ترکاشوند: ويديوچک به‌ضرر ما بود/ مصدومان زيادي داشتيم
شماره خبر : 149157
سرمربي تيم واليبال پيکان گفت: ويديوچک در اين ديدار با وجود اين‌که ما ميزبان بوديم به‌ضرر ما بود.

 

محمد ترکاشوند سرمربي تيم واليبال پيکان در مورد شکست 3 بر 2 تيمش مقابل شهرداري گنبد در هفته هفتم ليگ برتر واليبال، اظهار داشت: به بازيکنان گنبد به‌خاطر اين بازي تبريک مي‌گويم. فکر مي‌کنم همه کساني که در سالن بودند از ديدن اين بازي لذت بردند. تماشاگران هم هيجان خاصي به سالن داده بودند.

او ادامه داد: در اين ديدار هر تيمي که بهتر سرويس زد برنده شد. بازيکنان گنبد سرويس‌هاي خوبي در اين بازي زدند و بازيکنان سرعتي ما را از کار انداختند.

ترکاشوند گفت: قصد توجيه شکست تيم خود را ندارم، ولي بازيکنان آسيب‌ديده زيادي در تيم ما حضور داشتند. آرمين تشکري که بهترين زننده سرويس در تيم ما است مصدوم بود و من مجبور شدم از او استفاده کنم و اميرحسين اسفنديار نيز مصدوم بودند و دست ما در اين ديدار واقعاً خالي بود. اگر مصدومان تيم شرايط بهتري داشتند قطعاً نتيجه بازي هم تغيير مي‌کرد. در هر حال در يک ليگ فشرده بازيکنان مصدوم و آسيب‌ديده مي‌شوند.

سرمربي تيم واليبال پيکان در مورد داوري و استفاده از ويديوچک نيز صحبت کرد: ويديوچک در اين ديدار با وجود اين‌که ما ميزبان بوديم به‌ضرر ما بود. در ست سوم و در حساس‌ترين امتياز بازي داور مرتکب يک اشتباه فاحش شد و ويديوچکي که ما تقاضا کرده بوديم وجود نداشت. اگر ما ست سوم را برده بوديم مي‌توانستيم برنده اين بازي باشيم. با اين حال معتقدم که اشتباه داوري در هر مسابقه‌اي وجود دارد.

ارسال در: چهارشنبه 23 آبان ساعت 18:41 (1397/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن