ايران 1_0 ترينيداد و توباگو: برد خفيف شاگردان کي روش در شب گراميداشت ساموئل
شماره خبر : 149177
تيم ملي ايران در آخرين بازي دوستانه در ورزشگاه آزادي برابر ترينيداد و توباگو به پيروزي رسيد.

 

تيم ملي ايران از ساعت 18:00 در ورزشگاه  آزادي در ديداري دوستانه پيش از آغاز جام ملت هاي آسيا به مصاف ترينيداد و توباگو رفت.

 

ترکيب ايران: سيد حسين حسيني، روزبه چشمي، محمدحسين کنعاني زادگان، وريا غفوري، احسان حاج صفي، احمد نوراللهي، مسعود شجاعي، مهدي ترابي، وحيد اميري، کاوه رضايي و کريم انصاري فرد

 

ترکيب ترينيداد و توباگو: ماروين فيليپ، جوين جونس، شلدان باته آيو، دنيل کيريوس، خاليم هايلند، آتايولا گوئررا، لستر پلتيير، آلوين جونس، تريستون هادگ، ناتان لويس، لستون پائول

 

در آخرين بازي تيم ملي ايران در ورزشگاه آزادي شاگردان کارلوس کي روش به مصاف ترينيداد و توباگو تيم نه چندان مطرح منطقه آمريکاي شمالي رفتند. با توجه به رايگان بودن تماشاگران کمي براي ديدن اين مسابقه به استاديوم آمده بودند. تيم ملي ايران توپ و ميدان را در دست داشت تا در دقيقه 30 روي سخت گيري داور قطري پنالتي به سود شاگردان کي روش اعلام شود اما کريم انصاري فرد موفق به گلزني نشد تا نيمه اول بدون گل به پايان برسد.

 

کريم انصاري فرد
کريم انصاري فرد

 

 

نيمه دوم هم با حملات ايران آغاز شد و در دقيقه 48 کريم انصاري فرد اين بار از پشت محوطه جريمه اقدام به شوت زني کرد تا گل اول يوزهاي ايراني به ثمر برسد. در ادامه اشکان دژاگه هم فرصت گلزني داشت که توپش با اختلاف کمي به بيرون رفت. در نهايت اين مسابقه با تک گل کريم انصاري فرد يک بر صفر به سود ايران به پايان رسيد.

 

تيم ايران
تيم ايران

 

 

گفتني است تيم ملي ايران سه شنبه شب در دوحه قطر در ديداري دوستانه با تيم ملي ونزوئلا ديدار خواهد کرد.

ارسال در: پنجشنبه 24 آبان ساعت 20:00 (1397/8/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن