پليس آمريکا به دنبال DNA رونالدو
شماره خبر : 150517
پليس لاس وگاس آمريکا با ارسال حکمي به ايتاليا خواستار نمونه‌اي از DNA ستاره پرتغالي تيم فوتبال يوونتوس شد.

پليس لاس وگاس آمريکا که درباره اتهام تجاوز کريستيانو رونالدو به يک زن آمريکايي تحقيق مي‌کند، با ارسال حکمي به مقامات ايتاليا درخواست کرد نمونه‌اي از DNA اين ستاره پرتغالي در اختيار آن‌ها گذاشته شود.

"لورا ملتزر"، سخنگوي پليس لاس وگاس، گفت: "پليس لاس وگاس در اين مورد، همان اقدامي را انجام مي‌دهد که در تمامي موارد تجاوز جنسي براي تسهيل جمع آوري نمونه دي ان‌اي پي مي‌گيرد. تأييد مي‌کنيم که درخواست رسمي به مقامات ايتاليايي فرستاده شده است. "

"وال استريت ژورنال" گزارش داد پليس اين حکم را به دادگاه ايتاليا فرستاده، جايي که رونالدو براي باشگاه مشهور يوونتوس بازي مي‌کند.

ژورنال گزارش داد که محققان مي‌خواهند ببينند آيا DNA رونالدو با DNA موجود در لباس "کاترين ميورگا" (قرباني تجاوز) يکسان است يا خير.

مايورگا در شکايت نامه خود گفته است که رونالدو در سال 2009 در اتاق هتل لس آنجس به او تجاوز کرده است.

پس از شکايت مايورگا، پليس تحقيقات جنايي را در دستور کار قرارداد که شامل نتايج آزمايش پزشکي نيز مي‌شود.

مايورگا، رونالدوي 33 ساله و وکلايش را متهم کرده است که قصد داشته اند در سال 2009 او را به امضاي توافقنامه‌اي براي مصالحه وادار کنند. اين زن ادعا مي‌کند که  375 هزار دلار بابت حق السکوت دريافت کرده است. حالا او در شکايت خود به دنبال پرهيز از مصالحه است.

رونالدو اين اتهام را رد کرده است.

رونالدو در توييتر نوشت: "من اتهاماتي را که عليه من مطرح شده به شدت تکذيب مي‌کنم. تجاوز جنسي يک جنايت بي رحمانه است که برخلاف همه چيز‌هايي است که به آن اعتقاد دارم. "

ارسال در: جمعه 21 دي ساعت 09:53 (1397/10/21)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن