم شده‌‌اند برعليه من راه انداخته و هدفشان خراب کردن وجهه من و برخي افراد است.

وي در پاسخ به اين سؤال که چرا هميشه نام وي در اين قضايا به ميان مي‌آيد، گفت: چون آشکارا صحبت مي‌کنم و شفاف‌سازي مي‌کنم. من حقايق را مطرح مي‌کنم و الان اين حقايق دامنگير من شده است ضمن اينکه چون رشته‌ام خبرنگاري است مي‌دانستم اگر چنين صحبت‌هايي را بکنم برخي افراد درصدد خراب کردن من برخواهند آمد.

وي يادآور شد: چرا خبرگزاري‌هاي معتبر چنين مصاحبه‌اي را از من منتشر نکرده و تنها يک سايت از قول من اين را نوشته است. آنها فکر مي‌کنند چون تعهدي ندارند مي‌توانند هر حرفي را که دلشان مي‌خواهد بنويسند.

کريمي در خصوص دريافت 16 ميليون و يک تلويزيوني LCD قبل از دربي 69 گفت: مگر طرفم ديوانه است که به جاي پول به من LCD بدهد. اين حرفها کذب است و از آنها تعجب مي‌کنم. جالب اينکه اين روزها وسايل خانه هم جزو ابزار تباني اضافه شده است.

کريمي گفت: کساني که سواد رسانه‌اي داشته باشند با خواندن متن مصاحبه مي‌فهمند که اين مطالب مي‌خواهد من و محسن قهرماني را خراب کند. اين سايت بايد صداي من را داشته باشد و در غير اين صورت به طور حتم تا پايان شکايتم خواهم رفت.

وي در پايان گفت: اگر بخواهم حرف بزنم اين کار را با خبرگزاري‌هاي معتبر و مطرح انجام مي‌دهم و باز هم تأکيد مي‌کنم که برخي درصدد کوبيدن و خراب کردن من و قهرماني هستند.

women who cheat with married men reason why husband cheat how to tell if wife has cheated
i dreamed i cheated on my boyfriend bigwindcn.com why did my boyfriend cheat
why husband cheat how many men have affairs women cheat because
cheat on your wife website site married and wanting to cheat
rx pharmacy discount card click walgreens photo coupon 100 prints
why women cheat on their husband blog.sharepointgeek.nl I cheated on my wife
tadalafil 80mg link revia
ارسال در: چهارشنبه 24 مهر ساعت 22:22 (1392/7/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن