علي منصور؛ با ذوب‌آهن رفت با ذوب‌آهن بازگشت!
شماره خبر : 149174
بر اساس اعلام باشگاه ذوب آهن عليرضا منصوريان جانشين اميد نمازي شد

 هيئت مديره باشگاه ذوب آهن در نشست ديروز خود به نتيجه قطع همکاري با اميد نمازي رسيد و ديروز بعد از اين نتيجه اعلام کرد سرمربي تيم را به فاصله 24 ساعت اعلام مي کند و در حالي که صحبت از حضور مربياني چون مجتبي حسيني، جواد نکونام و اسکوچيچ در اصفهان بود دقايقي پيش اعلام شد هدايت تيم به عليرضا منصوريان محول شد. مربي اي که البته ابتداي فصل هم گزينه ذوب آهن بود اما باشگاه در يکي دو موراين خبر را رد کرد. 


عليرضا منصوريان در نيمه هاي راه فصل گذشته از سرمربيگري استقلال برکنار شد و جاي خود را به شفر داد و بعد از اين اتفاق تلخ سکوت را در پيش گرفت تا اينکه امروز سرمربي تيم ذوب آهن شد.

 

عليرضا منصوريان در فصل اول حضورش در استقلال اگر چه شروع نا اميد کننده اي داشت اما در ادامه با تکيه بر جوان ها ليگ برتر را به خوبي به پايان برد و نايب قهرمان شد. هر چند شکست 6-1 در برابر العين خاطره تلخي را در ذهن استقلالي ها حک کرد. دومين فصل حضور او در استقلال نيز با شروع نا اميد کننده همراه بود اما اين بار تدابير عليرضا منصوريان و دستيارانش نتيجه اي نداد و شعار حيا کن و رها کن چاره اي براي باشگاه استقلال باقي نگذاشت که با يکي از محبوب ترين بازيکنان تاريخ باشگاه خداحافظي کند و روي به شفر بياورد. هر چند تاريخ براي شفر هم در حال تکرار است. او در فصل اول حضور خود در استقلال خوب بوده اما اين فصل شروع نا اميد کننده اي داشته است. 

 

 

اين تصويري از آخرين روز مربيگري علي منصوريان در ذوب آهن است. بازي با ذوب آهن که امير قلعه نويي را به عنوان سرمربي بالاي سر خود داشت. حالا ژنرال و عليمنصور در اصفهان با هم همسايه شده اند.

 

عليرضا منصوريان که مربيگري در ليگ برتر را در تيم پاس همدان شروع کرد در تيم ملي اميد هم سابقه مربيگري دارد. بازي دادن به کمال کاميابي نياي دو اخطاره در بازي با عراق روياي صعود به الميپک را از او گرفت. هر چند در نفت تهران نشان داد به خوبي مايه هاي بزرگ شدن در مربيگري را دارد. 


عليرضا منصوريان و ذوب آهن يک شروع تازه است. او با پاک کردن خاطرات روزهاي بد در استقلال مي تواند با ذوب آهن دوباره به روزهاي خوب مربيگري اش برگردد. همانند روزهايي که در نفت حتي در برابر تيم هاي بزرگ چون پرسپوليس به برتري مي رسيد. براي عليرضا منصوريان ذوب آهن يک جورهايي مثل نفت تهران است به اين خاطر که در ذوب آهن با وجود اينکه تيم بزرگي است حاشيه ها کم است.


ذوب آهن چهارمين تيم ليگ برتري عليرضا منصوريان است. مربي اي که بي شک با تجربيات گرانبهايي که در استقلال اندوخته در ذوب آهن متفاوت عمل خواهد کرد. عليرضا منصوريان بدون تکرار اشتباهاتي که در استقلال داشته مي تواند بازگشت خوبي با ذوب آهن به ليگ برتر داشته باشد. البته اين قصه مي تواند براي اميد نمازي هم در آينده تکرار شود. مربي اي که احتمالا درادامه مسير به جايگاه قبلي خود در تيم هاي ملي پايه آمريکا باز خواهد گشت.

 

ذوب آهن در اولين بازي اش با هدايت عليرضا منصوريان در هفته سيزدهم ليگ برتر (3 آذر) ميزبان پارس جنوبي جم است. تيمي که در جم هم استقلال عليرضا منصوريان را شکست داد و هم استقلال شفر را. از سويي پارس جنوبي جم در بازي فصل گذشته اش در اصفهان سه گل به تيم ذوب آهن امير قلعه نويي زد و طبيعتا بازي جديد دو تيم براي ذوب آهن يک بازي انتقامي خواهد بود.

 

ارسال در: پنجشنبه 24 آبان ساعت 13:10 (1397/8/24)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن