حذف جنجالي پاري سن ژرمن از جام اتحاديه فرانسه
شماره خبر : 150493
پاري سن ژرمن با شکست 1-2 مقابل گنگام، از رقابت هاي جام اتحاديه فرانسه کنار رفت.

شاگردان توماس توخل که در لوشامپيونا بي رقيب هستند، در ديدار امشب هم فاصله زيادي با پيروزي نداشتند اما دو ضربه پنالتي در دقايق پاياني، شکست و حذف اين تيم را رقم زد.

در نيمه اول، بازيکنان پاريسي کاملا بر بازي مسلط بودند و چندين بار تا آستانه باز کردن دروازه حريف پيش رفتند اما نتوانستند به گل برسند و در نهايت نيمه اول بدون گل به پايان رسيد.

در نيمه دوم هم پاري سن ژرمن شروع بهتري داشت و در همان دقايق ابتدايي مي توانست به گل برسد اما بازيکنان اين تيم به راحتي موقعيت ها را از دست دادند.

در دقيقه 60، خطاي بچه گانه مونيه روي بازيکن گنگام باعث شد تا داور نقطه پنالتي را نشان بدهد. اما ضربه بد تورام، راهي به چهارچوب پيدا نکرد تا بازي همچنان بدون گل ادامه پيدا کند.

 

دو دقيقه بعد، نيمار پي اس جي را پيش انداخت.روي ارسال ديدني مونيه از سمت راست بود که نيمار با يک ضربه سر تماشايي، پاريسي ها را پيش انداخت.

 

 

بعد از اين گل هم پاري سن ژرمن موقعيت هاي خوبي براي گلزني داشت اما در دقيقه اين گنگام بود که صاحب يک ضربه پنالتي ديگر شد و داور بعد از استفاده از VAR، آن را تاييد کرد. اين بار انگباکوتو پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت آرئولا، دروازه را باز کرد.

 

 

در دقايق پاياني هر دو تيم سخت به دنبال زدن گل برتري بودند تا اينکه در وقت هاي اضافه، گنگام صاحب سومين ضربه پنالتي شد.روي يک ضد حمله بود که تورام توسط مدافع پي اس جي متوقف شد و داور باز هم نقطه پنالتي را نشان داد.

 

 

 

بار ديگر تورام پشت ضربه قرار گرفت و اين بار هم ضربه چندان خوبي نزد اما توپ بعد از برخورد به دست آرئولا وارد دروازه شد تا گنگام 2-1 پيش بيفتد و علي رغم تلاش بازيکنان پاري سن ژرمن در دقايق پاياني، با همين نتيجه به پيروزي برسد.

ارسال در: پنجشنبه 20 دي ساعت 02:33 (1397/10/20)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن