?????? ????? ???????? ????? ??? ??????
شماره خبر : 47157
??? ?????? ???????? ?????? ????? ??? ?? ??? ???? ??? ???? ?? ?? ?????? ??? ?? ?????.

از ساعت 20:45 پنجشنبه شب و در يكي از مهم‌ترين بازي‌هاي هفته نخست ليگ برتر، پرسپوليس به مصاف نفت آبادان رفت و در نهايت با يك گل ميزبانش را شكست داد تا نخستين پيروزي خود را با مانوئل ژوزه به دست بياورد.


پرسپوليس در اين بازي با تركيب شهاب گردان، محسن بنگر، سيد جلال حسيني، حسين ماهيني، اميرحسين فشنگچي، مهرداد پولادي، افشين اسماعيل‌زاده، سامان آقازماني، ‌روبرتو سوسا، كريم انصاري فرد و محمد قاضي به ميدان رفته است.


نكته جالب در اين بازي غيبت علي كريمي، محمد نوري و مهدي مهدوي كيا در تركيب اصلي پرسپوليس است ضمن اينكه بازوبند كاپيتاني پرسپوليس در اين نيمه بر بازوي سيد جلال حسيني بسته شده بود.


نيمه نخست اين بازي از كيفيت بالايي برخوردار نبود و دو تيم نتوانستند موقعيت‌هاي خطرناك زيادي روي دروازه يكديگر خلق كنند.


تركيب پرسپوليس كه كاملا متفاوت از تركيب اين تيم در بازي‌هاي دوستانه بود، آنچنان موفق كار نكرد و سرخ‌پوشان نتوانستند فرصت خطرناكي براي خود در اين نيمه به وجود بياورند. با اين حال مهدي دغاغله در دقيقه 39 يك ضربه آزاد خطرناك را از فاصله دور شليك كرد كه شوت او با فاصله كم از كنار دروازه گردان به بيرون رفت.


نيمه نخست اين بازي در نهايت بدون گل مساوي به پايان رسيد.


* نيمه دوم


در آغاز نيمه دوم حميدرضا علي‌عسگر به جاي افشين اسماعيل‌زاده براي پرسپوليس وارد زمين شد با اين حال در اين نيمه آباداني‌ها بازي را بهتر آغاز كردند و در دقايق 55 و 60 به وسيله مهاجم تازه‌وارد خود يعني روح‌الله عرب صاحب دو موقعيت خوب گلزني شدند اما هر دو فرصت از دست رفت.


در دقيقه 65 علي كريمي به جاي محمد قاضي وارد زمين شد و از اين دقيقه به بعد جريان بازي كمي به سود پرسپوليس تغيير كرد به طوري كه در دقيقه 70 كريم انصاري فرد مي‌توانست با يك ضربه سر پرسپوليس از حريف پيش بيندازد اما ضربه خوب او را دروازه‌بان كروات نفت مهار كرد.


5 دقيقه بعد انصاري فرد باز هم در محوطه جريمه ميزبان صاحب توپ شد كه ضربه زميني او را دروازه‌بان نفت با پا به كرنر فرستاد.


جواد كاظميان آخرين تعويض پرسپوليس بود كه در دقيقه 85 به جاي انصاري فرد وارد زمين شد.


در دقيقه 89 بازيكن تعويضي پرسپوليس جواب اعتماد سرمربي‌اش را داد و جواد كاظميان توانست روي پاس علي كريمي گل پيروزي‌بخش سرخپوشان را به ثمر برساند.
 

free spy apps spy mobile to mobile spyware for cell phone
why husband cheat how many men have affairs women cheat because
what makes husbands cheat how to tell if wife has cheated women who love to cheat
rite aid coupons 2016 living rich with coupons rite aid rite aid in store coupons
cephalexin 500mg mostefaiamine.com renova tube
ارسال در: پنجشنبه 29 تير ساعت 22:40 (1391/4/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن