کرواسي 3-2 اسپانيا: انتقام دلچسب پسران داليچ
شماره خبر : 149193
کرواسي در ديدار برگشت مقابل اسپانيا از سري رقابت ها ليگ ملت هاي اروپا، با نتيجه 3-2 اسپانيا را شکست داد.

شاگردان زلاتکو داليچ که در ديدار رفت با 6 گل مغلوب اسپانيا شده بودند، در ديدار امشب نمايش به مراتب بهتري داشتند و در نهايت به يک پيروزي دلچسب رسيدند.

تيم ميزبان بازي را بهتر آغاز کرد و چيزي نمانده بود که خيلي زود به گل برسد. در دقيقه 6 بود که حرکت عالي ايوان پريشيچ از سمت چپ و ضربه دقيق او، مي توانست به گل اول بازي تبديل شود اما واکنش به موقع داويد دخيا، باعث شد تا توپ بعد از برخورد به تير دروازه، دفع شود.

پس از آن نوبت اسپانيايي ها بود که توپ و ميدان را در اختيار بگيرند اما دفاع پرتعداد بازيکنان کرواسي، مانع از ايجاد موقعيت روي دروازه اين تيم مي شد. اين بار ارسال عالي پريشيچ بود که يک موقعيت خوب روي دروازه اسپانيا ايجاد کرد اما کراماريچ نتوانست از اين موقعيت استفاده کند.

 

 

در ادامه روند بازي تغيير چنداني نکرد و حملات اسپانيا، با ضدحملات سريع کروات ها پاسخ داده مي شد و در اين بين، تيم ميزبان موقعيت هاي خطرناک تري روي دروازه حريف ايجاد کرد. اما در نهايت در اين نيمه توپي از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تيم بدون گل به رختکن رفتند.

در نيمه دوم هم کرواسي شروع بهتري داشت و خيلي زود به گل رسيد. اشتباه سرخي روبرتو باعث شد تا پريشيچ با يک پاس در عمق عالي، کراماريچ را در موقعيت تک به تک با دخيا قرار داد و او هم با يک ضربه دقيق، کار را تمام کرد.

اما اين برتري تنها دو دقيقه پايدار بود و اسپانيا در دقيقه 56 به گل تساوي رسيد. روي يک حرکت تيمي عالي بود که ايسکو درون محوطه جريمه کرواسي صاحب توپ شد و با يک پاس عرضي، سبايوس را در موقعيت گلزني قرار داد. او هم با يک بغل پاي ساده، دروازه را باز کرد.

پس از اين گل بار ديگر کرواسي تيم برتر ميدان بود اما اين اسپانيا بود که مي توانست در دقيقه 62 به گل برتري برسد ولي ضربه آسپاس به تير دروازه برخورد کرد.

حملات دو تيم ادامه داشت تا اينکه کرواسي در دقيقه 69 بار ديگر پيش افتاد. اين بار ارسال ديدني لوکا مودريچ از سمت راست، با ضربه سر يدواي همراه شد و کرواسي به گل دوم رسيد.

سه دقيقه بعد، کروات ها مي توانستند به گل سوم برسند اما واکنش عالي دخيا در موقعيت تک به تک با ربيچ، باعث شد تا اختلاف حداقل باقي بماند.

 پس از آن اسپانيايي ها حملات شان را از سر گرفتند و در دقيقه 78 صاحب يک پنالتي شدند. روي ارسال به محوطه جريمه کرواسي بود که توپ به دست ورساليکو برخورد کرد و داور نقطه پنالتي را نشان داد. راموس پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت دروازه، توپ را تبديل به گل کرد.

اما اين پايان کار نبود. کروات ها که براي زنده نگه داشتن اميدهاي شان براي صعود به مرحله بعد، به پيروزي در اين ديدار نياز داشتند، در دقايق پاياني موقعيت هاي خطرناکي روي دروازه حريف ايجاد کردند تا اينکه در سومين دقيقه از وقت هاي تلف شده، به گل برتري رسيدند.

بعد از چند ارسال خطرناک به محوطه جريمه اسپانيا، توپ به برکالو رسيد و او هم با يک شوت محکم، دخيا را مجبور به واکنش کرد اما دفاع ناقص او باعث شد تا توپ مقابل يدواي قرار بگيرد و او هم گل دوم خود و گل برتري کرواسي را به ثمر برساند.

ارسال در: جمعه 25 آبان ساعت 01:46 (1397/8/25)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن