ابراهيمي: با اکسين تعامل مي کنم
شماره خبر : 150191
ستاره سابق تراکتورسازي بعد از نيم فصل حضور در اکسين البرز بار ديگر با توجه به پيشنهاداتش از ليگ برتر به دنبال بازگشت به سطح اول فوتبال است.

محمد ابراهيمي که يکي از بازيکنان محبوب تراکتورسازي در دوره‌هاي قبل محسوب مي‌شد و سابقه بازي در گسترش فولاد را نيز در کارنامه دارد، اين فصل به همراه فراز کمالوند راهي ليگ دسته اول شد و به تيم اکسين البرز پيوست.


محمد ابراهيمي با تاييد شايعه جدايي‌اش از اکسين گفت: بله، پيشنهاداتي از ليگ برتر دارم و البته اکنون با اکسين البرز قرارداد دارم. تلاش زيادي با اکسين براي صعود به ليگ برتر در نيم فصل اول داشتيم و اکنون نيز در کورس هستيم. با اين حال با توجه به پيشنهاداتي که به دستم رسيده به دنبال اين هستم در تعامل با باشگاه بار ديگر به ليگ برتر برگردم.


وي درباره اينکه آيا پيشنهاد او از ليگ برتر به شکلي است که او را براي جدايي از اکسين ترغيب کند يا خير گفت: من رابطه مناسبي با مديران و بازيکنان اکسين دارم. همانطور که گفتم از ابتداي فصل تلاش داشتيم تا تيم را به سطح اول فوتبال بياوريم. با اين حال اکنون با توجه به چند پيشنهادي که به دستم رسيده دوست دارم بار ديگر به ليگ برتر برگردم و طي روزهاي آينده تصميم نهايي خودم را در اين ارتباط خواهم گرفت.

ارسال در: سه شنبه 4 دي ساعت 20:00 (1397/10/4)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن