رسمي: توافق بوديمير با پرسپوليس
شماره خبر : 150486
باشگاه پرسپوليس با مهاجم دينامو زاگرب کرواسي به توافق نهايي رسيده است.

صبح امروز اعلام شد که باشگاه پرسپوليس پيش قراردادي براي ماريو بوديمير ارسال کرده تا او بعد از ارزيابي و بررسي شرايط مد نظر سرخ پوشان، آن را امضاء کند و به جمع شاگردان برانکو ايوانکوويچ اضافه شود.

 

اکنون باشگاه پرسپوليس خبر داد با ماريو بوديمير بر سر شرايط کلي قرارداد به توافق رسيده‌اند و پيش قرارداد بين طرفين نيز رد و بدل شده تا تنها عقد قرارداد نهايي بين آنها باقي بماند.

 

طبق اعلام باشگاه پرسپوليس، ماريو بوديمير با پرواز ساعت 16:05 فردا پنج‌شنبه زاگرب کرواسي را ترک خواهد کرد، حدود ساعت 23:30 به دوحه قطر مي‌رسد و روز جمعه در تمرينات سرخ پوشان حضور پيدا مي‌کند.

 

ماريو بوديمير بعد از آغاز تمرينات خود با پرسپوليس، در تست‌هاي پزشکي شرکت مي‌کند و بعد از پشت سر گذاشتن آن، قراردادش را نهايي خواهد کرد.

 

ماريو بوديمير سال گذشته با 14 گل زده، چهارمين گلزن برتر ليگ يک کرواسي شد و در اين فصل هم نمايش خوبي در هشت بازي داشت و ? گل به ثمر رساند؛ ضمن اينکه او در يک مسابقه جام حذفي نيز به ميدان رفت و يک گل زد.

 

اين مهاجم کروات 32 ساله يکي از گزينه‌هاي مد نظر برانکو ايوانکوويچ براي جايگزين کردن گادوين منشا بود که بعد از پذيرفتن شرايط و مبلغ پيشنهادي مد نظر باشگاه پرسپوليس، توافق اوليه خود را اعلام کرد و قرار است در تمرينات اين تيم شرکت کند.

ارسال در: چهارشنبه 19 دي ساعت 18:17 (1397/10/19)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن