?????? ??????? ????????? ?????? ?? ?????? ???? 2012
شماره خبر : 47440
?????? ????????? ?????? ?? ??? ???????? ???????? ?????? ???? ???? ??????.

ايسنا-   كاروان ورزشي ايران 54 سهميه المپيك 2012 لندن به دست آورد كه اين ملي‌پوشان درست در روز مراسم افتتاحيه رقابت‌هاي خود را آغاز خواهند كرد و تا روز آخر، ايراني‌ها براي كسب مدال با رقيبان خود مبارزه خواهند كرد. البته محمدرضا رودكي به دليل مصدوميت و جواد محجوب به دليل بيماري، مسابقه نخواهند داد تا جودوي ايران ورزشكاري را به روي تاتامي نفرستد.

ششم مرداد (27 آگوست) كه درست روز مراسم افتتاحيه بازي‌ها است، دو كماندار ايران يعني ميلاد وزيري و زهرا دهقان به رقابت با رقبا مي‌پردازند و در روز پاياني بازي‌هاي المپيك، دو شانس مدال كاروان ايران يعني مهدي تقوي و رضا يزداني، دو ملي‌پوش كشتي آزاد در صبح روز مراسم اختتاميه به مصاف حريفان خواهند رفت.

برنامه روزشمار 52 ملي پوش كاروان ايران در بازيهاي المپيك به ترتيب زير است:

(در رشته هايي مانند بوكس، دو ميداني،‌ تنيس روي ميز، شنا و ... تنها برنامه دور اول مسابقات ايراني‌ها در اين برنامه لحاظ شده و با صعود به مرحله ي بعد بايد در روزهاي ديگر به رقابت با حريفان بپردازند.)

جمعه 6 مرداد( 27 جولاي)

ساعت 9 صبح : تير و كمان مردان – ميلاد وزيري- مسابقه تعيين رنکينگ (ورزشگاه Lords Cricket Ground)

ساعت 13: تيرو كمان زنان – زهرا دهقان- مسابقه تعيين رنکينگ (ورزشگاه Lords Cricket Ground)

شنبه 7 مرداد (28 جولاي)

ساعت 8 و 15 دقيقه: تيراندازي 10 متر تفنگ بادي زنان – مه‌لقا جام بزرگ و الهه احمدي- (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)

از ساعت 9 : تنيس روي ميز زنان – ندا شهسواري –دور مقدماتي (ورزشگاه Excel)

از ساعت 9 و 45: تنيس روي ميز مردان – نوشاد عالميان –دور مقدماتي (ورزشگاه Excel)

ساعت 10 صبح : دوچرخه‌سواري جاده – مهدي سهرابي و امير زرگري (در حومه لندن)

ساعت 12 : تيراندازي 10 متر تپانچه بادي مردان – ابراهيم برخورداري- (ورزشگاه Royal Artillery Barracks)

ساعت 12 و 30: رويينگ تک‌نفره سنگين وزن مردان – محسن شادي - (ورزشگاه Eton Dorney)

ساعت 13 و 30: روئينگ تک‌نفره سنگين وزن زنان – سولماز عباسي- (ورزشگاه Eton Dorney)

يكشنبه 8 مرداد (29 جولاي)

از ساعت 10 و 30: شمشيربازي سابر – مجتبي عابديني- مرحله يک شصت و چهارم (ورزشگاه ExCel)

از ساعت 15 تا 22: بوكس وزن 69 كيلوگرم – امين قاسمي پور- دور اول (ورزشگاه ExCel)

دوشنبه 9 مرداد (30 جولاي)

ساعت 9 صبح : تير و كمان مردان – ميلاد وزيري- مسابقه حذفي(ورزشگاه Lords Cricket Ground)

ساعت 9 و 26 دقيقه : تير و كمان زنان – زهرا دهقان- مسابقه تعيين رنکينگ (ورزشگاه Lords Cricket Ground)

از ساعت 14 و 45 تا 21 و 45: بوكس وزن 81 كيلوگرم – احسان روزبهاني – دور اول- (ورزشگاه ExCel)

سه شنبه 10 مرداد (31 جولاي)

10 صبح: شنا 100 متر آزاد- محمد بيداريان- دور مقدماتي (ورزشگاه Aquatics Center)

از ساعت 14 و 45 تا 21 و 45: بوكس وزن 64 كيلوگرم – مهدي طلوتي- دور اول (ورزشگاه ExCel)

چهارشنبه 11 مرداد (1 آگوست)

از ساعت 14 و 30 تا 21 و 30: بوكس وزن 91 كيلوگرم- علي مظاهري (ورزشگاه ExCel )

ساعت 14 و 15: دوچرخه سواري تايم تريل انفرادي – عليرضا حقي (محل برگزاري Hampton Court Palace)

پنج شنبه 12 مرداد (2 آگوست)

جمعه 13 مرداد (3 آگوست)

ساعت 10 صبح: پرتاب وزنه – امين نيک فر (ورزشگاه المپيک)

ساعت 11 و 15 دقيقه: پرتاب چکش – کاوه موسوي (ورزشگاه المپيک)

ساعت 19: وزنه برداري دسته 85 كيلوگرم - سهراب مرادي و کيانوش رستمي (ورزشگاه ExCel)

ساعت 19 و 50: پرش طول – محمد ارزنده (ورزشگاه المپيک)

شنبه 14 مرداد (4 آگوست)

ساعت 10 صبح: دو و ميداني 100 متر- رضا قاسمي (ورزشگاه المپيک)

ساعت 10 و 35 : دووميداني 400 متر – سجاد هاشمي آهنگري (ورزشگاه المپيک)

ساعت 17: پياده روي 20 کيلومتر – ابراهيم رحيميان (ورزشگاه المپيک)

ساعت 19: وزنه برداري دسته 94 كيلوگرم- سعيد محمد پور (ورزشگاه ExCel)

يكشنبه 15 مرداد (5 آگوست)

از ساعت 13: كشتي فرنگي وزن 55 كيلوگرم – حميد سوريان (ورزشگاه ExCel)

دوشنبه 16 مرداد (6 آگوست)

ساعت 9 و 30: قايقراني کاياک تک نفره 1000 متر مردان- احمدرضا طالبيان

ساعت 10 صبح: پرتاب ديسک مرحله مقدماتي – احسان حدادي (ورزشگاه المپيک)

ساعت 10 و 45: پرتاب وزنه زنان مرحله مقدماتي – ليلا رجبي (ورزشگاه المپيک)

ساعت 10 و 50: دوي 800 متر مرحله اول - سجاد مرادي (ورزشگاه المپيک)

از ساعت 13: كشتي فرنگي وزن 60 کيلوگرم اميد نوروزي- وزن 84 کيلوگرم حبيب الله اخلاقي – وزن 120 كيلوگرم بشير باباجان زاده (ورزشگاه ExCel)

ساعت 19: وزنه برداري دسته 105 كيلوگرم - نواب نصير شلال (ورزشگاه ExCel)

سه شنبه 17 مرداد (7 آگوست)

ساعت 10 و 10 دقيقه: دوي 110 متر با مانع- روح الله عسگري (ورزشگاه المپيک)

از ساعت 13: كشتي فرنگي وزن 66 کيلوگرم سعيد عبدولي و 96 كيلوگرم قا سم رضايي (ورزشگاه ExCel)

ساعت 19 و 45: پرتاب ديسک ، فينال – احسان حدادي (ورزشگاه المپيک)

ساعت 19 و 55: دوي 800 متر، نيمه نهايي – سجاد مرادي(در صورت صعود) (ورزشگاه المپيک)

ساعت 19: وزنه برداري دسته 105+ كيلوگرم – بهداد سليمي و سجاد انوشيرواني (ورزشگاه ExCel)

چهارشنبه 18 مرداد (8 آگوست)

پنج شنبه 19 مرداد (9 آگوست)

از ساعت 9 و 15 دقيقه: تكواندو وزن 68 كيلوگرم – محمد باقري معتمد (ورزشگاه ExCel)

جمعه 20 مرداد (10 آگوست)

از ساعت 9: تكواندو وزن 80 كيلوگرم مردان، يوسف کرمي و 67 كيلوگرم زنان سوسن حاجي پور (ورزشگاه ExCel)

ساعت 10 و 12 دقيقه: قايقراني كاياك200 متر زنان – آرزو حکيمي (ورزشگاه Eton Dorney)

از ساعت 13: كشتي آزاد وزن 55 کيلوگرم حسن رحيمي و 74 كيلوگرم صادق گودرزي (ورزشگاه

ExCel)

شنبه 21 مرداد (11 آگوست)

از ساعت 13: كشتي آزاد وزن 60 كيلوگرم مسعود اسماعيل پور، وزن 84 کيلوگرم احسان لشگري و 120 کيلوگرم کميل قاسمي (ورزشگاه ExCel)

يكشنبه 22 مرداد (12 آگوست)

از ساعت 9 صبح: كشتي آزاد وزن 66 کيلوگرم مهدي تقوي و 96 كيلوگرم رضا يزداني (ورزشگاه ExCel)

ارسال در: سه شنبه 3 مرداد ساعت 08:42 (1391/5/3)
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن