مانيفست شفر براي نيم فصل دوم!
شماره خبر : 150465
وينفرد شفر سرمربي استقلال در يک پيام مفصل اينستاگرامي نکات مهمي را با هواداران استقلال در ميان گذاشت.

شفر که علاقمند به انتشار پست هايي است که حالتي شبيه به مانيفست دارند، به نوعي سياست گذاري نيم فصل دوم تيم و کادرفني را در اين پست مشخص کرده.


سرمربي استقلال با دفاع از تصميم جمعي بازيکنان در اعتصاب تاکيد کرده که آنها چيز اضافه‌اي از باشگاه نخواستند و بنابراين از اين تصميم جمعي حمايت کرد. البته او تبصره اي بر اين حمايت گذاشته و آن اين است که بازيکنان بايد با روحيه و شرايط مناسب به تمرينات برگردند تا تيم دچار هيچ لطمه‌اي نشود. 


در عين حال سرمربي آبي‌ها به نوعي مرزبندي خود را با يکي از مديران باشگاه مشخص کرده و با آوردن اسم فتحي و مباشري و همچنين اشاره به يک نامه منتشره به خطيب معاون ورزشي باشگاه بدون آوردن اسم عليه وي جبهه گرفته است.


شفر همچنين به موضوع انتخاب و خريد بازيکنان جديد نيز  اشاره کرده و تاکيدش بر اين است که بازيکني را به استقلال اضافه خواهد کرد که خود تاييد کند و اسامي ديگر منتشره باعث تعجب او خواهند شد و مهر تاييد او را نخواهند گرفت. همچنين ذکر اين موضوع ضروري است که شفر در لابلاي حرف هايش براي برخي بازيکنان نيز خط و نشان کشيده و از همه تيم خواسته خود را آماده يک نيم فصل کاملا هماهنگ و سختکوشانه کنند.

 

*در هفته هاي گذشته من در هيچ گفت و گويي شرکت نکردم چون احساس کردم با اين کار براي باشگاه فرصتي ايجاد مي کنم تا راه حلي پيدا کند. حالا من اطمينان دارم مشکل فوري ما در اين هفته حل خواهد شد، موقعيت ما موقعيت خوبي نيست و ما تصميم داشتيم آماده سازي مان را از سوم ژانويه آغاز کنيم ولي اين اتفاق رخ نداد چون بازيکنان تصميم به اعتصاب گرفتند، بنابر دلايلي که بر همه روشن است. 

 


*زمان ارزشمندي را از دست داده ايم و شما هواداران نگران هستيد، اما من موقعيت بازيکنان را درک مي کنم. مي دانم مديران باشگاه آقاي فتحي و آقاي مباشري به شدت کار مي کنند تا مشکلات را حل کنند. من هم با آنها مدام در تماس بوده ام و مي توانم اين اطمينان را به هواداران بدهم که اين دو بهترين تلاش شان را براي پيدا کردن راهي در جهت حل مشکلات انجام داده اند.


* اين که چرا مي گويم بازيکنان را درک مي کنم چون آنها را مي شناسم، آنها سخت کار کرده اند و هفته به هفته با صد در صد وجودشان خود را در معرض ميليون ها چشم گذاشته اند که از آنها فقط پيروزي مي خواهند. من مي دانم آنها چقدر به استقلال عشق مي ورزند و هيچ چيز ويژه اي درخواست نکرده اند، انتظار آنها رفتار توام با احترام است و هرآنچه در قراردادشان ذکر شده است. فراموش نکنيد ما در تيم مان مردان واقعي مي خواهيم، جنگجوياني که همراه با تيم بايستند، مرداني با اصالت، بنابراين مطمئنا من زماني که آنها يک تصميم جمعي براي حمايت از هم مي گيرند، عليه آنها نخواهم بود. اين همان روحيه اي است که ما را تبديل به يک تيم پيروز مي کند. 


* من با کاپيتان ها صحبت کردم و همين روحيه تيمي را از تک تک بازيکنان انتظار دارم، حالا تيم به هم پيوسته تر و متحد تر است. وقتي مشکلات حل شود ما به تمرين برمي گرديم و انتظار من همان روحيه سابق است. 


*بازيکني که علاقه شخصي اش را بالاتر از تيم قرار مي دهد چه؟ او بايد برود. 


*بازيکني براي بهتر شدن تلاش نمي کند چه؟ او هم بايد برود. 

 

*من و رييس باشگاه همچنان به دنبال اضافه کردن بازيکنان هستيم، من به او اسم هايي داده ام و او هم بازيکناني را پيشنهاد داده است و انتظار من اين است که با بازيکناني که من تاييد مي کنم ارتباط برقرار شود. من بازيکناني که اسم شان در شبکه هاي اجتماعي مي آيد را نمي شناسم و نامه اي که باشگاه براي استخدام شان ارسال کرده من را شگفت زده کرد، در اين باره وقتي به تمرين برگشتيم با رييس صحبت مي کنم.
 فقط با هم.

 

ارسال در: سه شنبه 18 دي ساعت 19:36 (1397/10/18)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن