جزئياتي کامل از رابطه غيراخلاقي مهاجم جنجالي تراکتورسازي با ايليد اسکات دختر 25 ساله !
شماره خبر : 150037
بازيکنان خارجي ليگ برتر فوتبال ايران معمولا کم حاشيه هستند اما برخي در جنجال سازي مي توانند رتبه جهاني را به خود اختصاص دهند. جنجال جديد بازيکن تراکتور سازي تبريز که در دنياي مجازي حرف اول را مي زند سوژه خبري کل رسانه شده است.

 

آنتوني استوکس يکي از اين بازيکنان مي باشد که در تيم تراکتورسازي توپ مي زده و اين روزها زندگيش با حضور دختر 25 ساله اي به هم ريخته است .

 

ليگ هجدهم با خريد ستاره‌هاي بزرگي از سوي تراکتورسازي تبريز استارت خورد و بازي‌هاي بازيکنان بزرگي که به اين تيم آمده بودند به طرفداران نويد روزهاي خوبي را مي‌داد تا اينکه آنها با اتفاق عجيبي رو به رو شدند. يکي از خريد‌هاي مطرحي که محمدرضا زنوزي براي سرخپوشان انجام داد، آنتوني استوکس 30 ساله بود که سابقه برتن کردن پيراهن آرسنال و سلتيک را در کارنامه داشت و با حضور در راس خط حمله تراکتورسازي 8 گل به نام خودش در رقابت‌هاي ليگ ايران ثبت کرد.

 

استوکس اما بعد از بازي تراکتورسازي و ذوب آهن براي مرخصي از ايران رفت و با تاخير چند روزه بازگشت. تاخير او در ورود به ايران حاشيه‌هاي زيادي ايجاد کرد و حتي با وجود برگشتن قبل از بازي با پرسپوليس نام او در فهرست 18 نفره تراکتور قرار نگرفت تا به نوعي او متوجه رفتار عجيب خود شود. اما او چند روز بعد تبريز را به مقصد استانبول ترک کرد تا به گفته باشگاه تراکتورسازي به صورت رسمي از اين تيم جدا شود.

 

پس از اينکه استوکس تصميم به ترک ايران گرفت اظهار نظرات مختلفي وجود داشت که اين بازيکن همانند لي هري اروين که او هم تبريز را ترک کرده، مدعي شده به دليل مشکلات روحي قادر به ادامه همکاري با تراکتورسازي نيست و نمي‌تواند در ايران بماند.

 

نگاه گذرا به آنچه درباره مهاجم بااستعداد در رسانه‌هاي انگليسي نوشته شده نشان مي‌دهد که مشکلات روحي استوکس از کجا نشات مي‌گيرد. نسخه اسکاتلندي روزنامه سان در آوريل سال 2017 طي گزارشي اعلام کرد که چگونه زندگي شخصي استوکس با آشوب بزرگي مواجه شد.

 

ايليد اسکات

 

 

هکرهايي که به موبايل ايليد اسکات 25 ساله دسترسي پيدا کرده بودند با انتشار 200 قطعه فيلم و عکس از او افشاگري کردند که او با آنتوني استوکس در ارتباط است! عکس‌هاي منتشر شده سبب شد تا رابطه عاطفي استوکس با دبي لاولور 27 ساله قطع شود. خيانت اين بازيکن فوتبال در حالي رخ داده بود که دبي دومين فرزند استوکس را باردار بود. پس از اين اتفاق زندگي خصوصي استوکس با بحران جدي مواجه شد و به مدت يک ماه در مسابقات تيم بلکبرن راورز شرکت نکرد. مديريت باشگاه در آن زمان با او همکاري کردند و او پس از مدتي به تمرينات بازگشت.

 

آنتوني استوکس و دبي لاولور

 

14 ماه بعد از اين اتفاق، يعني ژوئن 2018 همين نشريه اعلام کرد پس از خيانتي که استوکس مرتکب شده او پس از انتقال به تيم آپولون سيميرني آتن از لاولور جدا شد.

 

 

يک منبع آگاه در گفت و گو با سان وضعيت استوکس را شرح داده و پاسخ سوال طرفداران تراکتورسازي هم در آن وجود دارد:

رابطه استوکس با لاولور بسيار عاشقانه بود. آنتوني علاقه داشت تا ماجراي اسکات را فراموش کند و اين دو در کنار هم بازي تيم سابق استوکس را تماشا کردند. اکنون اولويت او، نوح است.

 

 

نوح پسر اول استوکس از همسر سابق اوست. واضح است شرايط مهاجم اسکاتلندي دور از فرزندش غيرقابل تحمل بوده و او که نتوانسته بود براي حضور پسرش در ايران شرايط ايده آلي فراهم کند، بازگشت به کشورش را مناسب ديده است.

 

آخرين خبر از سوي باشگاه تراکتورسازي در رابطه با پرونده استوکس نشان مي‌دهد بين طرفين برگه‌ي فسخ قراردادي وجود ندارد و اين بازيکن به همراه لي اروين فرصت دارند تا پيش از فرا رسيدن پنجره نقل و انتقالات زمستاني وضعيت خود را مشخص کنند.

ارسال در: پنجشنبه 29 آذر ساعت 10:00 (1397/9/29)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن