????? ??? ??? ??? ?????? ???
شماره خبر : 54125
?????? ???? ??? ??? ?????? ????? ???: ?? ???? ??? ??? ??? ?????? ????? ? ????????? ????? ??? ??? ??????? ?????? ???.

ناصر ابراهيمي چهارشنبه شب پس از ديدار تيم هاي ملي فوتبال ايران و ازبکستان در گفت و گو با ايرنا اضافه کرد: تيم ملي فوتبال ايران، امشب در بهترين بازي خود شکست خورد، تيم ما در کل بازي برتر از رقيب بود و نسبت به بازي هاي قبلي بهتر بازي کرد.

وي افزود: در بازي که برابر ازبکستان در شهر تاشکند انجام داديم، شايسته برتري نبوديم اما مقابل اين تيم به برتري رسيديم و امروز که شايسته شکست از اين تيم نبوديم و بازي را به اين تيم واگذار کرديم.

سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال ايران با بيان اينکه کسب اين نتايج در فوتبال که يک بازي غير قابل پيش بيني است، طبيعي است، اظهار داشت: در ديدار برابر تيم ملي کره جنوبي نيز نبايد ما برتر ميدان مي شديم اما آن اتفاق افتاد و ما کره را در تهران شکست داديم.

ابراهيمي ادامه داد: در اين بازي بازيکنان ما فشار زيادي در 15 دقيقه آغازين اين بازي و شروع نيمه دوم روي دروازه تيم ملي ازبکستان آوردند اما اين فشارها به هيچ وجه کامل نشد زيرا ما نتوانستيم گلي به ثمر برسانيم.

وي با اشاره به اينکه در اين رقابت ها تمامي گل ها را به يک شيوه از رقباي خود دريافت کرده ايم، عنوان کرد: متاسفانه پس از گذشت 15 دقيقه ابتدايي نيمه دوم، مرکز زمين را از دست داديم و تعداد خطاهاي بازيکنان ما در نيمه زمين خودمان زياد شد.

ابراهيمي با بيان اينکه در اين بازي همانند همان شيوه بازي مقابل لبنان از تيم ازبکستان گل دريافت کرديم، افزود: البته خوش شانس بوديم در ديدار با کره توپ هاي اين تيم به گل تبديل نشد.

به اعتقاد وي گل تيم ازبکستان براثر ضعف خط دفاع و دروازه بان ما به ثمر رسيد البته تعويض ها هم بي تاثير نبود.

سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال ايران گفت: معتقدم آندرانيک تيموريان نبايستي از بازي خارج مي شد وهنگامي که گل را دريافت کرديم کار از دست سرمربي تيم خارج شد و با آوردن مهاجم بلند قامت درصدد جبران بوديم که اين شيوه درفوتبال امروز منسوخ شده است.

به گفته وي ازبک ها دفاع را کاملا بسته بودند و کل تيمشا اصول دفاعي را به خوبي انجام مي دادند از اين رو گل زدن به اين تيم دشوار شد.

به اعتقاد وي شايد شانس اين را داشته باشيم در بازي برابر قطر به پيروزي برسيم و همچنان به صعود مستقيم به جام جهاني اميدوار باشيم.
 

women who cheat with married men reason why husband cheat how to tell if wife has cheated
rite aid coupons 2016 living rich with coupons rite aid rite aid in store coupons
prescription cards online cvs coupons 30 off cvs coupon
walgreens printing coupons site coupon codes for walgreens photo
ارسال در: پنجشنبه 25 آبان ساعت 01:23 (1391/8/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن