قطبي در جست و جوي جانشين رفيعي و تارتا
شماره خبر : 150075
تيم فوتبال فولاد خوزستان در هفته هاي اخير از نبود يک بازيکن طراح رنج برده است.

تيم هاي ليگ برتري در بازه طولاني مدت تعطيلات نيم فصل به دنبال تقويت و پر کردن نقاط ضعف خود مي روند. در اين ميان تيم فولاد خوزستان با توجه به حضور افشين قطبي، تغييرات نسبتا زيادي خواهد داشت و اين مربي در تيم جديد خود نياز به حضور چند بازيکن تازه دارد.

 

قطبي که ليست بازيکنان مورد نيازش را در اختيار مديران باشگاه گذاشته، فعلا در تعطيلات به سر مي برد و باشگاه به دنبال جذب نفرات مدنظر او مي رود. در ليستي که سرمربي فولاد داده، نياز او به بازيکن در چند پست مشخص است.

 

يکي از مناطقي که سرمربي فولاد در آن نياز به جذب بازيکن جديد دارد، هافبک طراح است. فولاد در ابتداي فصل با سروش رفيعي و سوارز تارتا در اين پست قرارداد بست. رفيعي که قرار بود نيم فصل براي فولاد بازي کند، پس از حواشي مختلف خيلي زود اهواز را ترک کرد و تنها 5 بازي براي فولاد انجام داد که البته تحت الشعاع مصدوميت نيز بود. 

 

سوارز تارتا نيز که يکي از تازه وارد هاي ليگ ايران محسوب مي شد، علي رغم اينکه عملکرد قابل قبولي به عنوان بازيکن تعويضي در چند بازي فولاد داشت، رفته رفته جايگاه خود در اين تيم را از دست داد و پس از پايان نيم فصل به اين تجربه جديد فوتبال خود پايان داد و از فولاد خوزستان جدا شد.

 

حالا تيم فولاد نياز دارد که يک پلي ميکر در نقل و انتقالات زمستاني به خدمت بگيرد. قطبي براي اين پست گزينه هاي مختلفي دارد که بايد ديد سرانجام کدام بازيکن جذب فولاد خواهد شد.

ارسال در: جمعه 30 آذر ساعت 15:50 (1397/9/30)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن