مرادي: رويايم حضور در کنار افشين قطبي بود
شماره خبر : 150354
وينگر جديد فولاد خوزستان مدعي است با حضور در اين تيم روياهاي بزرگ خود را دنبال خواهد کرد.

بابک مرادي که بعد از فسخ قراردادش با ملوان بندرانزلي در شرايطي که خبر مذاکره و توافقش با آلومينيوم اراک انتشار يافته بود، با فولاد خوزستان قراردادش را به امضا رساند و در نيم فصل دوم در جمع شاگردان افشين قطبي حضور خواهد داشت.


مرادي درباره فسخ قراردادش با آلومينيوم اراک گفت: من با آلومينيوم به توافق رسيده بودم و از آقاي کمالوند هم واقعا تشکر مي‌کنم که شرايط من را درک کرد. از مديران اين باشگاه نيز تشکر ويژه‌اي دارم و گفته بودم که مي‌خواهم در اين فصل به ليگ برتر برگردم و توانايي خودم را نشان دهم. از هواداران ملوان هم تشکر مي‌کنم که هميشه به من لطف داشتند و براي آنها نيز بهترين آرزو را دارم و اميدوارم به ليگ برتر برگردند، جايي که به آن تعلق دارند و جاي خالي‌شان کاملا احساس مي‌شود.


وي درباره حضور در فولاد خوزستان گفت: همانطور که گفتم دوست داشتم به ليگ برتر برگردم. در اين راه چند پيشنهاد داشتم که در نهايت با فولاد به توافق رسيديم. حضور افشين قطبي که مربي جاه‌طلبي‌ است در اين تصميم من تاثير زيادي داشت. براي من اين فصل به هيچ عنوان مسائل مالي در اولويت قرار نداشتم و واقعا دوست داشتم جايي حاضر شوم که بتوانم توانايي خودم را اثبات کنم. واقعا خوشحالم که جايي قرارداد بستم که هم هواداران فوق العاده‌اي دارد و هم تيم باريشه و با شخصيتي است و هم مربي فوق العاده‌اي دارد و واقعا خدا مرا دوست دارم و خوشحالم به رويايم رسيدم. به هواداران فولاد قول مي‌دهم از هر فرصتي که نصيبم شد به بهترين شکل براي رضايت آنها سود ببرم و بهترين عملکردم را به اجرا بگذارم.


مرادي که مورد توجه سپيدرود نيز قرار داشت در خصوص دليل عدم توافق خود با آنها گفت: من دو سال در ملوان حضور داشتم و واقعا خودم را جزيي از خانواده آنها مي‌دانستم. با اين حال با حضور اسطوره‌اي مثل علي کريمي که گيلاني است و حضور هر بازيکني در کنار ايشان مي‌تواند آرزويش باشد، به پيشنهاد آنها پاسخ دادم. با اين حال در مراحل نهايي صحبت‌هايي شد که تشخيص دادم به شخصيت خودم احترام بگذارم و توانايي‌ام را در تيم ديگري به نمايش بگذارم. با اين حال براي آنها نيز آرزوي موفقيت مي‌کنم.


وينگر تازه وارد فولاد در پايان گفت: خوشحالم در تيمي حضور يافته‌ام که روياهايي بزرگي دارد و آنها با سابقه قهرماني در ليگ مطمئنا به اين جايگاه بسنده نخواهند کرد و تلاش مي‌کنيم در نيم فصل دوم با تغييراتي که صورت گرفته به بهترين نتيجه برسيم.

ارسال در: چهارشنبه 12 دي ساعت 16:40 (1397/10/12)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن