چشمک نيمکت داغ شهر خسته به محمد تقوي
شماره خبر : 150497
اگر مخاطب پيگير فوتبال ايران باشيد، هيچ خبري آن قدرت را ندارد که شما را شگفت زده کند،حتي اگر اين خبر ، فاصله کوتاه استعفاي يک مربي و حضور او در يک تيم ديگر باشد.

به عنوان يک مخاطب پيگير ممکن است زودتر از سايتهاي خبري از طريق اينستاگرام محمد تقوي از استعفاي او مطلع شده باشيد. او صبح امروز با انتشار يک پست اينستاگرامي از هدايت تيم تراکتورسازي تبريز استعفا کرد. اتفاقي قابل پيش بيني  که با شايعه آمدن يک مربي خارجي به جمع سرخپوشان تبريزي بي ارتباط نيست. او که به عنوان دستيار جان توشاک ولزي به تراکتور اضافه شد ، بعد از اخراج او موقتا هدايت تيم پرستاره شمال غرب ايران را در دست گرفت. البته او از ابتدا تا انتهاي کار موقت باقي ماند اگرچه تراکتور با هدايت وي 26امتياز به دست آورد و بالاتر از استقلال شفر دررتبه چهارم جدول نشست. با اين حال حلقه مفقوده کار او در تراکتور اعتماد مالک باشگاه به اين ملي پوش سابق فوتبال ايران بود که سابقه کاري جدي اش در فوتبال ايران مربوط به دوران حضورش در پديده است. 


تقوي که در تراکتور راه ميانه را در پيش گرفته و سعي داشت با موازنه قوا به کار ادامه دهد ظاهرا از مذاکرات پنهاني باشگاه با مربيان خارجي باخبر شده بود اما استعفاي او علت ديگري هم داشت؛شنيده اي که احتمالا تا ساعات آينده تبديل به خبر مي شود. اينکه مسئولان نساجي مازندران قصد دارند محمد تقوي را به عنوان سرمربي جديد اين باشگاه انتخاب و رسما جايگزين جواد نکونام بکنند. تقوي خود اصليت ساروي دارد و حالا به گزينه اصلي نساج‌هاي مازندران تبديل شده است. در اين بين مذاکرات مثبتي هم بين مالکان اين باشگاه مازني و تقوي صورت گرفته و احتمال مي‌رود اين انتقال به سرعت رسمي شود.


 نکته جالب توجه اين است که سال گذشته هم بحث حضور محمد تقوي در خونه به خونه بابل و جايگزيني جواد نکونام وجود داشت که اين اتفاق رقم نخورد تا حالا سرنوشت آن‌ها در ليگ هجدهم گره بخورد. در اين ميان در ابتدا مجيد جلالي و سپس چهره هاي ديگري از مربيان شاغل در ليگ با نساجي پاي ميز مذاکره نشستند تقوي را بايد نزديک‌ترين فرد به نيمکت ورزشگاه شهيد وطني قائمشهر بدانيم. نيمکتي که نشستن روي آن  با عملکرد قابل قبول جواد نکونام يک چالش جدي است ...

ارسال در: پنجشنبه 20 دي ساعت 12:15 (1397/10/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن