کتک خوردن مهدي ترابي در امارات + عکس
شماره خبر : 150528
آخرين تمرين تيم ملي فوتبال ايران قبل از ديدار با ويتنام در ورزشگاه آل نهيان و با حضور نلو وينگادا برگزار شد.

آخرين تمرين تيم ملي فوتبال ايران قبل از ديدار با ويتنام در زمين اصلي ورزشگاه آل نهيان(زمين اختصاصي باشگاه الوحده) از ساعت 11 صبح امروز برگزار شد.

خبرنگاران رسانه ها ويتنامي امروز از تمرين تيم ملي فوتبال ايران استقبال خوبي داشتند و اتفاقات برنامه هاي امروز تيم کي روش را پوشش دادند.

 نلو وينگادا ميهمان تمرين امروز تيم ملي است. سرمربي سابق تيم اميد که مدتي هم به عنوان مشاور با کي روش کار مي کرد در تمرين امروز حاضر شد و براي دقايقي با کادر فني تيم ملي صحبت کرد. نکته جالب اينجا است که وينگادا با لباس رسمي کادر فني تيم ملي ايران در تمرين امروز شرکت کرد.وينگادا پيش از اين سرمربي تيم ملي مالزي بود که از سمت خود برکنار شد.

 در ابتداي تمرين امروز بازيکنان بدن هاي خود را گرم کرده و سپس کار با توپ انجام دادند. در ادامه کار تاکتيکي آغاز شد و بازيکنان در قالب دو گروه قرمز و سفيد فوتبال تحت فشار در بخش کوچکي از زمين را پشت سر گذاشتند. در اواسط اين بازي هر بازيکني که توپ را از دست مي داد بازيکنان ديگر بر سر او فريادهاي زده و سروصداي زيادي در محل تمرين ايجاد مي شد.

 هنگامي که مهدي ترابي بازيکن پرسپوليس در تمرين امروز دچار اشتباه شد تمامي بازيکنان تيم ملي بر سر او ريخته و حسابي ترابي را کتک مي زدند. مهاجم جديد پرسپوليس هم که در بازي اول عملکرد خوبي از خود به جاي گذاشته بود به واکنش بازيکنان تيم ملي مي خنديد.

تمرينات تيم ملي فوتبال ايران
تمرينات تيم ملي فوتبال ايران


 عليرضا جهانبخش مثل روزهاي اخير در تمرين امروز حضور داشت و پا به پاي ديگر بازيکنان تمرين کرد. با گذشت 20 دقيقه از تمرين امروز خبرنگاران رسانه هاي گروهي محل تمرين را ترک کردند. تيم ملي فوتبال ايران از ساعت 14:30 فردا در ورزشگاه آل نهيان به مصاف تيم ملي ويتنام خواهد رفت.

ارسال در: جمعه 21 دي ساعت 22:28 (1397/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن