قرقيزستان صفر- کره جنوبي يک؛ 6 امتياز بدون سون
شماره خبر : 150525
شاگردان بنتو دومين پيروزي جام ملت‌ها را برابر قرقيزستان را تجربه کردند تا صعودشان به مرحله يک هشتم نهايي را قطعي کنند.

تيم ملي قرقيزستان که در نخستين مسابقه جام ملت‌ها نمايش پاياپايي برابر چين داشت ولي در نهايت با نتيجه 2 بر يک شکست خورد، امشب هم مقابل کره جنوبي قرار گرفت ولي به غير از سه شوت داخل چارچوب، نتوانست برابر ببرهاي آسيا کار خاصي انجام دهد و در نهايت با گلي که کيم مين جائه در دقيقه 41 به ثمر رساند، شکست خورد.


کره جنوبي که جزو مدعيان اصلي قهرماني جام ملت‌هاي آسيا محسوب مي‌شود، در دومين مسابقه پياپي بدون بهره‌مندي از سون هئونگ مين، ستاره خود که فعلا بخاطر بازي براي تاتنهام در انگليس حضور دارد، به دومين برد يک بر صفر دست پيدا کند تا در امتياز 6 با تيم ملي چين برابر شود و تنها به دليل تفاضل گل کمتر در رده دوم گروه C قرار بگيرد و صعودش به مرحله يک هشتم نهايي را قطعي کند.

 

 


جام ملت‌هاي آسيا - امارات 2019 ؛ گروه C
جمعه: 97/10/21 ؛ ساعت 19:30
استاديوم: هزاع بن زايد- العين/ تماشاگر: ؟؟؟
داور: خميس محمد المري(قطر)؛ کمک‌ها: طالب سالم المري و سعود احمد؛ داور چهارم: ابوبرک العمري(عمان)/ کمک داوران پشت دروازه: عبدالرحمن الجاسم و خميس محمد الکوواري.

 


تيم ملي قرقيزستان
کوتمن کادريبکوف، دنيل تاگوئه، تاميرلان کوزوبائف، غيرت ژيرگالبک، والري کيچين، عزيز سيدکوف(70- ويتالي لوکس)،ادگار برنهارت(77- بختيار دويشوبکوف)، فرهاد موسي‌بکوف، آخليدين ايزرائيلوف(81- تورسونالي رستموف)، بکرن ساگين‌بائف و ميرلان مورزائف.
سرمربي: الکساندر کرستينين

 


تيم ملي کره جنوبي
کيم سئونگ يو، کيم مين جائه، هانگ چول، لي يونگ، کيم يونگ وون، جانگ وو يونگ، هوانگ اين بئوم، کو جا چئول(63- جو سه جونگ)، هوانگ هي چان، لي چانگ يونگ و هوانگ اوي‌جو(82- جي دونگ وون)
سرمربي: پائولو بنتو

 

 

 

اخطار ها

لي يونگ (80) از کره جنوبي و تورسونالي رستموف(83) از قرقيزستان

 

 

 

شرح گل


قرقيزستان صفر - کره جنوبي 1 (دقيقه 41: کيم مين جائه): ارسال دقيق هانگ چول از روي کرنر سمت راست زمين با ضربه سر خوب کيم مين جائه و عبور از بين پاهاي کادريبکوف تبديل به گل اول کره برابر قرقيزستان شد.

 

 

 

لحظات حساس


دقيقه 12: شوت راه دور کو جا چئول را کادريبکوف درازکش دفع کرد.
دقيقه 17: ارسال خطرناک هانگ چول از جناح چپ زمين را کادريبکوف مهار کرد.
دقيقه 18: هوانگ اين بئوم پشت محوطه جريمه صاحب توپ شد که شوت روي پاي چپ او به شکل خطرناکي از روي دروازه قزاقستان به بيرون رفت.
دقيقه 20: شوت فني پاي راست هوانگ اوي‌جو از سمت راست محوطه جريمه با اختلاف کمي از کنار دروازه قزاقستان راهي اوت شد.
دقيقه 32: سانتر خطرناک هانگ چول از روي کرنر را مدافعان قرقيزستان دور کردند.
دقيقه 33: برنهارت با دو سر توپ تماشايي، موقعيت خطرناکي ترتيب داد ولي شوت او به مدافعان کره برخورد کرد و به کرنر فرست.
دقيقه 34: شوت روي پاي برنهارت در راه دروازه کره جنوبي، به مدافعان اين تيم برخورد کرد و مقابل ساگينبائف افتاد ولي شوت او سئونگ يو جمع کرد.
دقيقه 36: لي چونگ يونگ بهترين فرصت براي زدن گل اول کره را داشت، اما شوت او در مقابل دروازه خالي قرقيزستان به بيرون زده شد.
دقيقه 39: هي چان به دنبال گلزني از پشت محوطه بود که شوت او را کادريبکوف مهار کرد.
دقيقه 45: شوت پُر قدرت هانگ چول از داخل محوطه جريمه را کادريبکوف به خوبي برگشت داشت.
 

 

 

دقيقه 49: شوت روي پاي والري کيچين از پشت محوطه جريمه بي‌دقت بود و به بيرون رفت.
دقيقه 49: هوانگ هي چان در موقعيت تک به تک با کادريبکوف قرار گرفت ولي نتوانست از موقعيت استفاده کند تا دروازه‌بان قرقيزستان صاحب توپ شود.
دقيقه 53: کو جا چئول از پشت محوطه جريمه شوت‌زني کرد ولي توپ به شکل خطرناکي از کنار دروازه قرقيزستان به بيرون رفت.
دقيقه 59: سئونگ يو توپ ارسالي از جناح راست را دفع کرد ولي در ريباند توپ به ايزرائيلوف رسيد و شوت روي پاي اين بازيکن بعد از برخورد به دست مين جائه دفع شد که در اين صحنه داور قطري اعتقادي به خطاي هند پنالتي نداشت.
دقيقه 61: والري کيچين با تکل عالي مقابل پاي کو جا چئول، اجازه نداد اين بازيکن کره‌اي در مقابل دروازه قرقيزستان شوت‌زني کرد و با حضور به موقع، توپ را به کرنر زد.
دقيقه 62: کوزوبائف با زدن توپ به کرنر باز هم کره را از رسيدن به گل دوم ناکام گذاشت.
دقيقه 66: شوت روي پاي هوانگ هي چان ثمري نداشت و به تور کنار دروازه قرقيزستان برخورد کرد.
دقيقه 66: ميرلان مورزائف نفوذ تند و تيزي از سمت راست زمين به محوطه جريمه داشت ولي شوت او به شکل خطرناکي از کنار دروازه کره جنوبي راهي اوت شد.
دقيقه 68: هوانگ اوي‌جو توپ ارسالي از سمت چپ زمين را با ضربه سر زد که توپ بعد از برخورد به زير طاق و فرود روي خط دروازه، توسط کوزوبائف به کرنر زده شد.
دقيقه 74: شوت غيرت ژيرگالبک از زاويه بسته با دفع کاديربکوف و برخورد توپ به تيرک دفع شد.
دقيقه 76: ارسال سريع و زيباي لي يونگ از سمت راست زمين را کاديربکوف درازکش دفع کرد ولي در ادامه هي چان نتوانست دروازه خالي قرقيزستان را باز کند و شوت او به تيرک افقي برخورد کرد و به اوت رفت.
دقيقه 85: هوانگ هي چان با حرکت در پشت محوطه جريمه و شوت زميني دروازه قرقيزستان را به خطر انداخت که کاديربائف توپ را دفع کرد.
دقيقه 1+90: سانتر دقيق جو سه جونگ با عبور از مقابل کيم مين جائه و دروازه قرقيزستان به بيرون رفت.
دقيقه 3+90: رستموف با دو شوت پُر قدرت پياپي دروازه کره جنوبي را به خطر انداخت ولي واکنش‌هاي خوب سئونگ يو اجازه نداد 3 امتياز ارزشمند کره از دست برود.

 

 

 

اتفاق ويژه


در حالي که انتظار مي‌رفت کره جنوبي در دو مسابقه ابتدايي خود در جام ملت‌هاي آسيا کار چندان راحتي داشته باشد و به دو برد پُر گل مقابل فيليپين و قرقيزستان برسد، اما فقط با يک گل توانست هر دو تيم را مغلوب کند و کمتر از ساير مدعيان، نشاني از تيم قدرتمند گذشته داشته باشد؛ البته غيبت سون هئونگ مين ستاره اين تيم در اين دو مسابقه کاملا به چشم آمد.

 

 

 


در حاشيه


* سون هئونگ مين، ستاره کره جنوبي بخاطر حضور در بازي‌هاي ليگ برتر انگليس اجازه همراهي با تيم ملي خود را از سوي تاتنهام پيدا نکرده و احتمالا از آخرين مسابقه مرحله گروهي به ترکيب تيمش اضافه مي‌شود.

ارسال در: جمعه 21 دي ساعت 21:42 (1397/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن