بازتاب پيروزي تيم ملي ايران در رسانه‌هاي عربي
شماره خبر : 67687
پيروزي چهار بر صفر ايران برابر لبنان بازتاب زيادي در رسانه‌هاي عربي داشت و همه آنها از شانس بالاي ايران براي صعود به جام جهاني برزيل نوشتند.

 تيم ملي فوتبال ايران در انتخابي جام جهاني با ارائه يک بازي زيبا و چشم نواز با چهار گل لبنان را در هم کوبيد و يک گام ديگر به صعود به جام جهاني 2014 برزيل نزديک شد. پيروزي قاطع ايران برابر لبنان بازتاب گسترده‌اي در رسانه‌هاي عربي داشت:
 


* النشره لبنان: بازي ضعيف و شکست سنگين

اين سايت لبناني نوشت: ايران فرصت به دست آمده را از دست نداد و به بهترين نحو از آن استفاده کرد. لبنان با نبود بسياري از مهره‌هاي اصلي خود به مصاف ايران رفت و با چهار گل تن به شکست داد. درست است که توجيه فايده‌اي ندارد، اما شرايط تاثير زيادي در رقم خوردن نتيجه‌ داشت. قبل از هر چيز بايد به توانايي بازيکنان ايران در استفاده از فرصت‌ها اعتراف کرد.
 


آنها دو هدف در اين ديدار داشتند: نخست انتقام شکست دور رفت و دوم قرار گرفتن در جايگاه دوم جدول رده‌بندي که در صورت نهايي شدن جواز صعود آنها به جام جهاني برزيل را صادر مي‌کند. ايران به آنچه در اين ديدار مي‌خواست دست يافت و با چهار گل به پيروزي رسيد. آنها انتقام شکست يک بر صفر در بيروت را گرفتند.
 


شاگردان کارلوس کي‌روش با اين پيروزي قاطع موقعيت خود در جدول رده‌بندي را استحکام بخشيدند و با 13 امتياز در جايگاه دوم قرار گرفتند و الان موقعيت بهتري نسبت به ازبکستان دارند. هيچ کس انتظار نداشت لبنان با اين مشکلات زياد برابر ايران در آزادي به پيروزي برسد. مهم اين بود که بازيکنان تسليم نشدند و تا پايان جنگيدند. تاثير غيبت مهره‌هاي اصلي در رقم خوردن اين نتيجه‌ هويدا بود. بازيکنان لبنان با وجود بازي دفاعي عملکرد خوبي داشتند.
 

 

 

 


* المستقبل لبنان: خداحافظي لبنان با شکست سنگين برابر ايران

اين سايت لبناني پس از شکست شاگردان تئوبوکر در آزادي نوشت: لبنان در ورزشگاه آزادي با چهار گل تن به شکست داد تا وادعي تلخ با انتخابي جام جهاني داشته باشد. لبنان قبل از اين ديدار با پنج امتياز هيچ شانسي براي صعود به جام جهاني نداشت و تنها از سر وظيفه برابر حريف ظاهر شد. تئو بوکر بسياري از مهره‌هاي خود را در اختيار نداشت و ترکيبي جديد را برابر ايران به ميدان فرستاد.
 


تفاوت انگيزه‌ها در اين ديدار کاملا پيدا بود. ايران براي هموار کردن بيشتر راه صعود به جام جهاني مي‌جنگيد، اما لبنان تنها براي اداي وظيفه بازي مي‌کرد. بازيکنان ايران کاملا هجومي به ميدان رفتند، اين در حالي بود که بازيکنان ما تنها در پي کم کردن بار شکست برابر حريفي بودند که به خوبي توپ را به گردش در مي‌آورد و پرس لازم را انجام مي‌داد.
 


* العهد لبنان: اميد ايران زنده شد

 

اين سايت لبناني بر خلاف سايت‌هاي ديگر تيتر خنثي "پيروزي ايران برابر لبنان" زد و نوشت: اميد ايران براي صعود به برزيل با پيروزي چهار بر صفر در آزادي زنده شد. ايران در انتخابي جام جهاني با چهار گل محمدرضا خلعتبري (39) جواد نکونام (45، 86) و رضا قوچان نژاد (46) برابر لبنان به پيروزي رسيد تا با 13 امتياز در جايگاه دوم جدول رده‌بندي قرار گيرد.
 


* انحاء عربستان: ايران به برزيل نزديک شد

 

پيروزي چهار بر صفر ايران برابر لبنان در رسانه‌هاي عربستاني هم بازتاب داشت. سايت انحاء نوشت: ايران با چهار گل لبنان را در هم کوبيد و يک گام مهم ديگر براي صعود به برزيل برداشت. ايران با اين پيروزي جمع امتيازات خود را به 13 رساند و بعد از کره جنوبي در جايگاه دوم جدول رده‌بندي قرار گرفت.
 

 

 

 


* الرياض عربستان: ايران لبنان را در هم کوبيد

ايران با پيروزي قاطع چهار بر صفر برابر لبنان يک گام ديگر به برزيل نزديک شد. اين دومين شکست پياپي تحقير آميز لبنان در آزادي است. شاگردان بوکر چند هفته‌ پيش هم در انتخابي جام ملت‌هاي آسيا با پنج گل در آزادي تن به شکست دادند.
 


* اخبار الان مصر: ايران يک گام ديگر تا جام جهاني

 

اين سايت مصري هم نوشت: ايران با پيروزي قاطع برابر لبنان به تلاش خود براي صعود به جام جهاني ادامه داد. شاگردان کارلوس کي‌روش موفق شدند با چهار گل برابر ميزبان خود به پيروزي برسند تا با 13 امتياز و تنها يک امتياز کمتر از کره جنوبي صدرنشين در جايگاه دوم قرار گيرند."
 


* بخش عربي يورو اسپورت: ايران در مسير رسيدن به رويا

 

سايت يورو اسپورت عربي پس از پيروزي چهار بر صفر ايران برابر لبنان در ورزشگاه آزادي اين گونه نوشت: اميدهاي ايران براي صعود به جام جهاني 2014 برزيل با پيروزي چهار بر صفر برابر لبنان زنده شد. ايران با اين پيروزي يک گام ديگر براي صعود به برزيل نزديک شد.
 


* الإتحاد امارات: " ايران تکليف صعود را به روز آخر کشاند

 

"ايران در انتخابي جام جهاني در ورزشگاه آزادي با چهار گل لبنان را شکست داد تا تکليف صعود اين تيم به جام جهاني به روز آخر کشيده شود. ديدار پاياني ايران برابر کره جنوبي است که تکليف تيم‌هاي صعود کننده را مشخص مي‌کند."
 


* الکاس قطر: اميدهاي ايران بيشتر شد
 

"تيم ملي فوتبال ايران با پيروزي چهار بر صفري که برابر لبنان به دست آورد، خود را به مکان دوم جدول رده‌بندي رساند تا اميدهاي اين تيم براي صعود به جام جهاني بيشتر شود."
 

 

 

i told my boyfriend i cheated on him i had a dream that i cheated on my boyfriend should i cheat on my boyfriend
why do guys cheat on their girlfriends i cheated on my girlfriend and i want her back i want my girlfriend to cheat on me
i dreamed i cheated on my boyfriend go why did my boyfriend cheat
how to cheat your wife cheat on your spouse how to cheat your wife
what to do when your wife cheated on you married and wanting to cheat how to cheat on your wife
why husbands cheat wife cheat why do married men cheat
bdsm gay boy sex stories myjustliving.com golden showers sex stories
walgreens coupon photo code poddracimkamenem.cz photo deals walgreens
rite aid coupons 2016 read rite aid in store coupons
walgreens prints walgreens in store photo coupons walgreens transfer prescription coupon
ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن