????? ?? ???????? ??????? ???? ?????? ???
شماره خبر : 46227
???? ?????? ??? ??? ??? ????? ?? ?? ??????. ???? ???? ??? ??? ??????? ?? ?????? ?????? ???? ?? ???? 90.

خبرآنلاين: براي او فرقي نمي کند کدام بازي را گزارش مي کند. سر وقت تکه اش را مي اندازد. مثلا در همين فينال جام ملت هاي اروپا درباره کالچوپولي در ايتاليا و سقوط يوونتوس گفت: «در ايتاليا تيمي را که تباني کرد فرستادند دسته اول ولي ما در ايران، تيمي را که در ليگ فوتسال تباني کرده بود، فرستاديم آسيا!» يا با طعنه سراغ مهاجم هاي ميلياردي ليگ برتر رفت: «الان نگراني فورودارهاي ميلياردي ايران اين است که نکند مربيان ما از روي دل بوسکه تقليد کنند و تيمشان را بدون مهاجم بفرستند داخل زمين!»

جنس تکه پراني هاي عادل براي شنونده هاي تلويزيوني جذاب است. او از هر موقعيتي براي تکه پراني استفاده مي کند؛ چه در فينال اروپا و چه در فينال جام جهاني. اولين تکه ماندگار فردوسي پور در جام جهاني 98 رقم خورد؛ وقتي مايکل اوون آن گل به يادماندني را به آرژانتين زد و عادل گفت: «چه ميکنه اين اوون.» از گزارش هاي او در سال هاي اخير تکه هاي زيادي به يادگار مانده که در اين گزارش بخشي از آنها را مرور مي کنيم...

*از زوايايي، با اين شکل موها بالوتلي شبيه سرنديپيتي شده!(در جريان بازي فينال اروپا بين اسپانيا و ايتاليا)

*همه آستين کوتاه پوشيدن، فقط دژاگه آستين بلند داره. همه هم مي دونيم دليلش چيه. فقط کاش واسه پشت گردنش هم يه فکري مي کردن!(در بازي ايران و قطر، کنايه از خالکوبي هاي اشکان)

*اين ماتراتزي هم اينقدر خالکوبي کرده که انگار آستين بلند پوشيده(در جريان يکي از بازي ايتاليا)

*اينجا هم تماس تلفني خيلي خودجوش قطع مي‌شه(وقتي داشت با يکي از منتقدان وزارت ورزش حرف مي زد و ناگهان تماس قطع شد)

*مزدک يک رقيب حرفه اي و بسيار جدي است که ممنون دارش هستم!(کپ زدن از روي قلعه نويي در يک گفت و گو)

*حالا اونجا بازيکني که گل زده را مي‌زنند... معلوم نيست اگر گل نمي‌زد چه کارش مي‌کردند!(در جريان يکي از بازي ايتاليا در جام جهاني 2006)

*قبل از شروع بازي‌ها بعضي از کامپيوترها پيش بيني کرده بودند جمهوري چک حتي تا پاي قهرماني هم بالا مي‌آيد. مثل اينکه چک‌ها هم از همان کامپيوترهايي استفاده کردند که مسئولان فدراسيون فوتبال ما قبل از بازيهاي جام جهاني از آنها استفاده مي‌کردند!(بعد از حذف چک از جام جهاني 2006)

*اگه مسولان برگزاري بازي فيلم هاي بازي هاي «ذوب آهن – ملوان» يا «ذوب آهن – فولاد» را در ليگ ما مي ديدند تا حالا بازي را ادامه داده بودند ‌و دقيقه 40 , 50 اش تموم شده بود. تازه مسولان اوکرايني فرقون هم نداشتن وگرنه استفاده مي کردند!(در جام ملت هاي اروپا و بازي اخير اوکراين و فرانسه که به دليل بارندگي تعطيل شد و با تاخير انجام شد)

*آنگولايي‌ها خوب ضرباتشان را از کنار دروازه ما بيرون مي‌زنند/واقعا کسي از تعويض‌هاي برانکو سر در نمي‌آورد/برهاني با نوک بيني توپ را کنترل مي‌کند/حالا دايي توپي را که به او مي‌رسد با سر از جلوي دروازه آنگولا دور مي‌کند!/ در اين لحظه پديده جام(شجاعي) اجباراً وارد زمين مي‌شود/دايي خيلي دوست دارد در اين بازي گل بزند!(تکه هاي به ياد ماندني عادل فردوسي پور در جريان بازي ايران و آنگولا در جام جهاني 2006)

*خداحافظ علي دايي، خداحافظ تيم ملي(بعد از شکست تيم ملي مقابل مکزيک در جام جهاني 2006)

*خداحافظ جام جهاني، خداحافظ برانکو(بعد از شکست تيم ملي مقابل پرتغال در جام جهاني 2006)

*مي گويند سيد جلال با رقمي ميلياردي به پرسپوليس پيوسته است.خيلي بالاتر از سقف قرارداد. البته سقف قرارداد چيزي است که فقط باعث خنده بازيکناني مي شود که رقم هاي ميلياردي مي بندند (متلک او به سقف قرارداد وقتي هنگام گزارش بازي بد ايران برابر قطر سعي کرد خودش را شاد کند)

*تقريبا 90 هزار نفر به ورزشگاه آمده اند تا اين بازي را از نزديک تماشا کنند. البته ما منتظر هستيم تا مسئولان ورزشگاه يک عددي را مثل هميشه اعلام کنند و مثلا بگويند 92300 نفر! (متلک او به مسولان ورزشگاه آزادي در بازي ايران و قطر)

*آقا اجازه مي دهيد کله ام را روي ميز بکويم؟(پاسخ خنده دار او در جواب به يکي از مسولان کميته آموزش فدراسيون که گفت مربيان بالاي 60 سال از جمله فرگوسن نبايد مربيگري کنند!)

*اگر مسولان اسپانيايي هم مثل مسولان ما بودند الان در اسپانيا دو روز تعطيل عمومي اعلام مي شد!(بعد از قهرماني اسپانيا در جام جهاني 2010 و خطاب به مسولان داخلي)

*سعدي اگر بود مي گفت مزد آن گرفت جان برادر که لابي سياسي کرد (در جريان بحث هاي انتقال نفت تهران به اراک)

*ببخشيد که مجبور شديم مهمان سياسي بياوريم! ولي به هر حال اين اتفاق افتاد و ما امشب مهمان نمايندگان محترم مردم هستيم که سياسي هستند و مي خواهيم اگر بشود بر سر اين بحث کنيم که بگوييم آقا جون دست از سر فوتبال برداريد. (در يکي از برنامه هاي 90 وقتي دو نماينده مجلس ميهمان بودند)

*طرفداران سپاهان خيلي خودجوش بنر درست کردن عليه ما(در يکي از برنامه هاي 90 وقتي که تصاويري از شعارها عليه خودش پخش مي‌شد)

*چرا مي خند؟(کپي برداري از سوتي طرفدار تراکتور سازي که گفته بود: چرا آقاي فردوسي پور مي خند)

*مشکل شما در پرتغال حل شد اما در ايران روشي هست که ناخن را در نمونه ادرار مي اندازند و مشکل دوپينگ حل مي شود. نگران نباشيد آقاي کروش،با اين روش ها در ايران به زودي آشنا مي شويد(وقتي با کروش درباره ماجراي اختلافاتش با کميته دوپينگ فدراسيون پرتغال بحث مي کرد)

*خوبي ال‌کلاسيکو اين است که هميشه برنده دارد، برعکس بعضي دربي‌ها! (در يکي از ال کلاسيکو و به طنعه از تساوي هاي متعدد در دربي تهران.)

*اين قدر سقوط مبارک همه را خوشحال کرده که حتي قهرماني هم خوش اخلاق شده. (در يکي از برنامه هاي 90 و بعد از مشاهده کردن خنده هاي قهرماني، داور هميشه بداخلاق ليگ برتر)

*محمد نصرتي وقتي به سايپا گل زد به سمت هواداران رفت و حرف هايي را به زبان آورد که فقط افراد بالاي 25 سال قابليت شنيدنش را دارند! او غير قابل کنترل بود و ما تلاش زيادي کرديم تا مقابل دهان او را در تلويزيون شطرنجي کنيم!(در يکي از برنامه هاي 90)

*خداحافظ آقاي بد لباس! (بعد از حذف برزيل از جام جهاني 2010 با دونگا که از ابتداي جام به نوع لباس پوشيدنش گير داده بود)

*اين پرويز مظلومي است که دارد از روي فنس مي‌پرد. احتمالا دارد دنبال سبيل‌هايش مي‌گردد.(بعد از نشان دادن عکسي از مظلومي که در آن پرويز خان در حال پريدن از روي فنس کنار زمين بود)

*حالا جمعيت به سرعت بارباپاپا تغيير موضع مي دهند و استيلي را تشويق مي کنند.(بعد از گل تساوي پرسپوليس مقابل ملوان در اولين بازي فصل قبل)

*جالب است که باران تندي مي آيد اما پرويز مظلومي بازي را از کنار زمين نگاه مي کند و زير باران ايستاده.(تکه بامزه عادل فردوسي پور در جريان بازي استقلال و ذوب آهن در پلي آف ليگ قهرمانان)

*اسم حنيف در ليست آسيايي استقلال سهيل است بگذاريد ببينم ذوب آهني ها در تيم شان امين يا ايمون ندارند. خوب خيال رحمتي مي تواند راحت باشد.(تکه به رحمتي در همان بازي پلي آف استقلال و ذوب آهن در آسيا)

*خسرو با خوشحالي مضاعف به آغوش مظلومي مي رود که سال قبل وقتي از استقلال جدا شد گفت مي رود چون از مظلومي شاکي است که در تيم ملي ب بازي اش نمي داده.(در جريان يکي از بازي هاي استقلال)

*الان آقاي کفاشيان به من يه اس ام داده که توش نوشته فيلم هندي!(بعد از پخش گزارشي درباره وضعيت ستاره هاي قديمي فوتبال. عادل در برنامه 90 اس ام اس کفاشيان را براي همه خواند)

*کميته انضباطي دايي را ممنوع المصاحبه کرده است،اما او اگر مي خواهد مادام العمر محروم شود سري به همشهري اش بزند!(طعنه عادل به حسين رضازاده بعد از محروميت سعيد علي حسيني به دليل دوپينگ در وزنه برداري)

*اينم تعويض رويايي علي پروين (بازي پرسپوليس-فجرسپاسي سال1381 که ابراهيم اسدي بلافاصله پس از ورود به زمين گل زد)

*عجب فوتباليستيه اين علي دايي، هميشه در لحظات حساس به داد تيم ما مي رسه (بازي ايران-عربستان، جده،مقدماتي جام جهاني 2002، اشاره به گل مساوي ايران توسط علي دايي)

*مدل موي ماتئوس (مدافع برزيلي استيل آذين) خيلي منشوري به نظر مي رسه!/ ماتئوس در نيمه دوم يکمي از حالت «جومونگي» موهاش رو کم کرده!/ سه تعويض همزمان بايد انجام بشه ، انگار کمک داور بازي هم هنگ کرده!/ سوشا مکاني يجوري وقت بازي رو تلف مي کنه انگار استيل آذين با اين يک امتياز در ليگ باقي خواهد ماند/سکوبرت هم حالا به زمين مياد تا جمع مو قشنگ هاي اين بازي جمع باشه، يکيش همين سوشا مکاني/علي دايي اشاره مي کنه که بازيکنان پرسپوليس توپ رو به استيل آذين ندن ، اگر اوت سپهر تبديل به گل بشه اتفاقات عجيبي خواهد افتاد/اوه اوه چه خبره اون کنار زمين همه دارن همديگرو مي زنن!/ محمود ياوري همينطور مات و مبهوت داره اتفاقات داخل زمين رو نگاه مي کنه. احتمالا تو اين هفتاد سالي که از خدا عمر گرفته مثل اين صحنه ها رو نديده!/ اسپايدرکم هم مونده چجوري اين تصاوير رو نمايش بده!/ اوه اوه اوه ، چقدر بد زد ماتئوس آرفي رو. اين ديگه خيلي ناجوانمردانه بود/همه اين اتفاقات داره در سال 2011 تو فوتبال ما اتفاق مي افته!/(همه تکه هاي عادل فردوسي پور در بازي به ياد ماندني پرسپوليس و استيل آذين که به کتک کاري کشيد)

*ما اينجا سابقه برگزاري مسابقه همزمان داشتيم که با 8 - 9 دقيقه اختلاف اونم فقط سر يه جوراب برگزار شد.(در بازي اخير هلند و آلمان در جام ملت ها)
*بازي دارد سرد و کسل‌کننده دنبال مي‌شود. حداقل آرش برهاني هم در زمين نيست که کمي به جذابيت‌هاي کار اضافه کند! ( در حاشيه بازي استقلال-‌راه‌آهن در ليگ برتر)

*سپاهان خوب و قابل‌توجه بازي نکرده، البته اگر منجر به صدور بيانيه نشود!(درحاشيه پخش قسمت‌هايي از باز سپاهان در برنامه نود و با اشاره به بيانيه سپاهاني‌ها عليه او)

*البته دونگا مدعي نيست که کره‌شمالي رو مثل کف دستش مي‌شناسد.(اشاره به ادعاي افشين قطبي در حين گزارش بازي برزيل و کره‌شمالي در جام جهاني 2010)

*با اين بازي خوبي که با‌دامکي انجام مي‌دهد، شايد ديگر نيازي به تماس از طرف سازمان نباشد.(اشاره به خروج بادامکي از فهرست پرسپوليسي‌ها در داربي با تماس از سوي سازمان تربيت‌بدني، در حين گزارش بازي پرسپوليس و مس در ليگ نهم)

*مسلما اين توپ گل مي‌شد، اگر دايي 5سال جوان‌تر بود.(يکي از ده‌ها متلک فردوسي‌پور به دايي در جام‌جهاني 2006، اين‌بار در حين گزارش بازي ايران و آنگولا.)

*حالا بايرني‌ها کاملا بهت‌زده شده‌اند. هيچ‌وقت در طول عمرشان با چنين پديده‌اي مواجه نشده بودند.(اشاره به اوت دستي علي عليزاده در بازي بايرن مونيخ و پرسپوليس)

how many guys cheat floridafriendlyplants.com what makes women cheat
should i cheat on my boyfriend maryaltmansblog.com.nobullsoftware.com i cheated on my boyfriend with a black guy
sex stories older woman teenboy open short stories adult breastfeeding husband
canadian pharmacy coupons open coupons for free stuff
prescription cards read 30 off cvs coupon
walgreens prints walgreens in store photo coupons walgreens transfer prescription coupon
cephalexin 500mg read renova tube
acyclovir 800mg blog.tgworkshop.net thyroxine 100mcg
ارسال در:
اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن