استارت تراکتور براي پرسپوليس با 11 غايب(عکس)
شماره خبر : 149176
تمرينات تراکتورسازي براي ديدار با پرسپوليس از روز گذشته با غيبت تعداد زيادي از اعضاي اين تيم شروع شد.

 اعضاي تيم تراکتورسازي بعد از برتري 4 بر يک مقابل ذوب آهن با نظر کادرفني چند روز به استراحت پرداختند و از روز گذشته تمرينات خود را در تبريز استارت زدند.


تراکتورسازي يکشنبه 4 آذرماه در هفته سيزدهم ليگ برتر مقابل پرسپوليس در ورزشگاه ازادي صف آرايي خواهد کرد و به همين خاطر تمرينات اين تيم قبل از بازي مذکوراهميت زيادي دارد.

 

با اين حال تراکتوري ها تمرينات خود را با لشگري از غايبان استارت زدند. علاوه بر محمد تقوي سرمربي موقت اين تيم که به انگليس سفر کرده و قرار است امروز به ايران برگردد، 6 بازيکن ملي پوش و خارجي ها نيز در تمرينات حضور ندارند.

 


مسعود شجاعي، اشکان دژاگه و احسان حاج صفي 3 ملي پوش تراکتور در تيم ملي بزرگسالان هستند و علي طاهران، محمد مسلمي پور و محمدرضا آزادي در تيم ملي اميد حضور دارند. همچنين آنتوني استوکس، يوکيا سوگيتا و لي اروين نيز چند روز با کسب اجازه از کادرفني به کشورهايشان رفته اند. ضمن اينکه علي عبدالله زاده مدافع خاطي سرخپوشان نيز هنوز تکليفش روشن نشده تا عملا تمرينات تراکتور با 10 بازيکن غايب استارت بخورد.


با توجه به حساسيت بالاي بازي با پرسپوليس ممکن است غيبت اين تعداد بازيکن در تمرينات به ضرر تراکتوري تمام شود که 3 برد متوالي کسب کرده و شرايط خيلي خوبي از نظر روحي و فني دارد.

 

ارسال در: پنجشنبه 24 آبان ساعت 13:30 (1397/8/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن