کلوپ: دوست داشتم در هر 4 جام حاضر باشيم
شماره خبر : 150522
ليورپول پس از شکست از ولورهمپتون از جام حذفي کنار رفت و حالا فقط در ليگ برتر و ليگ قهرمانان صاحب شانس قهرماني است.

ليورپول پس از هفته ها پيروزي سرانجام در ليگ مغلوب سيتي شد تا فاصله 7 امتيازي به 4 مکاهش يابد و اخير در جام حذفي نيز با شکست از ولورهمپتون نتوانست راهي دور چهارم شود.  ليورپول در جام اتحاديه نيز حذف شده بود در حالي که سيتي و چلسي که تعقيب کنندگان اين تيم در جدول هستند، در هر دو جام ياد شده حاضر هستند.

پس از دو شکست متوالي، ليورپول فردا در زمين برايتون به ميدان خواهد رفت و اميدوار است تا سيتي و ديگر رقبا به سبب خستگي ناشي از حضورشان در جام اتحاديه و جام حذفي، در ادامه ليگ امتياز از دست بدهند.

 

 

 

 

کلوپ در نشست خبري بازي با برايتون گفت:« اگر يک تيم کامل را در اختيار داشته باشيد، اين يک مزيت است که تقويم سبک تري در ادامه راه پيش روي شما باشد. اين واقعا خوب است. وضعيت ما در حال حاضر اينطور است.

البته که دوست نداشتيم نه در جام اتحاديه و نه در جام حذفي از دور رقابت ها کنار برويم. در جام اتحاديه به چلسي خورديم که قطعا دشوارترين قرعه ممکن بود. در جام حذفي هعم پس از خستگي ناشي از بازي هاي سنگين ماه دسامبر، مغلوب وولوز شديم. انها شيوه بازي شان به گونه اي است که بسيار مي دوند و شما را هم وادار به دويدن مي کنند. در بازي برابر وولوز زمين براي شما بزرگتر از حد ممکن به نظر مي رسد. ما کمي خسته بوديم و در نهايت باختيم.

شايد اگر به جاي وولوز به يک تيم دسته پايين برخورد مي کرديم، شرايط بهتر مي شد. بازي با آنها پرتنش بود و مصدوماني هم داشتيم.»

 

 

 

 

کلوپ ادامه داد:« من پپ گوارديولا را مي شناسم و مي دانم که او دوست ندارد در هيچ تورنمنتي حذف شود. من هم مثل او فکر مي کنم و دوست داشتم الان در هر 4 جام شانس قهرماني داشتيم اما خوب شرايط متفاوت شده است.

ما حالا فرصت و زمان استراحت و تمرين بيشتري داريم اما برخي مواقع در چنين وضعيت به نظر مطلوبي هم دچار اشتباه مي شويد. بايد از اين فرصت به بهترين شکل ممکن استفاده کنيم و امتيازات لازم در ليگ را جمع کنيم. بايد بهترين تصميمات را بگيريم، چالش هاي پيش رو را به درستي درک کنيم، خودمان را در بهترين مسير قرار دهيم و همينطور رو به جلو پيش برويم. اين وظيفه ما در ادامه کار است و نه هيچ چيز ديگر.»

ارسال در: جمعه 21 دي ساعت 16:55 (1397/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن