اتهام عجيب به بازيکن اخلاق ليگ و پيکان
شماره خبر : 149163
شکست سنگين پيکان با مجيد جلالي برابر پارس جنوبي در انتهاي بازي با يک اتهام جنجالي عليه بازيکن اخلاق فصل گذشته همراه شده است.

پيکان در چارچوب هفته دوازدهم ليگ برتر روز جمعه 18 آبان در جم مهمان پارس جنوبي بود و با يک شکست سنگين تيم مجيد جلالي به تهران بازگشت تا نشان دهد راه و رسم بردن مقابل تيم تارتار در خانه را بلد نيست. اتفاقي که فصل گذشته هم افتاده بود و در جم تيم پيکان بازنده به خانه برگشت. در اين بازي که تيم مجيد جلالي بازي خوبي ارائه نداد يک اخراجي هم داشت و آن مهدي شيري بازيکن تاثيرگذار اين روزهاي تيم آقامعلم است که تقريبا در همه پست ها از جمله دفاع و وينگر راست و چپ براي او بازي کرده است.


شيري که معمولا بازيکني است که در پايان ليگ هفدهم به واسطه عملکرد اخلاقي و دريافت کمترين اخطار، عنوان بازيکن اخلاق را به دست آورد روي گل سوم پارسي ها به اين تيم يک ضربه پنالتي داد و داور که تشخيص داده بود او در مسير تک به تک شدن مهاجم حريف اين خطا را انجام داده يک کارت قرمز به او نشان داد.


اين اخراج و بعد از آن اعلام زمان بازي معوقه پيکان مقابل پرسپوليس حاشيه هايي را براي مهدي شيري ايجاد کرد. جايي که اعلام کردند او به قصد و براي اينکه اين بازي را نباشد چنين کاري کرده و مدافع نيم فصل دوم تيم برانکو را حسابي اسير حواشي کردند. با اين حال نگاهي به زمان بازي پيکان و پاري جنوبي و زمان اعلام ديدار معوقه تيم جلالي و پرسپوليس در ورزشگاه آزادي نشان مي دهد که به هيچ وجه اين بازيکن از زمان برگزاري اين بازي اطلاع نداشته است. بازي پيکان و اخراج مهدي در 18 آبان برگزار شد و سازمان ليگ زمان بازي معوقه پيکان و پرسپوليس در ورزشگاه آزادي را 28 آبان اعلام کردند. اين اعلام زمان برگزاري ديدار معوقه هم به بعد از انجام بازي اين تيم برابر پارس جنوبي مربوط است (21آبان) و کنار هم قرار دادن اين دلايل نشان مي‌دهد مهدي شيري مطمئنا تعمدي براي اخراج و قرار نگرفتن مقابل پرسپوليس نداشته است.


شيري که در ابتداي فصل قراردادش را با پرسپوليس به امضا رسانده، با توجه به محروميت سرخپوشان از جذب بازيکن، در نيم فصل قادر به حضور در ترکيب تيم برانکو ايوانکوويچ خواهد بود.

ارسال در: چهارشنبه 23 آبان ساعت 20:10 (1397/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن