دانلود فیلم
دانلود فیلم ایرانی جدید
بليت فروشي اينترنتي مسابقه واليبال ايران و صربستان
شماره خبر : 67757
فدراسيون واليبال براي برگزاري نخستين ديدار خانگي تيم ملي در رقابت‌هاي ليگ جهاني هشت هزار بليت در نظر گرفته که فروش آنها از شنبه آينده و به صورت اينترنتي آغاز خواهد شد.

50 هزار ريال قيمت تعيين شده براي بليت ديدار تيم‌هاي ايران و صربستان در ليگ جهاني است. در واقع از نظر جايگاه و محل استقرار تماشاگران قيمت بليت‌ها تفاوتي با هم ندارد اما قرار است بليت ديدار تيم ملي برابر آلمان با نرخ‌هاي متفاوتي فروخته شود.

در هر صورت فروش بليت ديدار تيم‌هاي ايران و صربستان از روز شنبه آغاز مي‌شود. اکثر اين بليت‌ها از طريق اينترنت فروخته مي‌شود اما براي افرادي که دسترسي به اينترنت ندارند، تعداد اندکي بليت قابل فروش در روز برگزاري مسابقه در سالن 12 هزار نفري در نظر گرفته شده است.

مرتضي افجه‌اي، مدير کميته انفورماتيک فدراسيون واليبال با اعلام اين مطلب اظهارداشت: بر اساس دستورالعمل فدراسيون بين‌المللي واليبال تيم‌هاي مهمان در بازي‌هاي ليگ جهاني تا 15 روز مانده به بازي فرصت ارسال درخواست کتبي براي دريافت بليت دارند. تا کنون از سوي فدراسيون واليبال صربستان درخواستي براي اين موضوع نداشته‌ايم اما در برنامه ريزي‌هاي فدراسيون تعدادي بليت در سالن و جايگاه ويژه براي مهمانان احتمالي تيم صربستان در نظر گرفته شده است.

ديدار تيم ملي واليبال مقابل صربستان در چارچوب رقابت‌هاي ليگ جهاني طي روزهاي 31 خردادماه و 2 تيرماه در ورزشگاه دوازده هزار نفري آزادي برگزار مي‌شود.

 

ارسال در: چهارشنبه 22 خرداد ساعت 22:07 (1392/3/22)
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن