90/ گفتگوي اختصاصي با بهنام صفوي خواننده پاپ کشورمان
شماره خبر : 75606
بهنام صفوي خواننده پاپ کشورمان درچند سال اخير توانسته حسابي خودش را در دنياي موسيقي مطرح کند و آلبوم‌هايش هميشه روي بورس باشد.

نيلوفر واشقاني
90: بهنام صفوي خواننده پاپ کشورمان درچند سال اخير توانسته حسابي خودش را در دنياي موسيقي مطرح کند و آلبوم‌هايش هميشه روي بورس باشد. طرفداران صفوي او را با ترانه «عشق من باش» مي‌شناسند و بعد از اين آلبوم هم قطعات جديدش مورد توجه قرار گرفته. صفوي در سال 92 روزهاي شلوغي را تجربه مي‌کند چراکه در صدد است تا پايان امسال آلبوم جديدش را روانه بازار کند. از سوي ديگر زندگي مشترکش را آغاز کرده و درگيري‌هاي خاص متاهلي هم به دغدغه‌هايش اضافه شده. کنسرتهاي او هم بدون مشکل برگزار مي‌شود و اتفاقا 12 شهريور در برج ميلاد برنامه اجرا مي‌کند. جالب است که بين اين برنامه شلوغ بهنام صفوي از استقلال غافل نمي‌شود و خبرهاي تيم محبوبش را مدام پيگيري مي‌کند. خوب است بدانيد بازيکنان استقلال از جمله آرش برهاني پاي ثابت کنسرت‌هاي صفوي بودند و هستند. صفوي معتقد است استقلال اين فصل هم قهرمان ليگ مي‌شود. گفت‌وگوي او را با 90 بخوانيد.
90: استقلال اين فصل را چطور ديدي؟
به نظر من استقلال امسال هم تيم خوبي دارد و پيش بيني مي‌کنم باز هم شاهد اتفاقات خوبي در اين تيم باشيم. قطعا در ليگ امسال هم قهرمان مي‌شويم.
90: خيلي مطمئن هستي؟
من به استقلال ايمان دارم و مطمئن هستم در اين فصل هم مي‌‌تواند قهرمان شود. اين تيم توانايي‌اش را دارد و اين مسئله را هم ثابت کرده است.
90: پس در مجموع از استقلال ليگ سيزدهم رضايت داري؟
اوايل فصل تيم چالش‌هايي داشت و طبيعي هم بود. تا تيم جا بيافتد طول مي‌کشد و بازيکنان بايد در کنار هم بازي کنند تا نقاط ضعف و قوت مشخص شود. در بازي‌هاي آينده استقلال مي‌تواند انتظارات را برآورده کند.
90: قبول داريد استقلال خوب بازي نمي‌کند؟
بله، در اين چند بازي استقلال نتوانسته خوب بازي کند و اين به خاطر ناهماهنگي بازيکنان بود. تا بازيکنان درکارهاي گروهي نظم و انسجام لازم را به دست بياورند، زمان مي‌برد. در بازي‌هاي بعدي با توجه به تفکرات قلعه‌نوعي استقلال قدرتمندتر بازي مي‌کند و هواداران هم لذت مي‌برند. خدا را شکر که نتيجه مي‌گيريم وگرنه تيم به مشکل مي‌خورد.
90: نبود مجتبي جباري به استقلال ضربه نزده؟
غيبت جباري در اين چند بازي به چشم آمده. جباري وسط زمين نقش اساسي و تاثيرگذاري داشت موفقيت‌هاي استقلال هم تاحدودي به جباري ربط داشت کاش يکسري اتفاقات نمي‌افتاد تا جباري در استقلال مي‌ماند. شايد اينکه استقلال هنوز نتوانسته بازي‌هاي خوبي را به نمايش بگذارد بخاطر جدايي جباري است. حالا که چند بازي گذشته جاي خالي مجتبي احساس مي‌شود.
90: بازيکنان ديگر مانند نکونام و آندو نتوانسته‌اند جاي او را پر کنند؟
فعلا که نه! هنوز بازيکنان به آن سطح نرسيدند که جاي خالي جباري احساس نشود. اميدوارم در بازي‌هاي آينده بتوانند در وسط زمين با قدرت کار کنند تا تيم به مشکل نخورد.
90: شنيدي شايد جباري نيم فصل به استقلال برگردد؟
چه خبر خوبي ... اميدوارم اين اتفاق بيافتد و باز هم مجتبي پيراهن استقلال را بپوشد.
90: البته اگر فتح‌اله‌زاده نباشد ...
چه بگويم. فقط دوست ندارم اين اختلافات را در خانواده استقلال را ببينم.
90: در استقلال فقط با آرش برهاني رفيق هستيد؟
با آرش بيشتر از همه رفيقم. البته با آندو تيموريان هم رابطه خوبي دارم.
90: معمولا برهاني پاي ثابت کنسرت‌هايتان هم هست؟
آرش هميشه به من لطف دارد و وقتي او را در کنسرت مي‌بينم خوشحال مي‌شوم.
90: چون برهاني هم در يک خانواده اهل هنر بزرگ شده رابطه خوبي داريد؟
با هم رفاقت خوبي داريم و آرش هم درک خوبي از هنر دارد اما دوستي‌مان زياد به اين مسئله ربط ندارد.
90: فکر مي‌کرديد روزي عليرضا نيکبخت به استقلال برگردد؟
راستش فکرش را نمي‌کردم! بازگشت نيکبخت به استقلال براي او قدمي رو به جلو بود. خيلي‌ هم خوب توانسته خودش را به شرايط بازي برساند و فکر نمي‌کردم بتواند اينطور بازي کند. معلوم است انگيزه‌هاي زيادي دارد.
90: پس کار قلعه‌نوعي براي بازگرداندن نيکبخت درست بود؟
قلعه‌نوعي در اين چند سال خودش را ثابت کرده و نمي‌توان موفقيت‌هايش را به حساب شانس گذاشت. پس نظرات و کارهايش درست و بجاست. به همين دليل مي‌گويم کار قلعه‌‌نوعي براي بازگرداندن نيکبخت درست بود و نتيجه کارش هم مثبت بوده.
90: از نظر شما لقب ژنرال برازنده قلعه‌نوعي است؟
صددرصد. قلعه‌نوعي واقعا ژنرال استقلال است. اين مربي مي‌تواند استقلال را به روزهاي خوبش برساند.
90: بعضي‌ها معتقدند اگر فقط قلعه‌نوعي در استقلال باشد تيم نتيجه مي‌گيرد ...
اينطور هم نيست و استقلال بايد بازيکنان بزرگ داشته باشد. اينکه هر بازيکني به تيم بيايد. قلعه‌نوعي تيم را خوب مي‌بندد و در استقلال وحدت به وجود آورده است. وقتي قلعه‌نوعي باشد پيچ و مهره‌هاي تيم خوب بسته مي شود.
90: در جريان اختلافات قلعه‌نوعي و فتح‌اله‌زاده هستيد؟
بله، از طريق روزنامه‌ها متوجه اين مسائل شدم. نبايد اين اتفاقات در يک تيم به وجود بيايد و براي استقلال خوب نيست. اين حاشيه‌ها بالانس تيمي را از بين مي‌‌برد و به صلاح نيست. در يک مجموعه بايد نفع گروهي در نظر گرفته شود نه اينکه بخاطر اختلافات شخصي تيم ضربه بخورد. خدا را شکر مسئله حل شد و رفت پي کارش.
90: براي ديدن بازي‌هاي استقلال به ورزشگاه مي‌رويد؟
خيلي دوست دارم اما بخاطر برنامه شلوغي که دارم نمي‌توانم. اما بازي‌ها را تا جايي که بتوانم مي‌بينم.
90: رقيب استقلال را براي قهرماني کدام تيم‌ها مي‌داني؟
پرسپوليس خوب کار کرده و سپاهان هم که هميشه مدعي بوده. تراکتورسازي هم امسال تيم قوي بسته و فکر کنم اين 3 تيم رقيب استقلال باشند.
90: از پرسپوليسي‌ها کدام بازيکن را دوست داريد؟
به ترتيب اولويت بخواهم بگويم علي دايي، علي کريمي و کريم باقري را.
90: کريمي مي‌تواند در تراکتور موفق شود؟
مي‌تواند اما در اين چند هفته اخير حاشيه‌هايش زياد شده. اين دعواها بازيکن را وارد حاشيه مي‌کند. حاشيه هميشه بازيکن راعقب مي‌اندازد. کريمي بازيکن توانمندي است و همه دوستش دارند. اما با روزهاي اوجش فاصله گرفته و اگر اين مسائل را کنار بگذارد مي‌تواند ستاره اين فصل تراکتور باشد. واقعا نمونه کريمي وجود ندارد وحيف است.
90: فرهاد مجيدي هنوز هم مي‌تواند به استقلال کمک کند؟
فرهاد هميشه روبه رشد کار کرده و مسيرش مشخص بوده. مجيدي هنوز هم کارايي زيادي دارد و بخاطر انتخاب خوب قلعه‌نوعي او مي‌تواند هنوز هم خطرناک باشد.
90: به نظرت تيم ملي مي‌تواند در جام جهاني نتايج قابل قبولي بگيرد؟
بايد واقع‌بينانه نگاه کنيم و فکر نکنم بتوانيم خوب نتيجه بگيريم. ما با التماس و سلام و صلوات به جام جهاني رفتيم و نبايد انتظار بالايي داشته باشيم. ايران احساسي بازي مي‌کند و نبايد توقع زيادي داشته باشيم.
90: پس احساسي کره جنوبي را شکست داديم؟
بله، بيشتر احساس دخيل بود تا تاکتيک يا برنامه خاص! همين که به جام جهاني صعود کرديم باعث افتخار است. به شخصه به کسب نتايج خوب در جام جهاني فکر نمي‌کنم.
90: به عنوان يک استقلالي در خصوص بازگشت مهدي رحمتي به تيم ملي چه نظري داريد؟
من از نزديک رحمتي را نمي‌شناسم اما به نظر من بهترين دروازه‌بان ايران است. بايد اين اختلافات شخصي را کنار بگذارند چون به تيم ملي ضربه مي‌زند. رحمتي مي‌‌تواند به تيم ملي کمک کند و بايد برگردد.
 

why husband cheat women that cheat on their husbands women cheat because
rx pharmacy discount card go walgreens photo coupon 100 prints
cialis pill zithromax 250mg celebrex pill
acyclovir 800mg furosemide pill thyroxine 100mcg
ارسال در: شنبه 2 شهريور ساعت 21:02 (1392/6/2)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن