سايپا 0 ماشين‌سازي 0؛ نارنجي‌ها در نيمه‌اول جدول
شماره خبر : 149155
ديدار دو تيم سايپا و ماشين سازي دقايقي پيش به پايان رسيد و دو تيم به تساوي بدون گل رضايت دادند.

از بازي هاي هفته دوازدهم ليگ برتر دو تيم سايپا و ماشين سازي از ساعت 15 به مصاف يکديگر رفتند و در نهايت با تساوي بدون گل به کار خود پايان دادند.


هفته دوازدهم ليگ هجدهم، چهارشنبه 23/08/97، ساعت 15، ورزشگاه دستگردي
داور: علي صفايي             کمک ها: سجاد طوري، حميدرضا کنعاني

 


سايپا:


حامد فلاح زاده، عبدالله ناصري، رضا علياري، ساموئل سارفو، آرش رضاوند، علي دشتي، رضا اسدي، اميد خالدي، معين عباسيان(42 سيدابوالفضل جلالي)، آرمان رمضاني و محمدرضا سليماني(22 حسين کامياب)
سرمربي: علي دايي

 

 


ماشين سازي:


فرناندو ده خسوس، احمد موسوي، محمد اهل شاخه، رضا خالقي فر، فريد بهزادي کريمي، احمد مهدي زاده(83 سيدمحمد خرم الحسيني)، توحيد غلامي(2+90 صادق رضانيا)، مسيح زاهدي، عرفان افراز(58 پيمان بابايي)، عزيز معبودي و سعيد مهري


سرمربي: رضا مهاجري

 

 


کارت زرد:

سعيد مهري(67)، فرناندو ده خسوس(88) و سيدمحمد خرم الحسيني(89) از ماشين سازي

معين عباسيان (22) از سايپا

 

شرح بازي:


شاگردان دايي و مهاجري در حالي که به دنبال سه امتياز ديدار امروز بودند در نهايت با تساوي بدون گل به کار خود پايان دادند و تک امتيازي بي مصرف را به اندوخته خود اضافه کردند. اين ديدار در حالي برگزار شد که نارنجي پوشان ديدار هفته قبل خود را برابر سپاهان با شکست پشت سر گذاشته بودند و از طرفي ماشين سازان اما توانستند به تساوي خوبي برابر استقلالي هاي پايتخت برسند و به همين دليل با روحيه بالاتري نسبت به حريف در اين ديدار حاضر شدند.

بازي در تهران و عدم حضور يکي از مدافعان اصلي ماشين سازي که اين روزها در اردوي تيم ملي حضور دارد مي توانست براي  سايپايي ها به عنوان برگ برنده محسوب شود اما در نهايت باعث پيش رفتن کاري نشد تا دو تيم با کمترين خطر روي دروازه ديگري و در نهايت بدون گل به کار خود پايان دهند.

با اين امتياز اکنون نارنجي پوشان به نيمه بالاي جدول رسيدند و با يک امتياز بالاتر از استقلالي هاي تهران و در رتبه هفتم جدول رده بندي قرار گرفتند. جالب اينکه در طرف ديگر نيز تيم ماشين سازي با اين امتياز به يک امتياز تيم استقلال رسيد و يک پله پايين تر از اين تيم دررده نهم جدول رده بندي قرار گرفت.

ارسال در: چهارشنبه 23 آبان ساعت 18:14 (1397/8/23)

اخبار مرتبط برای این خبر ثبت نشده است
تا نمایش کامل نظرات لطفا منتظر بمانید
نام شما: *
ایمیل: * (بدون www)مثلا :  Ali2020@gmail.com
نظر:
در صورت تایید پیام، مرا مطلع کن
دقت کنید که ایمیل وارد شده باید درست باشد
اگر پیامی در این خبر اضافه شد مرا مطلع کن