کيفيت دربي اصفهان بسيار بالاتر از دربي تهران است
شماره خبر : 57701
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن گفت: بازي سختي را پشت سر گذاشتيم و تيم گهر تيمي بي‌ادعا و دونده‌اي بود.

فرهاد کاظمي در نشست خبري پس از بازي تيم‌هاي ذوب آهن و گهر دورود اظهار کرد: بازي بسيار سختي را پشت سر گذاشتيم و تيم گهر تيمي دونده و بي‌ادعا بود. درايت مايلي کهن و فرياد شيران با توجه به شرايط نامطلوب مالي اين تيم، بسيار به چشم آمد و اين تيم خوب کار کرد. همچنين همدلي در تيم گهر دورود موج مي‌زد و اگر بهتر از اين‌ها کار کنند مطمئنا در ليگ ماندگار مي‌شوند.

کاظمي تصريح کرد: مشکل اصلي ما در اين چند هفته اخير بحث داوري بوده است و همان طور که ديديد امروز هم چند آفسايد غلط به ضرر ما گرفتند. هفته قبل هم که يک پنالتي را نگرفتند بايد بگويم که کمک‌داوران ما بسيار بد کار مي‌کنند.

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن درباره شائبه به وجود آمده درخصوص اعتراض پيام صادقيان در هنگام تعويض گفت: پيام صادقيان حق اين را ندارد که ناراحت باشد و به تعويضش اعتراض کند. البته من نديدم که صادقيان اعتراضي کرده باشد. بازيکن‌سالاري در تيم من جايي ندارد و اگر پيام صادقيان به تعويضش معترض بوده باشد و براي من اثبات شود همين الان بايد لباسش را بپوشد و برود. صادقيان بازيکني است که بايد تفکرش نسبت به قبل عوض شود و علت تعويض امروزش خستگي مفرط او بود و براي همين ما او را تعويض کرديم همچنين محسن بياتي‌نيا امروز خوب انجام وظيفه کرد اما متاسفانه رجب‌زاده پنالتي را تبديل به گل نکرد.

کاظمي تصريح کرد: محسن‌زاده گلر جوان ما امروز بسيار خوب کار کرد و نشان داد که آينده‌اي درخشان دارد.همچنين عليرضا محمد بازيکن بسيار آماده‌اي است و امروز از بازي رجب‌زاده بسيار راضي بودم. بايد بگويم که مسلمان، پيام صادقيان و احسان پهلوان بازيکناني هستند که به راحتي مي‌توانند در تيم ملي بازي کنند.

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن درباره اين که چرا از علي جراح کار در ترکيب استفاده نکرده بود؟ گفت: امروز علي جراح‌کار را به اين دليل استفاده نکردم که هفته قبل بد کار کرده بود. اميدوارم تيم‌هاي اصفهاني در هر جبهه‌اي که هستند موفق باشند.

وي درباره اين که چرا در پايان بازي کنار مايلي‌کهن نرفت؟ گفت: مايلي کهن دوست صميمي و بزرگ من است اگر پايان بازي به سمت مايلي کهن نرفتم دليلش اين بود که از کار تاکتيکي بچه‌ها ناراضي بودم و به همين خاطر مستقيما به سمت رختکن رفتم.

کاظمي در پاسخ به اين سوال که نظر شما درباره داربي هفته آينده پايتخت چيست؟ گفت: هر زمان مربيان استقلال و پرسپوليس در مورد داربي اصفهان اظهار نظر کردند من هم درخصوص داربي تهران اظهار نظر مي‌کنم و بايد بگويم که کيفيت داربي اصفهان بسيار بالاتر داربي تهران است.

به دستور خسرو ابراهيمي مديرعامل باشگاه ذوب آهن سه تن از ليدرهاي تيم از ورود به ورزشگاه منع شدند. دليل اين ممنوعيت نيز شعارهايي بوده است که اين ليدرها در بازي‌هاي گذشته عليه براتي، مديرعامل کارخانه ذوب آهن سر داده‌اند.حدود 1200 تماشاگر با حضور در ورزشگاه فولادشهر بازي ذوب آهن و گهر را از نزديک تماشا کردند.
 

how do i know if my wife has cheated cheat on your wife how to catch a cheat
pharmacy direct coupon read pharmacy coupons for new prescriptions
walgreens prints walgreens in store photo coupons walgreens transfer prescription coupon
rx prescription coupons free prescription discount card new prescription coupons
albuterol (salbutamol) 2mg go keflex 750mg
tadalafil 80mg charamin.com revia
ارسال در: جمعه 29 دي ساعت 19:21 (1391/10/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن