مگر ما چه کار خلافي انجام داده‌ايم که سه جلسه محروم شويم؟
شماره خبر : 80480
آزاد کار 120 کيلوگرم تيم ثامن الحجج (ع) سبزوار مي‌گويد که راي کميته‌ انضباطي او را شوکه کرده است.

پرويز هادي درباره راي کميته‌ انضباطي که او و پنج کشتي‌گير ديگر را سه جلسه از حضور در ليگ برتر محروم کرده است، اظهار کرد: ما هم از شنيدن اين خبر شوکه شديم. مگر چه کار خلافي انجام داده‌ايم؟ کار ما 100 درصد بر اساس اساسنامه سازمان ليگ بوده است.

وي افزود: من در جلسه کميته‌ انضباطي هم گفتم که مدرکي به من بدهيد تا ثابت شود که کار غير قانوني انجام داده‌ام. مي‌گويند که کار شما غير اخلاقي بوده، ولي کشتي فوتبال نيست که افراد آن را از پارتي بيرون بياورند و ثابت کنند که کار غير اخلاقي انجام داده‌اند. ما با استيل‌آذين قرارداد داخلي بسته بوديم که اين قرارداد ارزشي ندارد.

هادي ادامه داد: از آقاي امامي هم پرسيديم که آيا قراردادهاي داخلي ارزش دارد يا نه که گفت طبق اساسنامه فقط قراردادي که در سازمان ليگ ثبت شود ، ارزش خواهد داشت. قرارداد داخلي ارزش قانوني ندارد و تنها نشان مي‌دهد که يک کشتي‌گير با يک باشگاه به توافق اوليه رسيده است. اگر مسئولان استيل‌آذين ما را مي‌خواستند قرارداد ما را در سازمان ليگ ثبت مي‌کردند. اگر به توافق مي‌رسيديم همانجا مي‌مانديم.

وي در پاسخ به اين سوال که چرا از استيل‌آذين پول گرفته‌ايد؟ بيان کرد: ما مقداري پيش پرداخت گرفتيم به خاطر توافق اوليه و وقتي متوجه شديم که نمي‌خواهيم در استيل‌آذين بمانيم، قرار بود پول را پس بدهيم. ما که نمي‌توانيم پول مردم را به اين راحتي بخوريم.

هادي در پايان اظهار کرد: اين راي اصلا به کميته‌ انضباطي ارتباطي پيدا نمي‌کرد و به هر کسي بگويي اين چه رايي بوده است، تعجب خواهد کرد. فعلا اعتراض ‌کرده‌ايم و يک وکيل گرفته‌ايم تا به اين کار رسيدگي کند، اما خودمان را درگير اين مسائل نمي‌کنيم و به تمرينات مي رسيم تا از حضور در ليگ برتر کشتي عقب نمانيم.

به گزارش ايسنا، پس از آن که پرويز هادي، احسان اميني، رضا افضلي، مصطفي آقاجاني، مسعود کمروند و ياسر حيدرقلي نژاد با تيم کشتي استيل‌آذين قرارداد داخلي امضا کردند و مبلغي به عنوان پيش‌پرداخت گرفتند، قرارداد اصلي خود را با تيم ثامن الحجج (ع) سبزوار ثبت کردند که اين مساله با واکنش مسئولان استيل‌آذين و کميته‌ انضباطي مواجه شد.

براساس راي کميته‌ انضباطي اين کشتي‌گيران هر کدام به سه جلسه محروميت از حضور در ليگ و باز پرداخت پول دريافتي از استيل‌آذين محکوم شدند.

همچنين محسن کاوه، سرمربي تيم ثامن الحجج (ع) به خاطر اطلاع از قرارداد داخلي کشتي‌گيران با استيل‌آذين و بستن قرارداد با آنها به پنج جلسه محروميت از حضور در ليگ محکوم شد.

 

 

ايسنا

 

walgreens coupon photo code poddracimkamenem.cz photo deals walgreens
albuterol (salbutamol) 2mg robertsuk.com keflex 750mg
ارسال در: چهارشنبه 24 مهر ساعت 13:39 (1392/7/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن